2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

hamile pantolonu deilde lcw den rahat beli lastikli pantolon aldım cok rahat cok uygun .. ben zararı olur dıe eskı pantolonları giymiyorum sanki bebek sıkışıyo gibi

lcw de zaten hamile reyonu var, belinden ayarlanabilen pantolonlar var, ben de ordan aldım, hem fiyatı da hamile giyimlere göre çok uygun..

ben herkese söyledim cumartesi doktor kalp atıışı var ddikten sonra çünkü
benden herkes haber bekliyodu.........bende kilolu olduğuım için hamile pantolonu aldım
o pantolonlar göbeği serbest bıraktığı için galiba var olan göbek hamilelik göbeği gibi görnüyo şimdiden benimde öyle kaydirigubbakcemile3

esimin ve benim ailem biliyor sadece ilk 3 ayi atlatana kadar kimseye söylemeyi düsünmüyorum kesinlessin ozaman kosa kosa yetistiririm heralde

delimavi48, eylemgarip, gozde_thai, Hilmi_ve_Fatma, iipekk34, kocaminkuzusuyum, minikmucizem, seydam, wylma

...oturmayamı geldınız sesınız cıksın birazzz uyuklamayınnnnn

lcw de hamile pantolonuda satılıyor 29 tl ye falan bende baktım ama hep büyük bedenler kalmış alamadım o yüzden benetton da var sanırım ama orası da biraz pahalı ben de elbise giyiyorum bide pantolanların önünü açıyorum geçen blogun birinde önünü açıp giyenler için bir aparat yapmışlar pantolan kemeri kalınlığında bir düğme ve bir düğme deliği var 10 cm gibi uzunlukta onu pantolanun düğme ve delik kısmına giyoyorsunuz rahat bişeye benziyor

Ben de öyle oldum, normal pantolonlarıma sığıyorum ama, onlarda göbek görünmüyo, bu hamiş pantolonunu giyince iyice belli oluyo..Dediğin gibi var olan göbeği iyice belli ediyor herhalde..

delimavi48, eylemgarip, gozde_thai, Hilmi_ve_Fatma, iipekk34, kocaminkuzusuyum, minikmucizem, seydam, wylma

...oturmayamı geldınız sesınız cıksın birazzz uyuklamayınnnnn
boshayallersmileboshayallersmile boshayallersmileboshayallersmileben aynen uyku modundayim nerden bildin??canim boshayallersmilekaydirigubbakcemile3

hamile pantolonu deilde lcw den rahat beli lastikli pantolon aldım cok rahat cok uygun .. ben zararı olur dıe eskı pantolonları giymiyorum sanki bebek sıkışıyo gibi
ben giyemiyorum eski pantalonlarımı 15 gün önce normal bedenime göre pantolon aldım o da sıkınca cuma akşamı hamile pantıolonu aldım şimdilik bir tame aldım çünkü çok güzel hamile kıyafetleri var onlardan almak istiyorum
hoşbuldumm nasılsın ipek nası gidiyo bugünnopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiyim sen nasılsın biraz bulantı biraz uyku iyi gidiyo şimdilik

her yerde lcw var her magazada farklı bedenler var bi kac tanesıne baksaydın bulurdun kesin

ben bi tane hamile pantolunu aldım yıkayıp yıkayıp giyiyorum kaydirigubbakcemile3 uff simdi göbek yok bişe yok ne alıcamı bilemiyorum ki sasırıyorum ayy aldıklarınnızı nerden aldınız yazın olur muuu bilmiyorumkismile

O dediğin aparatı bende yapmayı düşünüyorum,basit bişeye benziyor, bi tarafına düğme, bir tarafına da ilik açmışlar..Pantolonun düğme olan yerine iliği denk getiriyorsun, ilik yerine de düğmeyi düğmeliyorsun.Basit bişey aslında..

ne kadar ucuzmus burda 40 euradan basliyor hamis pantolonlari ama mecburen alicam, eski kalin kemer tarzi lastikli spor pantolonlarim var onlarla idare ediyordum hep ama artik almak zorundayim

elbise giymeyi bende çok severim ilk tercihim hep elbiseden yanadır
ama tedavide çok kilo aldım (5 kilo kadar )iğneler çok şişirdi beni elbiselerimide giyemiyorum ciddi bir kıyafet sorunum var aslında

boshayallersmileboshayallersmile boshayallersmileboshayallersmileben aynen uyku modundayim nerden bildin??canim boshayallersmilekaydirigubbakcemile3

hamilelik hissettiriyo dermişimmm kaydirigubbakcemile3 :dance:
burda 1 tanecik var malesef:gitme:

ayy kıyamamm sana mugladasın sen takip et ama gelir zamanla bedenleri a.s.

ben de şu an elbiselerime sığabiliyorum,elbise giyiyorum, sadece dar kotlarım olmuyordu..1 tane hamiş pantolonu aldım 38 beden.O bile bol duruyor şimdilik..Bir de arkadaşlar tayt giyebilirsiniz.Ben renk renk tayt giyiyorum, hem göbiş belli olmuyor, hem altında çizmeyle çok şık duruyor.Tavsiye ederim..Zaten tunik giymeyi severim, tayt-tunik kombinlerim beni baya idare edecek gibi düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…