2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

aynı ben kaydirigubbakcemile3 yiyip yiyip sonra öööğ niye bu kadar yedim deyip tiksiniyorum aç gözlüyüm işte
evet aynen bendede öyle oluyor gözümüz dönüyor heralde ilk basta kaydirigubbakcemile3

günaydin güzel anneler gün gectikce cogaliyoruz rabbim hepimizin yavrusunu korusun sorunsuz hamilelikler nasip etsin ins :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

amiin amiin

Kızlar size bişey sorucam,siz herkese söylediniz mi.Biz sadece karı koca 2 arkadaşımıza söyledik, onlara da söylemedik de, kız kendi anladı...Hamiş pantolonu giymiştim ordan bildi.Aslında kapalıydı önü ama.Bir de dedi ki,senin göbek çıktı şimdiden..

söyledik canım yaa ben test yaptıgım gün söledim herkese

kendi aileme söylemedim daha

bende herkese söyledimde daha hamile pantolonu giymiyorum. eski kotlarımı giyiyorum. hafif sıkıyor :) ya tamam 3 buçuk kilo aldım baya sıkıyor :) zararı olur mu

Ben niyeyse şimdiden sahiplendim, kimse bilmesin sadece benim olsun istiyorum..Kocişe de söylemicektim de, çok dar giyiniyorum normalde, pantolon alacaz diye mecbur söyledim..Şimdiden sadece benim olsun istiyorum...Kimse bilmesin,sadece benim haberim olsun istiyorum..Ya bide düşünsenize bu çocuk doğdu, ben kimselere de göstermem gibi geliyo..Off ya, nasıl bi psikolojidir bu böyle...

bende herkese söyledimde daha hamile pantolonu giymiyorum. eski kotlarımı giyiyorum. hafif sıkıyor :) ya tamam 3 buçuk kilo aldım baya sıkıyor :) zararı olur mu

hamile pantolonu deilde lcw den rahat beli lastikli pantolon aldım cok rahat cok uygun .. ben zararı olur dıe eskı pantolonları giymiyorum sanki bebek sıkışıyo gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…