2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada dün denize gittik kızlar aman allahım benim kız bir anda su kuşu oldu çıktı bol bol deniz suyu yuttu tabi çok sevdi denizi çok mutlu oldu anlatamam.....kısmet olursa haftaya yine gidicez....

esmeraldacım bende mikrop almasına karşı değilim tabiki bu dönemde alsınlarki ilerde dirençleri sağlam olsun benim kız sesden çok etkilenmişti düğünde....

kaybol esmer karısı..kolluları sezon diye 50 lira...cıkss alamam...bilirsin tüm paramı düğünlere bilezinklere yatırdım...aciip züğürt ağayım yawww...
ama kalıpları büyük haklısın...zati başka bişeyi alınmaz madırın...hep enine dikiyorlar bir yıkamada sünüyor..püfff...
ilayda 81, bence fazla pimpiriklisin...22 günlük dışardaydık biz...hala da dışardayız, her gün mutlaka ve bir çıtçıtlı badi ile...o kadar da korumaya çalışma bence...sonra daha çok sıkıntı çekersin...

ohh ne güzel.
bi sokamadım bebemi denize yaa

he tabi düğün gürültülü olduğu için farklı bi ortam. bebesine göre değişir sese tepki tabi.
ben genel anlamda bebeler dışarı çıksın diye dedim.

bacım pazar günü beril 2,5 sat uyumuş koceyle vakit geçirmişiniz ya.
jartiyeri mi prova ettin o sırada :roflol:

denemeyi eve gelir gelmez yapmıştım,öyle bir giydim olacak mı deen,
beril uyurkeni boşverin...
anaam ecrin dur kız zaten korkuyorum,inş. yakın planda hamile falan kalmam,
şöyle bir 2 sene geçsin en azından,kaza kurşununa gitmeyiz umarım,
hamileliğe hiç mi hiç hazır değilim ve yakın planda kat'iyyen istemiyorum,
tabi hayırlısı ne ise o olsun..

cimri nolcek :dilcikar:
bi thy bi kuyumcular zengin oldu zaten senin sayende 1 ayda.

bacım pazar günü beril 2,5 sat uyumuş koceyle vakit geçirmişiniz ya.
jartiyeri mi prova ettin o sırada :roflol:

:roflol::roflol: :asigim: Bencede

sana bakma çocuğu esirgemezsin zaten gezdire gezdire bi hal olduydun hep resimlerde bebe kucağında bu ara pek çıkmıyon sıcaktan galiba
aman ben dayanamdım okuttum okusunda hep boşver :lepi:

cimri nolcek :dilcikar:
bi thy bi kuyumcular zengin oldu zaten senin sayende 1 ayda.

battım olm yaaa...hakkat onlar zengin oldu...
Gözdeme madır 6-9 tam şu an...9. ayda olmaz büyük ihtimal ama naapalım...
öğlen olsa da vafıl yemeye gitsem be yawww...acıktım...
bu arada hamile kaldığım kiloya döndüm...burdan çıkarılacak sonuç, ben çok kilolu hamile kalmışım...ahhhaaaa....

07 hs merhaba ben seni yeni görüyorum eski yelerdenmisin nick falanmı degiştirdin yoksa sen yenimisin:)ant neresindesin oh ne güzel deniz dibinde bol bol gir.

hımmm gördüm bende yapamam sanırsam....

yazamıyorum ne bileyim....
günlük bile yarım kaldı....
bizimki benle fena kavga ediyo sigara yüzünden emii diiii....
ben uyanmadığı geceler 2 saatte bir saati kuruyodum ama acıkış gibi emiyodu....
sen emziriyosun demi?

ben blog açtım ama yazamıyorum içine ayy allahım ya ne kadar teknoloji özürlüyüm bu kadar olur bide mühendis olcam. bilmiyorumkismile

sana bakma çocuğu esirgemezsin zaten gezdire gezdire bi hal olduydun hep resimlerde bebe kucağında bu ara pek çıkmıyon sıcaktan galiba
aman ben dayanamdım okuttum okusunda hep boşver :lepi:

evet yaa sıcaktan çıkamıyorum.
ikimizde jöle gibi oluyoruz.
gerçi iki akşamdır saat 19:30-20:00 gibi sahile inip bi yürüyüş yapıyoruz.
gündüzleri de apartmanın bahçesine iniyoruz, çardak var orda takılıyoruz.
ama uzun gezmelere ara verdik.

yavv inanmayın bu betişe.
hatın taşş hala konuşiir.
nankör anam bunlar nankör.
sced 1, bu 2 :roflol:

yavv blog süper birşeydir yaa, yapın yapın.
bu betişi o kaa sıkıştırdım 2 post yazabildin anca :mymeka:

ben blog açtım ama yazamıyorum içine ayy allahım ya ne kadar teknoloji özürlüyüm bu kadar olur bide mühendis olcam. bilmiyorumkismile

yok tatlım...15 temmuz itibariyle kurudu bende pınar...

üzülme ofertacım...ütülü de teknoloji özürlü...hem mühendis hem ütülü...

aaayy esmer yapabildim bakkk
saol bacımmm geçen gün uğraşamımıştım çok koleymiş yaws

anlatamadım sanırım kelimeleri düzgün kullanamadım
benim bebeğimde hergün dışarda hatta hafta sonları sabah çıkar gece döneriz alışveriş merkezlerine bayılıyor zaten ama ben dudağından öpmelerine soğuk rüzgarda dışarda olmasına yere düşen oyuncağı tekrar tekrar ağzına götürmesine emziklerinin ve biberonlarının temizliğine özen gösteriyorum tabiki sterilasyon makinası kullanmıyorum kaynatıyorum falan yapmayayımmı yani bunları doktorum beni uyardı yaz ishalleri çok sık görülüyor ve tehlikeli ishalde mikroptan olur
yoksa biz oğlumla hergün dışardayız ama sıcak geçmemesine ve üşütmemesine dikkat ediyorum kastettiğim bunlar çokmu sizce??

aaayy esmer yapabildim bakkk
saol bacımmm geçen gün uğraşamımıştım çok koleymiş yaws

eferim bacım, kolay tabi

yok bu bahstetiklerin normal tabikide.
bebekleri dudaktan öpmek havadan geçen her mikrobu doğrudan ağızlarıa bulaştırmaktır.
sterilize konusu falan da göreceli tabiki. niye abartı olsun ki?
ben dışarı çekarmaya çekdindiğini falan zannetim yazdığında da onun için dedim.

yoksa bu sıcaklarda bende çıkarmıyorum oğlumu.

bu arada sen söylemişken aklıma geldi.
yaz ishali gerçekten de çok tehlikeliymiş. bebekler yazın ishal olursa gerekirse yemek bile yedirmeyerek çok çok fazla su içirmeliymişiz.
zatürreden daha riskli.

hayır değil...bunlar normal, tabiki ortalama bir düzeyde koruyacağız bebeklerimizi...benim kayınvalidem de tersine...ben açıyorum o örtüyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…