Düğün 2011 -Ekim ayı KK gelinleri nerdesiniz hadi gelin heyecanımızı paylaşalımm :))

milan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2011
173
0
KK.Nın güzel melekleri...

Düğün için hazırlıklar ne durumda ?

Bugün kafamı kurcalayan sorunlar :))
1-İlk dans müziğimiz ne olacak:KK59:
2-Düğün gündüz olacak 13-15 arası kına gecemle düğün arasında bi günmü bıraksaydım yetişebilirmiyiz acep recep :26:
3-balayı için hala bi yer bulamadım
:KK43:

benm düğüünmde 29 ekim hla eksik çookkkkkkkkkkkk

1- evi tutamadım

2- kınalığım ve kınada kullanılacak aksesuarlarım eksik

3- bindallığım nasıl olacak hiç bilmiyorumm offf

çok az kaldı ama bende hala bişi hazır değil deli olacam

benm düğüünmde 29 ekim hla eksik çookkkkkkkkkkkk

1- evi tutamadım

2- kınalığım ve kınada kullanılacak aksesuarlarım eksik

3- bindallığım nasıl olacak hiç bilmiyorumm offf

çok az kaldı ama bende hala bişi hazır değil deli olacam

evi bizde tutmadık henüz tatlım...bizde ekimde tutucaz kısmetse ... senin sadece bunlarmı kaldı canım

Bende ekim gelini olacağım kısmetse. Sadece günümüzü belirledik. Belediyeden tarihi bile almadık.
Herkes o kadar rahat ki 1 ay içinde herşeyin olacağına inanıyorlar. Ben zaten panik bir insanım.. Yapılacakları ufak ufak notlar alıyorum. Bütün yük omuzlarımda :18:

Kına Gecesi: 18 Ekim
Düğün: 20 Ekim

Gelinlik seçtim dikilmeye başlanacak :)

Kınada ise saks mavisi kabarık bir elbise diktiriyorum bindallı giyinmeyeceğim

arkadaşlar hepimize hayırlı olsun öncelikle :)

ben de sadece mobilya ve gelinlik siparişi verdim..
ben hala mezun olmaya çalışıyorum..

hasta sonu da tencere tava:)

24 eylül kına, 1 ekim nikah..
ev tutma.. kına kıyafeti falan inş önümüzdeki günlerde yetiştiririz..

herkese kolay gelsin
allah mesut etsin :)

benim çeyiz mutfak eşyaları hazır fakat düğün , kına nerde nasıl olacak, ev, mobilya hiç biri hazır değil:44:

evi bizde tutmadık henüz tatlım...bizde ekimde tutucaz kısmetse ... senin sadece bunlarmı kaldı canım

hayır tatlım bukaar değil elbette en büyük sorunlar şmdi başlıyor

ev tutsam halı perdem eksik sonra.biraz banyo eksiklerim var biraz mutfak eksiklerim var,sonra en önemlisi kına müziğim sonra düğüne giriş müziğim dans müziğim eksik sonra benm kınam düğünüm salonda olacak salona gelen davetlilerim için bana hatıra kalması için anı defteri yapıyorum düşüncelerini yazsınlar diye onunla uğraşıyorum sonra kınalığım yok kına sepetim kına tepsimide kendim yapacam onlarda yok kına mumlarım yok, sonra kınada herkesin başına taç yapacam onlarda eksk başkada bi eksik kalmadı::):KK52::KK52::KK52:

arkadaşlar bende ekim geliniyim 20 ekim ve 22 ekim farklı illerde.arkadaşlar düğün için farklı fikirleriniz var mı bende daha ev bulamadım ama diğerleri tam gibi gibi:KK34:

Kimse yok mu gelinlik ve nişanlık bakmadınız mı? benim nişalım asker olduğu için bi kaç yere baktım ama karar vermedim model ve fot. paylaşalım lütfen az kaldı.Ben aldıklarımı yazayım herkes yazsın ki unuttuğumuz birşeyler kalmasın .yemektakımı mı karaca çeyiz seti , kahvaltı takımı, günlük yemek takımı ,mutfak robbotu, çaycı, mikrodalga,37 parça bardak takımı, plastik kaplarımı da aldım şimdilik bunlar aklıma geldi.

benimde düğünüm var herşeyimi önceden önceden yaptım ayarladım.bi gelinliğim belli değil karar veremedim.çok ta heyecanlıyım:):103:son günlerime bırakmadım her işimi halletmeye çalıştım.karşı tarafa vereceğimiz bohçaları bile içleri dahil hepsini hazırladım.kona koyafetim bindllı hürrem sultan modeli olacak:KK60:kına tepsim kına kselerim kına terliklerim.sonra bide kepim var onları tutturmak için tel toka hazırladım küçük poşete.

sonra belime kırmızı kurdela alıcam takıalr için beyaz kurdela.düğün arabalarına havlu ve onlara kırmızı kurdale.:44:ımm başka aklıma gelenler

ha bide oteli ayırttıdık çok uyguna ayırttırdık üstelik.marmaris fethiye ve kuş adasından sonra kesinlikle akdenizde karar kıldık.benden size küçük bir öneri belki 100den fazla otel bakmışımdır en iyi imkanalr kesinlikle Antalya'da.her imkana göre otel var üstelik her şey dahil konsepti.
evimizi tuttuk. benim işim daha zor iki farklı ilde düğün olacak:KK59:bir sürü uğraş yani üstüne yorgunluk cabası.:85:

