2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

esmer siz çalıştıgınız için bakan kimseyle daha çok zaman geçirdigi için onlarıda daha çok sevmeleri bence normal..

ama silmiş konuyu

evet, silmiş yaa yetişemedim. :1no2:

esmer siz çalıştıgınız için bakan kimseyle daha çok zaman geçirdigi için onlarıda daha çok sevmeleri bence normal..

bana göre sebep ne olursa olsun bebeğimin benden başka birini daha çok sevme ihtimali çok can yakıcı birşey.
ki ben öyle bir ihtimal olduğunu düşünmüyorum; yani başkalarını benden daha çok seviyorduru aklıma getirmiyorum, yoksa işin içinden çıkamam zaten.
sadece anne ayrımını yapabildiğini düşünmüyorum.

ben bakan kişiyi daha çok sevme konusuna kesinlikle ve kesinlikle katılmıyorum. mutlaka bakan kişiyle bağı oluşacaktır tamam ama daha çok sevme hayır. biz emzirmenin anne ile bebeği arasındaki bağı kuvvetlendirmesi ve biz bunu yapamadığımızdan bağımızın pek olmadığını ifade ediyoruz. konu bence az sevmek çok sevmek değil.

kızlar ben hazırlanıp çıkayım ayrisin uyku saati gelmeden..kendinize ve bebişlere iyi bakın...

delf bende diyorumki bende emzirmedim ama bu dediklerinizi sizin yaşadıklarınız yaşamıyorum ben.gunboyu onunlayım onula zaman geçirdigim için bağ konusunda bir sorun yok aramızda.bence beraber zaman geçirdigi kişiyi daha çok benimsiyor bebekler.
arkadaşımın kızından biliyorum annesi çalışıyor anneanne bakıyordu çocuk aglarkende anneanne diye aglıyor düşün.annesi gelince gitmek istemiyordu ben o eve gitmicem diye aglıyordu.
belki şimdi farkında degil anne baba kavramının ama ilerde fark edince degişebilir.
birde modern hayat diye bayanın çalışması vs bana dogru gelmiyor bakıyorum herkes şikayetçi çalışmaktan.hayat şartları belki ama bence 0-2 yaş anne bebek için çok çok önemli..sonrasında çalışılabilir..

ha şöyle işte,azimli olmanı bekliyorum,
sözde kalmasın lütfen,uygulama görmek istiyorumvereliniortak

hadi bakalım ne olacak bu halim

inş güzel geçer canım annenlere gidiosun analşın kaç gün kalacaksın

esmer faceye bakarmısın.
ecrin bu facede ne var herkesi davet ediyon dünde ofertayı davet ettin
beni ne zman etcen
kızlar ben hazırlanıp çıkayım ayrisin uyku saati gelmeden..kendinize ve bebişlere iyi bakın...

güle güle

ecrin bence yazdıklarına biraz dikkat canım..
canımızı yakar bu söyklediklerin. modern hayatı, düşünceni koy bir kenara.
sen çalışan bir kadına, bebeğin bakar kişiyi benimser dersen yaralarsın, farkında değil misin.
hepimizi hergün yürek acısıyla geliyoruz işe; canımızın yarısını evde bırakark. sende kalkıp bebek annesine gitmek istemiyor falan diyorsun. sonumuz bu yani hee?
neden bunu yazıyorsun; doğru olsa bile ne kadar üzüleceğimizin farkıda değil misin?

modern hayat diye kadının çalışmaması falan. kiramızı kim ödeyecek?
0-2 yaş çok çok çok önemli, mecburuz ki çalışıyoruz. vicdanımız sızlıyor bunlar tekrar tekrar yüzümüze vurulunca.
herşeyi geç, çalışmak bir tercih de olabilir. bu tercih yüzünden bebek başkasını benimseyecek denmez.
15 yaşına gelip annesi her zaman çalışmış ama annesini bu yüzden sevmeyen ya da kendisine bakan kişiyi bu yüzden daha çok seven kaç çocuk var çevrede?
benim çevremde hiç yok..

tabııkı hayır olur mu öle sey.. bakan kısıyı daha cok sevmek ımkansız.......

