2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aynı valla benim kızda uykuda sabah erkenden dikiyorlar ayaga bende yatsam ıyı olacak ehh darısı bıze dıyelım tatılı benım kociş işyeri ile tatilini yapmaya gidecegi için bizi nezaman götürür dur bakalım

az önce aralık anaları topiğinde geziyordum...
bi arkadasımız vardı hatırlarmısınız.. myocan76 2010 aralık anası olacakmış...
3 aylık hamişmiş....

juli nerede ben göremedim listedem yok adı.onun zaten tup bebek degilmiydi dogdu dimi bebegi?birdaha hamiş yani allah allah?eminmisin?

baktım juli bende msjlarına onun hamişşmiş dediigm giibi ilki tupmuş yanlış hatırlamıyormuşum bu da olmaz diye düşünmüşler olmuş öyle yazmış:)

günaydınnn.
tükkan pek iş yapmamış yaa, sabah da kimse gelmemiş zaten

canım annenle konuş bence. hem içini rahatlatmış olursun hem o da gereksiz kırıldığını anlar. halletmiş olursunuz sorunu.

kızlar monhtcarede herayın 15 demi indiirm oluyordu????
foruma açılmış magazası:)

evet canım her ayın 15'inde indirim.
ama o paketli badiler hiç indirime girmiyor. onlardan almak istiyorum ama pahalı hep.

günaydın kızlar:asigim:
uykusuz bir gecenin sabahından herkese merhaba a.s.
buğlem dünde yazmışstım çok huysuz die akşam ne oturmak istedi ne yatmak sürekli ayakta dursun başka bişey olmasın
gece 10a kadr oyaladım 10da iflas bayrağını çekti
eve gittim geç çıkıcam dedim dayanamadım erken gittim annem çorba yapmış pirinç çorbası un kavurup adı ney bilmıyorum
1 kepçe onu yedi
beni emdi.benden önce yoğurt ve 3 defa mama yemiş
sonra uyudu biraz 9da uyandı sonra
2 kayısı püresi ve yine beni emdi
yatarkende 3 ölçek mama yedi
ve gece 4 kere uyandı mirmirmirmir
çok uykusuzum artık son emzirmemde süt kalmamıştı iş olsun diye çekip çekip durdu o minnacık ağzıyla
iş olsun işte
2 gündür huy değiştrdi .sürekli yemek istyor ayakta dursun .normal mi kızlar diş belrtside yok üstte 2tane belli ama çıkmıyor :1no2:

sinemis bende aynen sen gibiyim 3 saatlik uyku ile duruyorum Kuzeyde akşam çok huzursuzdu acaba sıcaklarmı rahatsız ediyor bu bebekleri

sinemis bende aynen sen gibiyim 3 saatlik uyku ile duruyorum Kuzeyde akşam çok huzursuzdu acaba sıcaklarmı rahatsız ediyor bu bebekleri

akşam üzeri uykusunda çok terlemişti baştan ayağı değiştim gecede sadece badi ile yatrdım üstüne tek kat pike attım
dişten olabilir diye düşünyorum :uhm:
ama çok uykusuzum:1closedeyes: başım çatlıyor

canım damakları sertse diş çıkartacak olabilir keremde o şekilde mızmız kollarımız kopuyor onla uğraşırken allahtan ben sadece akşamları görüom şimdide annem bizde garibim kadıncağım elinden indiremio.birde havalarında etkisi var canım çook bunaltıcı biz bile bunalıyoruzki çocuklar ne yapsın

günaydın arkadaşlar,ben hala hastayım,ilaçsız iyileşemicem gibi,
polikliniğe gidecem şimdi,kurumun druna bir görüneyim...
alıntı yaptım gelince cevaplarım artık..

kızlar biz h.sonu dr.muzu aradık bu keçi sütü için keçi sütü verebilirsiniz sulandırarak dedi dr.muz 250 ccyi geçmemek şartıyla verebilirsiniz baktınız alerji yaptı kesin dedi şimdi babası araştırdı buldu keçi sütü organik bugün gelecek sütümüz oğluşuma yarar inş.

feyza ara ara geliyo bu bebelere böyle heyheyleniyorlar.
dün bi yerde okudum bazen 2-3 gün süre huysuzlukları olurmuş; büyüme atağıymış.
sürekli yemek yemek isterlermiş, huysuzlanırlarmış falan.

ceyce kay marka keçi sütü var marketleride ben görüyorum hep. kay'ın normal inek sütünü alıyorum ben çok güzel.
hatta kay marka yoğurt yapma sütü de var ama neye benziyor bilmiyorum.

mehlika geçmiş olsun, sen ilaç al. emzirirken alabileceğin ilaçlar var sonuçta.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…