2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayaz hala düdük gibi kadriye abla. doktorla telefonda konuştum şurp verdi ama bir işe yaramadı.
haftaiçi babası götürecek belki.
iyi olmanıza sevindim, sizin ev kalbalık malum anneye bilgisayar için sıra gelene kadra büyük kuzular var tabi evde

yettim hande noldu bacım

ya ne ıyı ettınnn... benım koca sınırımı cok bozdu . aglıorum sınırden suan... kaan ayaklarımda yatırmış mama yedırıodum bı anlık boşlugumla donk dıye yavrum kafasını yere carptı. asla bı ahatm yoktu zaten hangı annenın olabılırkı hatası böle bır durumda. ama bana nasıl bagırdı anlatamamm..elim ayagım kesıldı.. daha benı rahatlatmasını beklerdım. ben orda mafolmusum zaten. kaan da cok agladı kıyamam . uykusunun sastıgı bır saattı. uykusuna aglıyordu daha cok... ama ...........

annemlerdeyız ustelık, annemın yanında bagırdı. cok ayıp ettı. we suan yatmıs uyuyor. ben burda sınırlenekoyayım o bı yerlerınde pireler ucusturuyor. ben huzursuz mutsuzken uyuyamıyorum bunudabılıyor...suan yataktan kalkıp yanıma gelse.. konuyu acıp tartısmak bıle gerekmez.. benım mutsuz oldugum ıcın bırsey yapmaya calısmıs bunu gıdermek ıcın yatagında kalkmıs ya gulumseyerek sarılırdım ona. ama nerde....? tam bır odun benımkı...

amaaannn bu kocelern topunu koy çuvala vur duvara yani.
yaa senin niye hatan olsun bcım, balık gibi bu bebeler kayıp duruyorlar. seninki acık densizlik etmiş bağırarak. ağlama sen, boşver kuzum yaa.
kıyamam kaan'a da.

odunluk erkeklerin cinsiyet hatası şekerim. hepsinde var birazcık, sneinkine has değil.
benimki de beni ağlatıp uyumayı çok sever sağolsun, ama anlamıyorlar işte.
beyin kıvrımları bizimkinden daha az olduğu için düşünceli olmayı beceremiyorlar kimi zaman, anatomilerine ters yani.

hante

iki olayda kotu ama uzme kendini... insan her zaman kontrol edemiyor tepkisini.eminim o da uzulmustur oyle tepki verdigine.olayin uzerinden geçince soylersin kırıldıgını....

ayy ayy beimkide oyle uyuyr ben uyuyamam.yapilari oyle bu erkeklerin.valla kelin ialci olsa....

kabul ediecez hayatim bunlar boyleeeee.olan bize oluyor takma sen de...

hayır sonrasında desin kı sınırlenmıstım özur dılerım ıstemeden oldu. unutup gıdıcem ama dıyo kı onun yerıne refleks olarak gelıstı . ne demek o bır daha kınde aynı sey olacak mı dıyorum bılmem o anlık bırsey olabılrıde olmayabılırde........................yuhh yaaa...

elektrikler kesildi yaaa.
vınn'ım çalışıyor ama bilgisaraın şarjı bitecek şimdi.
her an kapanabilirim
:a015:

kadriye abla hosgeldin nasılsın...

hoyacım sende hosgeldin nerelerdesin gezenti...

hantecim takma kafana irkek işte eşittir hödük :dilcikar:

bu arada sütüm tuzlandı nedne olur yada olan varmı..
hal böyle olunca emmiyor sıpa

hante

iki olayda kotu ama uzme kendini... insan her zaman kontrol edemiyor tepkisini.eminim o da uzulmustur oyle tepki verdigine.olayin uzerinden geçince soylersin kırıldıgını....
kırıldıgımı söledım ama abarttıgımı dusunuyor yanı oldu bıttı konusacak bırsey yok daha ne konusuyoruz dıyor.. hayır sen ne hakla bana bagırırsın ,hele ogluma zarar gördugu bır mevzuda.. yanı ben sen bana kızdın dıye mı ben bırdahakıne daha dıkkatlı olacagım. ? buna sınır oluyorum...

ayy ayy beimkide oyle uyuyr ben uyuyamam.yapilari oyle bu erkeklerin.valla kelin ialci olsa....

kabul ediecez hayatim bunlar boyleeeee.olan bize oluyor takma sen de...
kabul etmeyıp de napcan bu dakkadan sonra... ama annemlerın evındeyız kendımı cok kötu hıssettım aglamak aglayamıyorum gulmek gulemıyorum .. hemen kk yı actım bende :)

elektrikler kesildi yaaa.
vınn'ım çalışıyor ama bilgisaraın şarjı bitecek şimdi.
her an kapanabilirim
:a015:

pekii esmeerr..tesekkur ederım... ıyı geceler sana ayaz beye... tatlı ruyalar....

ahh bırde takmamak elımde olsa.. onun yarısı kadar vurdumduymaz olabılsem yeterdı bağaa...
süt tuzlanırmıymış ılk defa duydum ya...

bosver hantecim..üzme kendini kaan da üzülür sonra ...

2 gündür emmiyordu tadayım dedim tuz içinde sastım kaldım

Çok teşekkür ederim hepinize kızlar
Randevu aldık, yarın gidicez

jasmin çok sağol, çok sevindim teklifine, kendi arabamızla gelseydik görüşürdük
fakat eşim İstanbul trafiğinde kullanamam dediği için taksi tuttuk
Yarın sabah 11 de bizi alıp götürcek Kadıköy'e, işimiz bittiği gibi de geri dönücez
Saat 2'de eko çekilcek bakalım

güzel haberlerle inş canım.

GÜNAYDIN OFERTAopuyorumnanaktan
YİNE SEN VE BEN VARIZmafoldumben
HERKES EVİNDE KAHRETSİN YAA

bugün evden çıkmak çok zor oldu bana gün geçtikçe alışacağıma daha da zor geliyor ayrılmak yine ağlaya ağlaya işe geldim.off ya ne olacak bu halimiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…