kıs esmerrr yazının altında begen butonu arıyorum...::)) sıcaklar beynımı sulandırmıs herhal... yada yok yok facebook beynımı sulandırmıs:))) hahahahah

kıs esmerrr yazının altında begen butonu arıyorum...::)) sıcaklar beynımı sulandırmıs herhal... yada yok yok facebook beynımı sulandırmıs:))) hahahahah

ikisi bir araya gelince böyle olmuş.
demek ki neymiş sıcaklarda face kullanmayacan :roflol:

ahh canlarım ya..annelik bambaşka bişey..allah yavrularımızı bize bağışlasın,hiç ayırmasın inşallah
çok geçmiş olsun canım..verilmiş sadakanız varmış..
oğlunada maşallahççbenimkide çok azimli bi iki haftaya emekler..bu kiloya yine iyi hareketli benim oğlum ya..maşallah
İstanbulda ki arkadaşlar
cumartesi günü İstanbul gölgede 37 derece, güneşe çıkılmamalı, çıkılacaksa da şemsiye ve şapka kullanılmalı.
deniyor eyvah ... :1shok:
eyvahh..bende pendik pazarına gitcektim..utkusuz giderim bendeaklinialirimsmile

ohh ohh maşallah ayaza..
canım cici bebe koydunmu içine..sadece sütmü yetti sabaha kadar..
ben utkuya kaşık maamsı veriyorum bazende cici bebe..üstüne benide emiyo ama yinede sık uyanıyo..üst dişde patlamak üzere..çok canı yanıyo oğlumun:sinifsinif:

Yazdiklarina noktasina virgulune kadar katiliyorum canim olur mu oyle sey o zaman tum annesi calisan bebelr bakicilarini daha cok severdi kaldi ki ilerde bence iyki de calismissin anne diyecek bebeelriniz size ki bende 1 yasinda calismaya baslamayi dusunuyorum ilerde evde oturan sadece yemek yapan temizlik yapan bir annesi olmasi yerine hayata bir deger katan cocugunun gelecegi icin bisyeelr yapmaya calisan bi annesi oldugu icin guru duyacaklardir eminim benim de annem ogretmendi o yzuden 7 yasina kadar babaannem bakti bana ne yani simdi ben babannemi annemden daha mi cok seviyorum tabiki onu da seviyoruma ma farkli tabiki sevgielri ayrica iyki de calisan bri annem varmis diyorum onun sayesinde okudum ben de bugunelrime gelebildim cok sukur

sivricim bu arada cok gecmsi olsun alalh korumus cok sukur bisey olmamis bu trafik kazalari cok kotu ya sakasi yok bana bisey olmaz demeyeceksin hic ve hiz yapmayacaksin maalesef ben de bu hiz yuzunden gencecik kuzenimi kaybettim 1 ay once iste

ecrıncım öle olmuyo ıste, şu zaman calısayım bu zaman calısmayayım mola vereyım dıye bırsey yok. özel sektör yerıne yenısını dk da koyar .0-2 yas önemlı zamanı gectı cocugumun artık calısayım deyınce yüzüne bakmas kımse senın.. devlette keza AYNI ben ögretmenım mesela 2 yıl vrseler keske dopgum ıznını bende kımselere baktırmasam yavrucugumu....

sivricim bu arada cok gecmsi olsun alalh korumus cok sukur bisey olmamis bu trafik kazalari cok kotu ya sakasi yok bana bisey olmaz demeyeceksin hic ve hiz yapmayacaksin maalesef ben de bu hiz yuzunden gencecik kuzenimi kaybettim 1 ay once iste

başın sağolsun canım bende
3 yıl önce beraber büyüdüğüm herşeyim olan yiğenimi kayebttim allah kimseye acı yaşatmasın

ecrincim biz ( en azından ben ) modern hayat böyle gerektiyor diye çalışıyor değilim. evladıma iyi bir gelecek sağlamak , ihtiyaçlarını görmek adına çalışıyorum. Gönül isterdi ki milyarlarım olsun da bebeğimle başbaşa kalayım . Benim de annem çalışmış kreşe vermiş beni ama ben onu hiçbir zaman neden beni kreşe verdin ,yanımda olmadın diye suçlamadım. aklıma bile gelmedi desem .

kızlar pumpda kaza yapmış facede görmeyenler için söylüyorum.bebekleri iyiymiş annesi ve kendi ameliyat olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…