2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Gel gidelim canım artık plaj fln yok ama olsun işte biri yapar biri bozar bu ülkede

ayy cnm benim yaa,beril emmek için uyanıyor mızırdanıyor ama gözünü açmıyor çoğu zaman,
emip geri uyuyor,bazen de tamamen uyanıyor sallayarak uyutuyorum bu gece olduğu gibikafamçokkarıştı
ben de arada unutuyorum ama genellikle vermeye çalışıyorum,
kan damlasına da başladım artık..

feyza ya güzelim sütünü bitirdin emzirmeyerek,üstelik emen bebeğin varken,
kızım sütün tamamen bitmeden biraz çaba göster ya artması için,
1 sene bari emseydi buğlemcik:mymeka:

aaa kocamaan 2 gündür bi Allahın kulu beni merak etmezmi yaaa
ayıp ya çookk büyük teesüüüfff koyuyorum size :dilcikar:

şimdi adını yazacaktım nerde bu gacı diye desem inanır mısın; bence inanmazsın.
ama harbiden öyle yaa

nerelerdeydin bacım sen

basma yarama esmerim ege ile benim aramda da yok öyle bence emzirmekle alakalı off off

bence de.
Ayaz herkesi görünce seviniyor, tanımadığı kişiler onunla konuşunca da seviniyor.
bana özel yaptığı birşey yok bence. anneme, kocama nasıl seviniyorsa bana da öyle seviniyor.
Anensinin en büyük farkı emzirme olacaktı o olmadığı için bencede. Sevdiği ve onunla ilgilenen insanlar gibiyim onun için.

Gel gidelim canım artık plaj fln yok ama olsun işte biri yapar biri bozar bu ülkede

BBC en iyi yönetilen ve gelişen 23 şehir arasında Eskişehir'i seçip Yılmaz Büyükerşen'le röportaj yapıyor; ama sağlık müdürlüğü ne diyor "Çocuklar bu kumsala işer, kumları kaldırın"
Gerizekalı adam, dibi taş olunca suya işemeyecek mi çocuklar, ayy bugünlerde bu ülkeden çekip gidesim var artık; iyice sıtkım sıyrıldı

sivricim çook geçmiş olsun ay dünürcüm kıyamam ben ona.işten eve gidince beni görünce boynuma öyle bir sarılıyorki birkaç dk.sarılı kalıyor sıkılıncaya kadar çenemi emiyor boynumu kokluyor bütün günün yorgunluğunu alıp gidiolar mevlam ayırmasın bizi onlardan onlarıda bizden dünyadaki en güzel şey anne olmakmış onu anladım ben keremle.gerisi gerçekten boş.

hadi kalk beraber gidelim bu ülkede bir halt olacağı yok yakında ülkeyide bi sana bi bbana yapıp paylaştıracaklar elimizden gidince kıymetini bileceğiz ancak kurtuluş savaşında ölenler şimdi bu halini görse ülkenin boşuna ölmüşüz biz diye ayıflanırlar.

kızlar akşamları canım yemek yemek istemiyor,dün akşam zorla az bişey yedim,
bugün sabah berili emzirdim yerime geçerken bayılacağıdım nerdeyse,
çalıştığım binanın merdivenini zor çıktım,kendimi odama zor attım sonra da kıtlıktan çıkmış gibi habier yedim,çok fena şişmiş durumdayım şu andakafamçokkarıştı

aaa kocamaan 2 gündür bi Allahın kulu beni merak etmezmi yaaa
ayıp ya çookk büyük teesüüüfff koyuyorum size :dilcikar:

