2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sigortacılık okudum ben ecrin evlenmeden 1 ay önce çıktım işten acentede çalışıyordum

kızlar kusura bakmayın bugün misafirlerim vardı giremedim nete daha yeni açabildim.
canlarım benım hepinize binlerce kez teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve mutlulugumu benımle paylaştığınız için allah hiçbirimizin bebegine bi hastalık sakatlık vermesin resmen insanın psikolojisi bozuluyo bebeginizi o cihazların içinde görünce allahıma hamdolsunki ameliyata gerek kalmadan cihazla düzeldi.

canım geçmiş olsun noldu ki bebeğine haberim yok benim...
geçmiş olsun canım..bebeklerimiz artık dönüyo ..çok dikkat etmemiz lazım...benim bebeğim de 3 gündür emekliyokaydirigubbakcemile3 bi oraya bi buraya gidip sağı solu karıştırıyo...dikkatli olmam lazım...
neler yapıyor kuzularınız dıs cıkaran var mı?kı nutlaka vardır bız alttan bıtane cıkardık ömercık ıkıncısı de yolda
bizim daha diş miş yok...inş.kolay çıkarır ama pek de kolay olmayacak gibi çok huysuzlanıyo ..heralde bugün yarın çıkar...
kaydirigubbakcemile5

ben profilinden son mesajlarına bakmıştım sweet'in dr %90 kız demiş
herşey yolundaymış
inşallah sağlıkla kavuşur bebeğine

sen nasılsın cantanelerim eşin nasıl oldu?

günaydınnn
dün Ayaz efendi yatmadan önce 260 cc süt içti:1shok:
yuhh dedim ilikleri boşalmış sanıırm.
saat 20:30'da yattı sabah 06:30'da kalktı.
acaba ağladı duymadı mı diyorum ama mümkün değil. en fazla mıkırdanmıştır baktı ki gelen giden yok yeniden uyumuştur.
o karanlıkta emziğini bulmuş takmış ağzına sabah kalktığında cork cork yiyordu emziği

kız esmer sen bağa mı küstün yoksam heç slm vermyin banabilmiyorumkismile

yok bacım yaa niye küsim sana.
denk gelmemiştir bir tüelü ondan selam vermemişimdir, birşey yok yani.

kızlar sweetbaby den haber var mı?

bebeği kızmış galiba.

senin eşin nasıl oldu, iyileşmiştir inşallah.

oferta faceyi açsana bi..

canım görmemişim kapatmıştım demekki.

artık çok sık ta giremiyebilirim izinli bir arkadaşın yerine bakıyordum bugün o döndü bana da yollar gözüktü.müşteri ziyaretlerim başlayacak yine uffff hiç sevmiyorum sıcakta ofis ne güzel oluyor klimali serin.

seninki o yolda anladigim kadari ile:)))
Evat canım o yolda benimki kesin yanii

ooo inanmıyorum 10 saat bacım bu ayaza ne yapıyosun sen yaa

günaydınnnnnnn

günaydın gününüz aydın olsun kızlar

günaydın kızlar

tutku delf sızler nasılsınız

selam canım hoşgeldin. geçmiş olsun çok. şükür birşeyi yokmuş. çok dikkatli olmamaız lazım çok hareketlendiler.
delf biz bu çiftliğe gidelim direk yerinden alalım organik ürünlerimizi nazilliyi çok iyi bilirim yenipazarda okudum üniv.her hafta sonu nazillideydik ahhh ahhh ne günlerdi
gidelim valla canım ne güzel olur. burnumuzun dibi.

ohhh maşallah benim kuzuma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…