2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sinemis hala bitirmedimi mali müşavir işini saat bir oldu
ben çıkıyorum birazdan bugün şöyle bir gezelim oğluşumla ne zamandır evdeyiz hepp.
herkese iyi haftasonları.

sevcancım çok geçmiş olsun inşallah bişeyi yoktursen kalbini ferah tut aklına kötüsünü getirme canım. bizdede kalça gelişim geriliği çıktı biliyorsun düzelmiş demişlerdi ama hala risk altındayız. çarşamba günü kontrolümüz var dua edin inşallah bi sorun yoktur hayırlı haberlerle geliriz inşallah.. allah devasız dert vermesin bunada şükürki çaresi var diyoruz allahtan gelene bişey yapamıyoruz inşallah hepimizin bebişlerinin şifasını versin rabbim.
inşallah bi sorun yoktur..hayırlı haberlerle gelirsiniz inş.geçmiş olsun..
Moralim bozuk :gitme:

Dün akşam Eren'in rota aşısını yaptırmaya gittik doktorumuza
Muayene de etti
8,5 kilo olmuş sıpam

Eren 1 aylıkken kalp ekosu istemişti,çektirdik
kalbinde delik vardı, 6. ayda kapanır dedi, yada en geç 1 yaşında
dün kapanmadığını fark etti

Bizi Kadıköy Sonomed Görüntüleme Merkezine yönlendirdi
Orda Çocuk kardiyoloğu Levent Saltık varmış,Türkiye'nin en iyisiymiş
Anlarsa bundan bi tek o anlar dedi
Yani size korkulcak bişey mi, yoksa korkulmıycak bişey mi olduğunu söyler dedi
En kötü ihtimal anjiyo yapar dedi (Allah korusun)

Bugün telefon edip randevu alıcam,1 ay içinde gitmemiz lazım
İnşallah korkulcak bişey değildir, operasyon falan gerektirmez inşallah
Çok mutsuzummafoldumben
geçmiş olsun inş.hayırlı haberlerle dönersiniz ama bebeklerin büyük çoğunluğunda kalp deliği sorunu olurmuş büyüdükçe geçer diyor drlar yani %90 öyleymiş inş.sizinki de geçer..
[

slm kızlar benim danayı uyutum bir bakayım dedim ama gene kimseler yok anacım tatildemisiniz nerdesiniz be yaaaa

ayyy iyi degilim csaa.benim kuzuya bi haller oldu bu gece ne ben ne babası dogru düzgün uyumadık çok uyandı agladı anlamadımki derdi ne..şimdi de uyuyor fosur fosur:))bize garezi var sanırım.babası ben bugece salonda yatarım artık diyo:))

senin kuzu nasıl?

cnm ya diş mi geliyor yoksa neden öyleki acaba ??
eymende ii bikaç gündür huzursuz bende çözemedim neden olduğunu belli bi dönemmi ne bütün bebeler böle:)
inş biran önce düzelirler..
ee tatil nasıldı bebekle tatil nasıl ya korkularım var ama bakalım mecbur gitcez ii geçer inş

cssa bebekle tatil tabiki çocuksuz gitmek gibi degil.ona göre program yapıyorsun yanına biirisi olmalıli eşinle denize girebilesin aksi halde ben bekledim eşim girdi eşim bekledi ben girdim tek başına zevki çıkmıyıor.akşamları çok çıkamadık mesela.terasta yattık bol bol:)

