2011 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

evet harika bi duygu:)
grip olmasam herşey daha güzel olacak..
Allah kalp atışlarını duymayıda nasip eder inşallah.. ne zaman gideceksin bi daha

evet canim dünyanın engüzel duyguları bunlar şimdi daha neler bekliyo bizleri bi bilseniz rabbim mutlu ve çok güzel arkadaşlıklarla 9 ayımızı geçirmeyi nasip eder inş.bemim profilimde resimlerimde kızımın ultrason resmı ve ılk hamılelık resımlerım var bakmak isterseniz bakabilirseniz.

yaaa yarın doktora gidicem alttan bakmasını istemiyorummm ama ya öteki türlü görünmezse napıcammeyvahedigeldismile

yaaa yarın doktora gidicem alttan bakmasını istemiyorummm ama ya öteki türlü görünmezse napıcammeyvahedigeldismile

canım sen kaç haftalıksın eğer keseyi görmediysen önce karınndan bakıyo sonra alttan ama bende 2 sindede göremedi alttanda baktı.Ama izin ver baksın alttan sonuçta göründüğü zaman sen çok mutlu olucaksın o yeter bence a.s

yarın 5 hafta olucak canım. daha önce gitmedim bu ilk alttan bakınca düşük oluyo diolar korkuyorum o yüzden

yarın 5 hafta olucak canım. daha önce gitmedim bu ilk alttan bakınca düşük oluyo diolar korkuyorum o yüzden

korkma bitanem gittiğin hastaneye bağlı ben ılkınde ilk zaman alttan baktırmıstım keseyi görmeleri için sadece karından göremezlerse alttan bakıyolar oda zorlamıyolar zaten korkma krem sürüp azcık sokup bakıyo :kedi: sen istersen alttan bakıyo kuzum

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım yardımların için inşallah görünürde karından gerek kalmaz diğerine

teşekkür ederim canım yardımların için inşallah görünürde karından gerek kalmaz diğerine

inşallah canım :Saruboceq: dua edicem sana ama görünmezse karnından zaten 1 hafta sonra yanı 6 haftalıkken gözükür büyük ihtimalle canım ama sorun yapma kafana takıpta meleğini üzme annesiii gamyoncuiremsu

senin ilk bebişinmi canım bu :CüvCüv:

zaten doktor bakmadı..karnımdan gördü düşük riski olabilir dedi o yüzden bakmadı merak etme bişey olmaz umarım sende en kısa sürede görürsün canım

zaten doktor bakmadı..karnımdan gördü düşük riski olabilir dedi o yüzden bakmadı merak etme bişey olmaz umarım sende en kısa sürede görürsün canım

senınde 5 haftalıkmış maşallah meleğine benimki sanırım daha küçük anlamadım bakalım 1 hafta bı geçsin gidicem bende net öğrenirim o zaman ne kadarlık diye şimdi alttan üstten baktı kafamçokkarıştı ama gözükmedi zaten daha regl mi 4 gün geçti bakalım ne olucak sırnaşık şey

Son düzenleme:
kızlar ben de haziran annesi olucam inşallah.benide listeye eklettirebilir misiniz yeni üye olduğum için mesaj yazamıyorum.sat13 eylül yaş24 kio 73 keseyi gördük

6 haftalık sen nekadarsın canım

benım daha yenı net bısey yok eczaneden test aldım 2 çizgi sonra nerden gittiysen bırdaha hayatta gitmem devlete gittim keseyi göremedi kan zaten bu sırada saat 5 oldu kan testı verdı eee kanmı kalır o saate devlette kapandı dedı.bende dudulluda hekimler diye bir özel polikliniğegittim orasınn yaptıgı kan testınde pozitif yazıyodu valla sat:22,09 ama bilmiyorum sanırım 4 haftalığım ben yaş 23 ve ikinci kızım var adı elvina 14 aylık kaydirigubbakcemile3 bu kazayla oldu

kan testi sonucunda herhangi bi değer falan yazmıyor mu oradan anlardık kaç hafta olduğunu

kızlar ben sema hastanesine gitmeye karar verdim orayı araştırıyodum da o yüzden yazamadım ya benm kese görünmedi falan diye 2 hafta üst üste alttan baktı şimdi dün kahverengi leke geldi biz hemen gittik doktora düşük riski olabilir dedi progestan verdi yarın 7 haftalık oluyorum bi daha alttan baktırmayı düşünmüyorum nenehatunada gitmeyi düşünmüyorum neslihan hnm.çok iyi bi dr.ama çok kalabalık olduğu için çok fazla ilgilenemiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…