perdelerim tamam,mutfak malzemelerim ufak tefek

çay süzgeçi,kabak soycağı:KK66:rende,kevgir,kaşık,kepçe,banyo kovası,marşaba,:KK66:çamaşır sepeti,kek kalıbı,borcam,günlük tepsi,:86:gır,ve özellikle mum çünkü oldu evde tek başınasınız ve birden pat diye lambalar söndü oldu ya insanlık hali kesinlikle mum alın bi yerde kalsın:KK61:tel çırpıcı.vs vs diye uzayııııııııp gider:KK31:

bide arkadaşlar ya dans müziği olarak ne düşünüyosunuz:KK43: bir türlü karar veremedik 2 aydan beri düşünüyoruz ama yok:KK43:

benimde düğünüm var herşeyimi önceden önceden yaptım ayarladım.bi gelinliğim belli değil karar veremedim.çok ta heyecanlıyım:):103:son günlerime bırakmadım her işimi halletmeye çalıştım.karşı tarafa vereceğimiz bohçaları bile içleri dahil hepsini hazırladım.kona koyafetim bindllı hürrem sultan modeli olacak:KK60:kına tepsim kına kselerim kına terliklerim.sonra bide kepim var onları tutturmak için tel toka hazırladım küçük poşete.

sonra belime kırmızı kurdela alıcam takıalr için beyaz kurdela.düğün arabalarına havlu ve onlara kırmızı kurdale.:44:ımm başka aklıma gelenler

ha bide oteli ayırttıdık çok uyguna ayırttırdık üstelik.marmaris fethiye ve kuş adasından sonra kesinlikle akdenizde karar kıldık.benden size küçük bir öneri belki 100den fazla otel bakmışımdır en iyi imkanalr kesinlikle Antalya'da.her imkana göre otel var üstelik her şey dahil konsepti.
evimizi tuttuk. benim işim daha zor iki farklı ilde düğün olacak:KK59:bir sürü uğraş yani üstüne yorgunluk cabası.:85:

perdelerim tamam,mutfak malzemelerim ufak tefek

çay süzgeçi,kabak soycağı:KK66:rende,kevgir,kaşık,kepçe,banyo kovası,marşaba,:KK66:çamaşır sepeti,kek kalıbı,borcam,günlük tepsi,:86:gır,ve özellikle mum çünkü oldu evde tek başınasınız ve birden pat diye lambalar söndü oldu ya insanlık hali kesinlikle mum alın bi yerde kalsın:KK61:tel çırpıcı.vs vs diye uzayııııııııp gider:KK31:

Benimde mutfak falan tam.hem nişanlık hem gelinlik giymeyi düşünüyorum çünkü herkes düğüne gelemez ikisiyle görünmek istiyorum ama önce nişanlık giyeyim kına çekilsin sonra gelinlik giyeyim diyorum. duvağı kendim ya da ablam takabilir mi yoksa kuaförü yanıma mı getirtmem lazım.benimde iki il de olacak düğünüm.balayı için nişanlım yer ayırtmış ama bana sürpriz inş antalyadır

Benimde mutfak falan tam.hem nişanlık hem gelinlik giymeyi düşünüyorum çünkü herkes düğüne gelemez ikisiyle görünmek istiyorum ama önce nişanlık giyeyim kına çekilsin sonra gelinlik giyeyim diyorum. duvağı kendim ya da ablam takabilir mi yoksa kuaförü yanıma mı getirtmem lazım.benimde iki il de olacak düğünüm.balayı için nişanlım yer ayırtmış ama bana sürpriz inş antalyadır

off çok zor işin:26:ben sadece gelinliği bile nasıl giyicem diye dert ediyorum bi yere gittik bakmaya bi tane giydirdiler ne bu böyle dedim:KK30:Allah kolaylık versin valla:KK64:bence duvağın nasıl takıldığına bak internette kuaför boşuna getirme ne gerek var geldiğinde bedava gelmezki canım benim:KK55:

bide arkadaşlar ya dans müziği olarak ne düşünüyosunuz:KK43: bir türlü karar veremedik 2 aydan beri düşünüyoruz ama yok:KK43:

Bende tam karar veremedim müzik için kafamdakileri paylaşayım dedim .soner arıca seni seviyorum olabilir zeki müren kara sevda çook ağır bi şarkı ama gür sesi giriş için ideal. slayt için de neşeli bi parça düşündüm oda taze söğüt dalısın.ama kararsızım sende düşündükleri yaz lütfen

biz sadece çelikten dilberimi düşündük onun dışında bir sürü yabancı müzik ama girişleri gür değil çok kararsız kaldık kutsi'yi istemiyorum çünkü nerdeyse hemen hemen bir çok düğünde yazın başındanberi o çalıyor çok basit olacak:26:araştırmalarım devam ediyor bulunca paylaşırım.bu arada benim düğünüm eylül da çok kaldı çok heyecanlıyım Allah'ım herekese hayırlsıyla vlenmeyi nasip etsin inşallah:81:

bende çelikten dilberim düşünüyorum ama bilemiyorumki çok klasik olur kutsi ilanı aşk istemiyorum çünkü hemen heme iki yıldan beri gittiğim nerdeyse tüm düğünlerde bu parça çaldı:KK43: yabancı parçalara bakalım dedik onların da slov olanların girişleri çok renksiz araştırmalarım devam ediyor bu arada düğünüme çok az kaldı bakalım bulunca yazarım:KK31:

senin az kalmış benim 22 ekim bende kutsiyi hiç aklıma getirmiyorum çook klasik. inş karar veririz

ya bide gelin çiceğ hakkında ne düşünüyorsunuz. ben kırmızı yapma çiçek düşünüyorum hem saklarım hem de kırmızı beldeki kurdelaya da uyar dedim.

X