slm kizlar biz donduk tatilden dun cok guzel gecti burak hic huysuzluk yapmadi yavrum cok usluydu denizi de cok sevdi cup cup yuzdu deniz acaip guzledi aslinda doktorumuz sokma dedi ama mavi bayrakli bi etsisiti nbaliklar falan gorunuyordu yuzerken o kadar temizdi acaip de sicakti suyu o yuzden cok rahat yuzdurdum gecmise son 2 sayfaya baktim umarim tum bebislerimiz iyidir
sevcancim icini rahat tut canim levent bey cok iyi doktordur kardesimin oglusunu goturmustuk bzi de 2 sene once levent beye doktoru suphelenmisti levent beye gonderdi turkiyede 1 numara cocuk kardiyolojisinde masum ufuruk cikti sadeec hicbisey cikmadi 3 yasidna tekrar kontrolu var eminim sizde de bisey cikmayacak gopnlunu ferah tut canim umarim iyi haberlerini alirsiniz sonomede cok yakin oturuyorum ben geldiginizde ararsan yardimci olurum bana da gelebilrisin ictenlikle soyluyorum ben de goturebilirim seni sonomede

kızlar emekleyen varmı bizim bebelerde.ayris karnının üstünde ayaklarıyla gidiyor:)ileriye ilgisini çeken bir nesne koyuyorum ona gidiyor bayagı:)

maşallah ayrise..
eymen emeklemiyo daha:KK43:
ama kızlardan birinin oğluşu emekliyordu hmm yanlış hatırlamıyosam sivrinin kuzusuydu

Moralim bozuk :gitme:

Dün akşam Eren'in rota aşısını yaptırmaya gittik doktorumuza
Muayene de etti
8,5 kilo olmuş sıpam

Eren 1 aylıkken kalp ekosu istemişti,çektirdik
kalbinde delik vardı, 6. ayda kapanır dedi, yada en geç 1 yaşında
dün kapanmadığını fark etti

Bizi Kadıköy Sonomed Görüntüleme Merkezine yönlendirdi
Orda Çocuk kardiyoloğu Levent Saltık varmış,Türkiye'nin en iyisiymiş
Anlarsa bundan bi tek o anlar dedi
Yani size korkulcak bişey mi, yoksa korkulmıycak bişey mi olduğunu söyler dedi
En kötü ihtimal anjiyo yapar dedi (Allah korusun)

Bugün telefon edip randevu alıcam,1 ay içinde gitmemiz lazım
İnşallah korkulcak bişey değildir, operasyon falan gerektirmez inşallah
Çok mutsuzummafoldumben
canım çok geçmiş olsun ama bazen doktorlar gereksiz yere evham yaptırıyolar sakın canını sıkma ben kalpten inanıyorumki boşten yere canını sıkıyosun erenim turp gibi maşallah bişiyciği yoktur ama sen için rahatetsin diye götür doktora gene hayırlı haberlerini bekliyorum canım arkidişim
cok çıkarcı gördüm seni:jeyyar:
ivet ivett aynen ama mühim olan bu sıcaklarda topik boş kalıp viran olmasın:)))
selam kimse yokmu:))
cadı topigi kiraya verelim bölüşürüz he:)
ne araya sıkıştırıyon kız kendni omaz ben tek verecem araya emlakçı sokmam
selammmm selammm

bugun hazir hipp in meyve puresini aldim 125 gr.içinde prinç unu falanda var ilk seferde yiyebildigi kadar yedirebilir miyim yoksa bunuda 2-3 kaşiklamı baslatiyorlar.oyleyse gerisini tekarr ertesi gun kullanabiliyor muyum.
canım cam kavonazdaki meyve püreleri açıldıktan sora yarısını dolapta bir gün bekletebiliyosun yarısını bigün yedir yarısını bigün ilk zamanlar çağan bütün kavanozu yiyodu bu ara ağzına sürmüyo zibidi
kızlar emekleyen varmı bizim bebelerde.ayris karnının üstünde ayaklarıyla gidiyor:)ileriye ilgisini çeken bir nesne koyuyorum ona gidiyor bayagı:)
hahahahah ne emeklemesi kız bu ara kucaktan indiği yokki arada yürüteçe biniyo ondada lcdye yadasehpaya saldıryo:KK43:(((2 yaşında emeklerse 3 yaşındada yürür sanırım:)))

X