2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

duydum cevaplıyım canım hemen 3 mama kaşığı pirinç unu 1 su bardağı süt yarım su bardağı su ama sen hiç süt vermedisen önce suyla başla ben bir ay suyla yapmıştım 1 aydır sütde koyuyorum kaynayıncaya kadar kısık ateşte pişiriyom kaynadıktan sorada 1 2 dakka pişiriyom sora biberonla veriyom ben ülkerin goglydiye pirinç unu var ondan veriyorum turuncu pakette genelde ülkerin ürünlerini tercih ediyom böle şeker varsa takıldığın biyer sor sölerim okuyunca mucuks şayet koyu olursa sütle acık sulandırıyom hee bide şekerde katıyom ben anam öle dedi 2 çay kaşığıda şeker katıyom bayılıyo çağan

canım eğer çorbaya yeni başladısan hemen iki segerde verme ağır gelebilir biraz alışsın zaten bolbol yicekelr hepsinden akşamada meyvever pirinç unu ver cicibebe ver yoğurt ver verde ver:)))

tutku
tutku
kız bacım bilerek değil yaa farkında bile değilim utku yazdığımdan ben tutku yazıyom sanıyodum neyseki utku demişim başka bişiy dememişim sıcakalr beni etkilii

sced
yani sasiriyorum bu kadar farkli şeyler duyunca...

benimki suda içmiyor susuzlugunuda benle gideriyor ya da gideremiyor(
meyvez yogurt nereye kadar.elmayi seviyor o da kış meyvesi diye ben vermek istemiyorum

Cevaplarınız için teşekkürler...Dışarı çıkacaktım da çorba verip çıkmak kolayıma gitmişti ama bekledim emzirip öyle gittim artık..Ben bu ek gıda işini sevemedim :2:

Teşekkür edrim,iyiyim...Aşı biraz sıkıntı yapmıştı ama geçiyor çok şükür...Buralardayım aslında ama karşılaşamadık..Sen nasılsın?Cici kızın nasıl?

slmlar herkese çok uzun zamandır yazmıyordum kk ya nasılsınız bakalım

selam canım nabernasılsın topikte kimsecikelr yok ben yazıyım dedim görmüşken
bu arada topiğk boşken kiraya vermeye kararverdim gelirin kötüsü olmaz babındasempatiksalakcinni

selammmm selammm

bugun hazir hipp in meyve puresini aldim 125 gr.içinde prinç unu falanda var ilk seferde yiyebildigi kadar yedirebilir miyim yoksa bunuda 2-3 kaşiklamı baslatiyorlar.oyleyse gerisini tekarr ertesi gun kullanabiliyor muyum.

örtmenim sanırım onlar açılınca tüketilmeli ben öyle biliyorum ama yanlışta biliyor olabilirim.

günaydın sevcan-oferta

güne bugün işten 11 gibi çıkarım diye plan kurarak başladım ama işe geldim mali müşavir gelmiş 1den önce çıkamıycağım üff moralim çok bozuk

Canım çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bugün marketten alıp denemeliym maşallh çağana yaramış zaten pirinçunu felan tombilikim bneim.resimleri süper çıkmış
slmlar herkese çok uzun zamandır yazmıyordum kk ya nasılsınız bakalım

rüzgar merhaba canım uzun zamndır yoktun nerlerdeydin.

Moralim bozuk :gitme:

Dün akşam Eren'in rota aşısını yaptırmaya gittik doktorumuza
Muayene de etti
8,5 kilo olmuş sıpam

Eren 1 aylıkken kalp ekosu istemişti,çektirdik
kalbinde delik vardı, 6. ayda kapanır dedi, yada en geç 1 yaşında
dün kapanmadığını fark etti

Bizi Kadıköy Sonomed Görüntüleme Merkezine yönlendirdi
Orda Çocuk kardiyoloğu Levent Saltık varmış,Türkiye'nin en iyisiymiş
Anlarsa bundan bi tek o anlar dedi
Yani size korkulcak bişey mi, yoksa korkulmıycak bişey mi olduğunu söyler dedi
En kötü ihtimal anjiyo yapar dedi (Allah korusun)

Bugün telefon edip randevu alıcam,1 ay içinde gitmemiz lazım
İnşallah korkulcak bişey değildir, operasyon falan gerektirmez inşallah
Çok mutsuzummafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…