2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tamam ben topiği süpürdüm sildim çamaiır suyuna yatırdım hemdie domestos esmer karısı sabah gelsin bi temizlik görsün muhahaha zuhahahahah anca pis bırakıp gider oo gerçi esmer karısından önce şeyma yada sinemiste gelebülüü onalrın geldiği saatlerde ben yatıyor olcem sakın örtüleri bozmayın sabah zar sor ütüledim camlarıda parnak izi yapmayın yolarım:))))

günayyyydıınnnnn
bugün de tükkan açılışı benden olsun
şimcik size bi soru
tüm gün açık havada olup
en az 1 saat denizde tebelenmiş
ve hiççç uyumayıp
gece 12 de uyuuyan bir bebek
nasıl olyur da sabahın 7 sinde cin gibi kalkar?
ben gözümü açamıyorum yaaaaaaaaaa

günaydınn
haftasonu piştik piştikkk. çookk sıcak.
zaten hep koceyle yedik birbirimizi, Ayaz'da hiç uyumadı sıcaktan, yemedi, boğazı da düdük gibi ötüyor hala.
hiç sevmedim bu haftasonunu hiçççç

semiha çook geçmiş olsun.
bence hiç operasyona falan gerek kalmaz, bebeklerde çok oluyor bu durum duymuştum.
kendiliğinden kapanır delik.

olm gözünü benle açıp benle kapıyorsun haa.
kocen aklına gelmiyordur benim kadar zemuszemus

android bacım bunlar.
Ayaz'da dün hiiç uyumadı akşam 19:00'da bayıldı. tamam dedim gece uykusuna yattı.
19:20'de inanılmaz şarj olmuş bir şekilde uyanıp uykum bitti çıkarın beni yataktan diye ciyakladı

selam kızlar
nasılsınız görüşmeyeli
Kaan hastalandı diş çıkardı ardından 3 günlük antalya derken iii
bizde böyle işte
ayrıca oğlum çok şükür 7 aylık oldu

sevcan canım Allah korusun dur panik yapma hemen

ayrise maşallah benimkide daha emeklemiyo

bide ne sorucam facede gördüm çok üzüldüm ndk nın oğluna ne oldu biln varmı

günaydınnn
bu uyumama bebeklerde alışkanlık yaptı galiba Kuzeyde bütün hafta sonu mız mız kucağımdan inmedi gecede hiç uyumadı saat başı kaldırdı beni off ya bende çok uykusuzum valla artık nerdeyse işte dinlenir oldum bu ne ya tam tersi olmayacakmıydı bu durum?

ecrin MYO nun son yazılanlarına baktım cidden ikinciye hamileymiş

maşallahhh Kaana

günaydınnnnnnnnn...ayy ne enerjinkim 2.5 saat uykuyla...offff...
sevcangöksel çok geçmiş olsun canım, inşallah operasyonsuz atlatırsınız...
esmer karısı seni geri aradım kapalıydı telin, ne kapatıyon be...bırak kocenin yakasını, bir huzur ver adama (aynen ben gibim yap ahhaaaa)
kızlar oto koltuğu için minder buldum sevi bebenin var, optimum çikkodan aldım ankarada yaşayan ve ihtiyacı olanlar için, 13 lira bilginiz olsun...
hayyde bakalım iyi bir hafta olsun inşallah...

ocak annesimi oda :uhm::uhm:
evet bizdendi gerçi aralıkta 36 haftalıkken doğurmuştu ecrin deyince baktım hiç gelmiyodu topiğede aralık 2010 annesi olacağım yazmış
betty nasıl bişey bu minder ne işe yarıyo mindersiz olmuyomu

semişim, Gözdem oto koltuğunda çok terliyor, çok kaşınıyor sonra ensesi...bişeyler seriyodum üstüne ama o zaman da kemerini bağlamak sorun oluyor...o yüzden pamuklu kumaştan bişey aryodum, buldum...bunun içinde çok incecik visko sünger var, kemer çıkış yerleri yapılmış, pamuklu kumaş bir örtü...rahat etsin yavrum...

