2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sced
kayınvalidem oyle demişti geç çıkınca daha az çürük oluyor diye,herhalde fırçalamaya başlayana kadar daha az süre geçecek yani daha az kullanılmıs olacak dişler:))
geç çıksa babaya benzer diye dusundum diş yapısı daha iyi eşimin bu yuzdendi benim geç çıkmasını istemem.

rapunzel:)) saol canim...ısırınca çok can acıtıyor aman dikkat:))

kimseye vermemiş dktor flor sanirim.

bu çok doğru olmayabilir kardeşim 1 yaşında çıkarmış ama çok çürüğü vardı dişçi koltuklarında epey zaman geçirdi yani:)
diş genetikmiş babanın güzelse kereminde güzel olma ihtimali baya yüksek

insallah canim:))iyi taraflarimizi almiş olsa keşke:))

merhabalar; 05.ocak.2010 annesiyim.uzun süredir takip ediyorum aslında sizi.yeni üye oldum.herkesin deneyimlerini okumak çok yararlı oluyor.beni de aranıza kabul eder misiniz. siz ne güzel aile gibi olmuşsunuz. ben de istiyorum :)

günaydın tükkanı ben açayım bari benim bebe uyumuyor sıcaktan mı ne:)))örtmenim tükkanı silip süpürmeden kapatmışsın canım çıktı silcem diye:)

hoşgeldin aramıza biz çok güzel bir aileyiz

günaydın oferta bugece ayriste kaç kez uyandı sıcaktan tavrucak uyuyamıyor allahım bebeme ne oldu böyle:))iyice huysuz oldu çıktı.

günaydınnn
İstanbul'da evde olanlar dışarı çıkmasın, cehennem yeri gibi dışarısı.
insanın yüzüne bir alev topu çarpıyor kapıdan çıkınca akannehir

allam yaaaaaa haminne kılıkli heee ayy çok güldümmm

ya ben o topikte eleferanin yazdiklarina daldim.yahu ben nasıl bir eşmişim...

biraz ders almaya çalısıyorum

sorma kuzum; ders alalım.
biz de eş miyiz ayol o varken
:1shok:

cıkkss kurt var oturan yerlerimde olmuyor bacım

hiç alakası yokmuş aslında biliyor musun.
geç çıkarmakla dişlerin kalitesi arasında hiçbir bağ yokmuş.
bir ortodontist söylemişti Ayaz Çapada yatarken.
Kadının tekinin bebeği kuvözdeyken diş çıkarmıştı, ortodonti uzmanı da kontrole gelmişti.
Kadın bu kadar erken çıkardı şimdi çok kötü olacak ilerde dişler, çok çabuk çürüyecek diyordu. Adam dedi; 2 yaşında da çıksa dişi 15 gün sonra çürüyebilir, hiç alakası yok onunla demişti.

hoşgeldin..

günaydın tükkanı ben açayım bari benim bebe uyumuyor sıcaktan mı ne:)))örtmenim tükkanı silip süpürmeden kapatmışsın canım çıktı silcem diye:)

naber bacım? geldin görüşemedik yaa

günaydınnnnnnn
çok uykusuzum Kuzey bu gece 5 kere uyandı mafoldumben

Ayaz 03'den sonra uyumadı. Yanıma aldım kıpır kıpır kıpır, sürüne sürüne ayak ucuna gitti hep, sürekli oradan topladım.
O da çok bunaldı terden. Götürüp elini ayağını yıkadım bu sefer suyu görünce çıldırdı, hadi ben biraz oynayayım dedi, yok oynama yürü dedim, ağlarım ama dedi. Gece vakti çığırmaya başladı. 15 dk falan oynattım. Yattık tabiki de uyumadı o kadar oynaşmaya. Dönüp durduk yatakta birlikte.

gunaydinnnnn
dukkanı açim dedim ama yetişemedim:))

eccrin sıcaktandir simdiden 27.1 diyor termometre evde:S

günaydınnnnnnnnnn tatlılarrr...sabahın köründe çorba pişirdim kızıma, 5.30dan beri ayaktayım offf...
diş mevzusu konuştunuz sanırım, ne kadar geç o kadar iyi diyor doktorlar, bizde de alt iki çıktı, üstler de zorluyor şu anda..
kızım dün küsmüş bana eve gidince maattap olmadı, hiç bakmadı bana, sonra barıştık:))) ne kadar akıllılar yaaa...
cehennem sıcaana alış esmer karısı...lazım olcek saa...
tepüşük konu bulsana bugün ya..çok enerjinkim valla...

esmerim gunun insallah kolay geçer.uykusuzluk beni kotu etkiler.kahve insallah işe yariiyordur sende

ortodontistin soylediklerine de sevinidm:))orda epey sey gordun be guzelim sen de...

oferta
galiba seninde kahveye ihtiyacin var benimkine elma puresi yedirdim aksam uzerine sut 5 saat tuttu ki çoook uzun bir sure.acaba işe yarar mi??bisey almiyor diyorsun ya belki meyve yer

kızlar iremin ateşi gece 37 nin üstündeydi
anlam veremedim
şimdi baktımda alt damakta dişler üstten degilde önden bakınca beyaz beyaz belli oluyo sanki
bundan olabilirmi
bide hep elleriyle burnunu ovuşturuyo

canım hoşgeldina.s.

irem benim ev giriş kati,guneş almadan boyle...Allah yardimcisi olsun bilhassa dişarda çalısanlarin...

kalk erkenden tabi köleeee
nan betiş kadını cehennemde tek olmayacam nasılsa, sen beni yeller serinletirsin orada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…