2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın oferta

Moraller nasıl,
Kuzey napıyo
,

sayfa açık ama ben bilgisayar başında değildim şimdi gördüm kaçırmışım seni Kuzeyde nasıl olsun geceleri uyumuyor sürekli mız mız dişleride çıkmadı o yüzden çok huzursuz bense uykusuzluktan bayılıcam en sonunda
sen nasılsın pek gelmiyorsun kk ya galiba

çok geçmiş olsun canım inşallah korktuğun gibi bişey değildir.Götür bakalım doktorunun dediği yere belkide kendiliğinden iyileşir üzme kendini demem lazım sana ama bende çok üzüldüm şimdi okurken.rabbim bütün meleklerimizi korusun.

canım acıldıktan sonra 48 saat kullanabiliyosun

günaydın
günaydın sevcan-oferta

güne bugün işten 11 gibi çıkarım diye plan kurarak başladım ama işe geldim mali müşavir gelmiş 1den önce çıkamıycağım üff moralim çok bozuk
:sinifsinif:

cok gecmiş olsun inşllh bişey cıkmaz

sevcancım geçmiş olsun inş dediğin gibi korkulacak bişey çıkmaz
kalbinde delik olduğunu nasıl anladılar ilk ?

sevcannn dur bir dakka

simdi ayni durum bizde de vardi.bir çok çocukta olabilirmiş ve dedigin gibi genelde 6.ayda duzelirmiş.ama inan doktorum baktirtmadi bile

eger kilo alımı gelişimi iyise hiç korkma.en kotusunu dusunme hemen

gunaydinnnn

sevcanin mailini gorunce hemen cevap yazmaya giriştim gunaydin bile demeden...

oferta kuzeyin odasi çok sıcak oluyor mu??biraz serin olunca daha rahat uyuyorlar

gunaydinnnn

sevcanin mailini gorunce hemen cevap yazmaya giriştim gunaydin bile demeden...

oferta kuzeyin odasi çok sıcak oluyor mu??biraz serin olunca daha rahat uyuyorlar

sanada günaydın canım

kuzey hala bizimle aynı odadad yatıyor odasını ayıramıyorum çünkü gecede en az3 kere olmak üzere 6-7 kere uyanıyor.her uyandığında emzirmiyorum ama beşiğini sallamam gerekiyor yada su içiriyorum.evimiz yüksek giriş çokta güneş almıyor ama geceleri çok sıcak oluyor aslında kuzeyin odası evin en serin odası ama malum sebeblerden henüz odasında yatamadı hiç.
akşam sadece badyle yatırıyorum üzerinide çok ince bir battaniye ile örtüyorum ama yinede çocuk su gibi kalkıyor hep.
özellikle son 1-2 haftadır gece uyanmaları çok çoğaldı yeni doğduğunda bu kadar uyanmıyordu bu çocuk anlamadım gitti.
sebebi aç kalmasıda olabilir çünkü akşam 7 den sonra sadece emmek istiyor başka bişeyi asla kabul etmiyor biberonu ağzına bile sokmuyor.acaba gündüz beni özlüyor ondanmı yapıyor bilmiyorum çünkü gündüz sorunsuz şekilde yiyor annemin elinden tabi öyle bütün bir kase yi değil ama en azından ağzını açıyor bana onuda yapmıyor.
gecede benim sütle azaldı hepten tabi yetmiyor adama o yüzden gece boyu ayaktayız
ay ne çok yazdım o kadar çok dertliyimki bu konuda uykusuzluktan gözümün üstünde kocaman bir kan oturdu.

SEVCANCIM dur biraz cnm korkma hemen...bzm ecede de vardı bu durum zaten bu açıklık yani delik hafiften tüm bebeklerde oluyormuş bzm doktorumuzda bizi yönlendirmişti kardiyoloğa kalp ekosu istemişti bizde burda prof.dr gittik tabiki korkarak neyse muayene sonucunda bunun çok normal olduğunu gitgide kapanacağını söylemişti...
hatta ecenin çocuk doktoruna tekrar sonucu göstermeye gittiğimizde aynı durumun kendi çocuğunda da olduğunu söyledi..kaydirigubbakcemile5
illa 6 ayda olacak diye bişey yok....büyüdükçe kapanacak...kilo alımı da normalse zaten bir problem olmaz...

bu arada ece bugün 7.ayını doldurdu...yuppiii

sevcancım çok geçmiş olsun inşallah bişeyi yoktursen kalbini ferah tut aklına kötüsünü getirme canım. bizdede kalça gelişim geriliği çıktı biliyorsun düzelmiş demişlerdi ama hala risk altındayız. çarşamba günü kontrolümüz var dua edin inşallah bi sorun yoktur hayırlı haberlerle geliriz inşallah.. allah devasız dert vermesin bunada şükürki çaresi var diyoruz allahtan gelene bişey yapamıyoruz inşallah hepimizin bebişlerinin şifasını versin rabbim.

bugün topik sessiz kızım kendi oynasada ben biraz temizlik yapsam iyiolacak ama yanından kalkınca basıyo ağlamayı ben bununla nasıl iş yapacagım:uhm:

cadoloz bende ülkerin googly sütlü pirinç unu var ondan yapıyorum bazen ama o şekerli zaten sen bide ekstra şekermi koyuyorsun çok olmazmı şekeri. gerçi zehrada başta yemiyordu bende içine bir iki tane petibör koyuyorum o zaman afiyetle yiyokaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…