Ahh canım sen hep aklımızdasın onu bırak
kalbimizdesin opuyorumnanaktan:asigim:

ah canım kıyamam ben ona

basma yarama esmerim ege ile benim aramda da yok öyle bence emzirmekle alakalı off off

hoşgeldin canım
mafoldumben

evet bi yönden haklısın
ben bile şuan vicdan azabı çekiyorum vermeye vermey sütüm gitti
nasıl çoğaltsam diye düşünüyorum kara kara
dün akamda farkettim çok az var süt

herkese günaydın herkese kocaman kokulu öpücüklerrr bizdenopuyorumnanaktan
günaydın fatmacım

evet ne desen haklısın
vicdan azabı çekiyorum dün geceden beri eşime bile dedim
emmek istıyor gece çekiyor bişey yok yinede sırnaşıyor üzüldüm onu öyle
görünce akşam bol kompostu yapıyım meyve suyu içiyim
üzüm yiyimde sütüm artsın o zman

afiyet olsun ayazıma ve kocaman kocaman maşallh
1ay öncesine kadan demirde 9 da yatıp 3 te kalkıp süt içip devam ediyordu uykusuna ama şimdi abartıp saat başı bile kalktığı oluyo hemde sula falan kanmıyo illa süt içecek yatmadan önce hem muallebi yediriyorum hem emziriyorum niye bozuldu bu düzen anlamadım

canım çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış
oğlunada maşallah

kıyamam kızıma ya okurken benim bile gözlerim doldu sizi hayal bile edemiyorum

keşke demir uyusa uyandırırsam ne olayımlülülülülülülülülülülülü

bu arada herkese günaydınnnn

ya kızlar siz kan damlası+ d vit mi veriyorsunuz. ben bu ayki kontrolunde doktora kan ilacı vermeyecekmisiniz dedim d vit kullanıyo yeter dedi niye vermediki bu doktor bize kendim alıptamı kullansam acaba.

esmer canım ben emziriyorum ama benım kız babaya bi düşkün bi görseniz onu görünce atılmalar gülmeler sevinmeler kucagına almayınca aglamaya başlamalar ama bana o kadar yapmıyo bende buna takılıyorum. bütün gün beraber olmamıza ragmen çok babacı oldu babası olunca benı hiç aramıyo ..

öncesi yok sanki dimi hep onla olamk istyor insan allahım sana:Saruboceq: binlerce şükür

bizim doktorda bi daha gelmenizde vitamin yazıcam dedi ama ben ne vitamini sormadım
bizi her ay çağırmıyo 2 ayda bi gelin diyo eylül de gidicez bi daha

kızlar bebği memeye bağlamak için bi yöntem biliyomusunuz benim oğlum beni çok zor emiyor...

Eevt esra dün öyle duygulandım ki
annelik çok güzel bi duygu
allaha çok şükür
hepimiz tattık buyguyu

anacım senin kız
babacı demkkş
benimkide bana düşkün
dün babasını yitti poposunu bile sinirden akldıryor yatma yanıma die
sonra ben uzandım döndü
elini yüzüme koydu yan sarıldı uyudu
eşimde bakale sıpaya die bozuldu :roflol:

rüyalarımın prensesi esmer bacım ben neden seninle uğraşıyorum rüyamda yawww:)))))))

aynen aynen. ben diğer insanlardan farksızım bunu hissedebiliyorum . herkese tepkisi nasılsa bana da öyle. nan alamanlar geldii ağlayacağım şimdi karşılarındakaydirigubbakcemile

rüyalarımın prensesi esmer bacım ben neden seninle uğraşıyorum rüyamda yawww:)))))))

gene mi beni gördün yavv
bu kadar mı beni düşünüyon bacım :roflol:

aynen aynen. ben diğer insanlardan farksızım bunu hissedebiliyorum . herkese tepkisi nasılsa bana da öyle. nan alamanlar geldii ağlayacağım şimdi karşılarındakaydirigubbakcemile

bizde alamanlar yok ama bende ağlayacam az kaldı.
zaten sabah sabah öncede yazdığım bi yazıyı okudum, her okuduğumda ağlıyorum onu; nasıl yazdıysam, gene ağladım iyi mi akannehir

Son düzenleme:
anacım senin kız
babacı demkkş
benimkide bana düşkün
dün babasını yitti poposunu bile sinirden akldıryor yatma yanıma die
sonra ben uzandım döndü
elini yüzüme koydu yan sarıldı uyudu
eşimde bakale sıpaya die bozuldu :roflol:[/QUOTE]

evet sinemcim eşinle aynı durumdayız yazık bize:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…