he bu arada Gözdem de emekliyor...emeklemesi değil de emekleme pozisyonunda ileri geri sallanıyor ya öldürüyor beni...Allahım yaaa...ne muhteşem bişey yaşıyoruz...

terleme sorunu nuna bende pamuklu kumaş seriyordum ama dediğin gibi tam olmuyo
bi bakayım sağol canım

opuyorumnanaktanGünaydın güzel annişler nasılsınız opuyorumnanaktan
iyimi kötümü bi hafta sonu geçirdim onuda anlamadım .cumartesi işe geldim sözde öğlene kadr nette takılcaktım mali müşavir geldi.
eve gittim dinlenecektim sözde pazar temzilk yapcaktım baktım heryer toz ev sil süpür akşam 6 oldu
anneme gittk hamur işi yapmıştı gözleme orda yedik cokacimcoook
ondan sonra yiğenim vefat etmiştiya onu mevlütü vardı oraya gittik
dün sabahda pazar sabahı kalktık kahvaltı yaptık hava o kadr sıcaktı ki eşim annesine sen çocuğa bak biz havuza gidelim dedi birden kahvaltı yaprken bnde şaşrdım ne oluyor diye
oda tamam dedi 12de gittik ama çok kalalıktı hiç bişey anlamdım ve çok tiskindim 4de çıktık
ama güzel eğlendik ya hep arkadaşlarla giderdik yada yiğenlerimle
uzun süredir ilk kez tek gittik çocuk gibi eğlendik
sonra içimize hiç sinmedi her dakika buğlemi andık
ve 6-7 gibi çıkcaktık erken çıktık eve geldik
kızımda özlemiş bizi sarıldık uyuduk biraz
akşamda dinlendim bir güzelce
ama sabah 5bucukta kayınvalidem eşimi sesledi
sancılanmış acile gittiler ceryanda kalmış üşütmüş
ve o saatten sonra uyuyamadım boshayallersmile
kalktım çorba yaptım gelince içsin dedim
buğlemede ayırdım öğlen içirsin die ve çok uykusuzum heryerim
hamlamış durumda

cadı benden önce gelip tükkanı açıyolar bacımmm yaaa

günaydııın
geçmiş olsun cnm,inş. operasyona gerek kalmadan kendiliğinden iyileşir..
sizede geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce düzelir,
amin cnm:Saruboceq:
slm kızlar nasıl gidiyo
slm cnm,hiç uğramıyorsun,bebişin nasıl,
hamilelik nasıl gidiyor:uhm:
hoşgeldin cnm,tatilinizin güzel geçmesine sevindim,
çapkın burak nasıl,kız tavladı mı denizdekaydirigubbakcemile3
kızlar emekleyen varmı bizim bebelerde.ayris karnının üstünde ayaklarıyla gidiyor:)ileriye ilgisini çeken bir nesne koyuyorum ona gidiyor bayagı:)
maşaallah ayrise
beril emeklemeyi bırak daha yüzüstü sırtüstü dönemiyor:çok üzgünüm:
bir desteksiz oturmayı öğrendi o kadar:icecream:

:))))) örtüleri bozdum camlarıda parmak izi yaptım sen yolmadan ben kaçıyım cadolozcum
:roflol::roflol:
ben de anlamıyorum:sm_confused::sm_confused:
cnm ayaza ıhlamur veriyor musun,ıhlamırun faydası olabilir,
beril de son zamanlarda öksürüyor,hergün ıhlamur veriyorum,
ilerlemedi çok şükür..
hoşgeldin cnm,kaan nasıl,iyileşti dii mi?
cnm ndk nin oğlunun ayağı kırılmış,amaliyat olması gerekiyormuş,ben bu kadar biliyorum
he bu arada Gözdem de emekliyor...emeklemesi değil de emekleme pozisyonunda ileri geri sallanıyor ya öldürüyor beni...Allahım yaaa...ne muhteşem bişey yaşıyoruz...
maşaallah gözdeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…