2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

melisanın emziğini camasır makinesine atmısım
zorla tekirdağda bulmustum fatoş emzik
nerde bulcam şimdi yaaaa
off.......

kıyafetlerin arasında mı kaynamış? başka marka almıyor mu?

sabah bizim yatakta altını actım havalansın die bırakınca yatağa işedi zıpa bende onları yıkarken carcaf arasında kalmış emzik :gitme: emzikte görüntü bozukluğu yok ama vermek istemiyorum..
baska hiçbir marka ve model almıyor

Merhaba kislar,
Uzun zaman oldu girmeyeli, arada gelip okuyordum sizi.

Amerikadan geldik 2 hafta once, oglus ve ben Ankaradayiz simdi ama babamiz dun dondu Amerikaya
Yani yine bize ayrilik dustu 2 ay ayri kalacagiz
Biz annemlerdeyiz sonra esim gelecek ve birlikte donecegiz abd.ye.

Masallah bebislere buyuyorlar.
Benim oglan 5 ay 1 haftalik oldu, ama disi cikmadi daha.
Cok hareketli bi bebek biraksam kosacak ucacak bu bebe:)
Gece uykusu duzenliydi ama simdi cooook bozuldu.
Turkiyeye geldigimizden beri bi duzene giremedi gece uykusu
Ama biz surekli bi yerlerde gezip duruyorduk, yolculuk ustune kalabalik, degisik insanlar, degisik mekanlar... Ben bu yuzden gece uykulari bozuluyor diye dusunmustum. 2 gun once yarim saate bi uyandi bebe! Sabah sinirlerim oyle bozulmustu ki:)

Ben sadece emziriyorum, daha ek gidaya gecmedim
6. aydan sonra baslamayi dusunuyorum aslinda
Ama sizden gordugum kadariyla bir cok kisi ek gidaya gecmis
Meyveler yogurtlar yarasin bebislere...
Herkes gecti mi ki ek gidaya?

selam cindirella hoşgeldin anavatanına
düzeni bozulması normal 1 haftaya kalmaz alısır burayada,

hoşgeldin cindirella.yakında düzelir ogluşun merak etme..zaman zmaan böyle düzensizlikler yaşıyoruz.

Ben sadece emziriyorum, daha ek gidaya gecmedim
6. aydan sonra baslamayi dusunuyorum aslinda
Ama sizden gordugum kadariyla bir cok kisi ek gidaya gecmis
Meyveler yogurtlar yarasin bebislere...
Herkes gecti mi ki ek gidaya?

hosgeldın cındırella... bende gecmedım henüz ek gıdalara bızımde 5 ay 5 gun oldu ama 6 ay bıtene kadar dayanabılırmıyım bılmıyorum :)

kızlar kociş koltukda uyuyakaldı, bebem annesıyle bbaasının karyolasında uyuyo.. ben pc basında kalakaldım böle.. yagız kaan uyansa da alıp besıgıne koysam ve kocişe de hadı yataga gır desem... ama oğluş bu gece cok zzor daldı uykuya kıyamıyom uyancak dıe...

uyurken alsan yatagına hante uyanırmı ozaman bızde sabahları babamız gıdınce yatıyoruz kızımlan koyun koyuna yatagımızda:):)

uyurken alsan yatagına hante uyanırmı ozaman bızde sabahları babamız gıdınce yatıyoruz kızımlan koyun koyuna yatagımızda:):)

ya normal de uyanmasda bugun cok mızmızdı o yuzden cesaret edemedım. rıze de acaıp nem var bunalıyo cocuk herlade baska bısyee baglayamaıyorum...en son 9 da emdı uyanır heralde 12 ye dıye beklıyorum...:S

evet nemden olabılır benım kızda 10 da uyudu bende bırazdan yatarım yatmadanda emzırırım umarım gece uyanmaz emmeye uyanır ve uyur dun gece saat 4 te bır uyandı allahım guluyo oyun ıstıyorr delı oldum valla uykusuzum cok sabahta uyutmadı cadı kızım

ıyı geceler cnm.. bende emzırmeye kalkıyrum artık bu kadar yeter :) öptum senı ve cadı kızını...:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…