Düğün 2011 -Ekim ayı KK gelinleri nerdesiniz hadi gelin heyecanımızı paylaşalımm :))

ben yapma çiçek düşünüyorum:)öbür türlü ağır oluyor o gece herşey külfet ya

sevgili ekim melekleri :82:

şuan itibariyle son durumu bildirmek istiyorum

düğüne taaaam 58 günüm kaldı... vee şuan itibariyle eksiklerim

evi daha tutamadık
halılar
perdeler
damatlık
mutfak örtüleri
ütü masası
ev terliği
banyo halı ve seti
gelin ayakkabısı

şimdilik bunlar aklıma gelenler

merhaba arkadaşlar öncelikle herkese Allah kolaylık versin ne zormuş evlilik hiç bitmeyecekmiş gibi bu eksikler (, benim düğün 23 ekimde gündüz nikah akşam 200kişilik yemekli düğün olacak kısmetse tabi...evi tuttuk, beyaz eşyalar, salon, yatak odası mobilyaları alındı çeyiz de tamam gelinlik ve kına elbisesi de tamam ama bitmiyo bunun banyo-salon aksesuarları,halılar, perdeler ve asıl zaman harcayanlarda bu ufak tefek görünen ıvır zıvırlar..bunun yanı sıra gelin ayakkabısı-çiçeği, nikah şekeri, bindallısı, kına müzikleri, düğün müzikleri off offf çıldırıcam ....

merhaba arkadaşlar öncelikle herkese Allah kolaylık versin ne zormuş evlilik hiç bitmeyecekmiş gibi bu eksikler (, benim düğün 23 ekimde gündüz nikah akşam 200kişilik yemekli düğün olacak kısmetse tabi...evi tuttuk, beyaz eşyalar, salon, yatak odası mobilyaları alındı çeyiz de tamam gelinlik ve kına elbisesi de tamam ama bitmiyo bunun banyo-salon aksesuarları,halılar, perdeler ve asıl zaman harcayanlarda bu ufak tefek görünen ıvır zıvırlar..bunun yanı sıra gelin ayakkabısı-çiçeği, nikah şekeri, bindallısı, kına müzikleri, düğün müzikleri vs. vs.... off offf çıldırıcam ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…