2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta maşallah bence ek gıdaya bile geçme bu ay sadece sütünle devam et 1 ay daha...

benimde adım pimpirikliye çıktı bakalım bizim anne ne zaman patlayacak babam en son görmemişin oğlu olmuş çekmiş....... demiş :))

julii sefan olsun canım ne güzel geziyosunuz valla..imrenmedim desem yalan olur..

çoook sıkıcı bi gün..kafamçokkarıştı

az kisi kalmis ama yine de soriyim acele cevap lazim

ben bio keci sütü aldim kivami normal süt gibi degil daha yogun böyle mi olur keci sütleri?

bir de keci sütünü direk bebege vericem formül mama yerine keci sütü verilebilir deniyor bugün denicem bakalim bebe sevecek mi?

iyiyiz serapcığım sen nasılsın bebiş nasıl
pc açıktı ama ancak başına geçebildim cnm kusura bakma bende bebişte iyiyiz bugün gezmelere gittik hiç uyumadı kızım şimdi de uyusun diye uğraşıyorum
sen ve bebişin nasıl bakalım

cnm ben de bugün dnedim seve seve içti yavrucuk
kıvamı normal sütten çok az yoğundu,yani bariz bi yoğunluğu yoktu

hante neden bukadar takılıyorsunki...cam rende de elma armut kayısı ne varsa rendele azcık yedirmeye başla..ayrıca yogurt verr...ayrıca muhalebi al yap ondan ver çok kolay korkma yaaa...

ayyy nıe böle abarttım bu konuyu bılmıyorum ... aslında bu konuda bıraz tartısmıstık esımle ve kaynanamla ondan huysuzum. kaynanama kalsa herseyden verecek az az. daha gecen ay dan bıle ben okuldan gelınce ben ogluma domates yedırdım salata yedırdım falan fılan dıyordu. ben yedırme anne herseyı alerjık olabılır mesela dedıkce nolcak ben cocuklarımı nasıl buyuttum dıyordu.bunun uzerıne esımle baya bı kavga etmıstık. tamam doktora sorar ne ver derse verırız ne verme derse vermeyız demıstı. domates tabııkı asla vermeyın alerjıktır dedı dr. ve ben asla bak böyle böyle dıye kaynanamın yuzune vurmadım. yanı bu bır ay önce olan bır mevzu şimdi bunu nıye anlattım neden takılıyorsun dıyorsunuz ya ben ek gıdaya gecınce kaynanam yıne ne bulduysa teper cocugun agzına ıstemıyorum ysaklı meyveler yıyecekler yok mu.. o yuzden herseyı dört dörtluk adını koyup bılmek ıstıyorum. herseyde eskı 30 yıl öncekı bılgılerını kullanmaya kalkıyor,olmas ki..

hante muhallebi ne diye ? sen emzirmiyomusun?
bize dr. öğlen m.suyu akşam yoğurt olarak vericem dedi ama henüz başlatmadı anne sütü anne sütü anne sütü diyor
canım ben anne sutu verıyorum ama gunde 1 kerer mama takvıyesı yapıoruz. oda aksam yatmadan önce 7 gıbı. sımdı o takvıye mama yerıne verebılecegım ek gıda daha mantıklı olmaz mı? bılmıyorum kafam karısık valla :S

ecrıncım elıne saglık , ek gıdalaratamamıyle baslayınca bende bu sekılde yaparım artık...pfffff

nire gittin juliiiiiiiiiiii..
burgaz ada acıllarına gittim ecrinim
ahh oferta üzülme cnm yaa
işte bu yüzden bende işe başlamak istemiyorum
juli hoşgeldin bu ne tatil bolluğu ya daha yeni gelmiştiniz ohhh sefanız olsun darısı bize inşş
saol canım
darısı sana yerimseniben

kaşla göz arasında tatil yapmış
ne gezginci karısın sen juli yaaa sempatiksalakcinni :dilcikar:
hee kanka napiyim
evde ruhumuz daralıyor
tesadüf oldu buda

merhaba kizlar bugun anenm memelekete gitti cunku bu gece kocisim geliyor 2 gunlugune yuppi cok mutluyum burak da uyuyor simdi ama sicaktan yavrumun vucudunde kizarikliklar oldu hergun de yikiyorum ama ev cok sicak ondan sanirim kayinvalidemelr de istanbudla ama karsida gorumcemdeler ayrin oraya geceriz herhalde esimle onalri da goruruz bir de 3 temmuzda arkadasimin dugunu icin elbise alma lazim yarin onl;arla beraber elbise bakarim kayinvalidem kokostur da biraz cok da zevklidir onunla alisveris yapmayi seviyroum o yzuden gzuel fikriler veriyor
aklimda kalanlar posi gecmis olsun insallah bulunur cuzdanin biranonce
tutku uzulme canim nasilsa barisacaksiniz kendini de uzup stresini utkucuga da gecirme canim
rengarenk canim havuz sakincali degilmi doktorlar havuzu onermiyolar ozellikle asilari tamamlanmadan bizimki ilk 6 ay denizi bile yasakladi birak havuzu
oferta massallah oglusuna takila kiloya anenle de konus gonlunu al canim yanlis anladigini anlat

kızlar monhtcarede herayın 15 demi indiirm oluyordu????
foruma açılmış magazası:)

sanirim oyleydi ecrin valla senin kocaya yazik forumun dibinde oturmakla hata yapmis :) sen her can sikintisinda bi magazaya gitsen gitsin kocanin paralari

mrb jasmın... kocisin geldıgı ıcın gözun aydın... öyle özlemler arasında ne guzel gelır böle hasret gıdermeler...:)) ve de hayran kaldım bende kokoş bı kaynanam olsun ısterdım.:)kaydirigubbakcemile5

jasmin napim 3 sene bunalıma girdim forum açıldıda kendime geldimm..okadar çeksin artık naaplımm.

nee forumun dibinde mi otruyorsunuz:) bende alısverıs merkezı görebılmek ıcın rızeden trabzona gıdıyorum sehırler arası yanı pufff.. ben bu gurbetlıkten ve küçük şehırden bıktım ((

cok saol canim evet hasretlik zor gercekten hele oglunun buyuyusunu gorememesi yanimizda olamamasi bu surectye bana en cok dokunani
jasmin napim 3 sene bunalıma girdim forum açıldıda kendime geldimm..okadar çeksin artık naaplımm.

ee ceksin canim tabi forum acildiktan sonra artik seni daha az kizdirmasi gerektigini de ogrenmistir artik di mi :)

evet bu acıklı kısmı... benım dayımda kaptan oldugu ıcın gemıye gıdıp 6 aylık bır sefer yapmıstı 2-8 aylık halını görremedı bebişlerinin, onların kı de ıkız dı ustelık.. ne buyuk kayıp onun ıcın ama yapcak bısey yok tabii....kafamçokkarıştı

eski video goruntulerime bakiyodum bend e hamilelik donemi ve dogum ani gibi zaman ne de cabuk gecmis cok duygulandim ne kadar minnacikmis burak gercekten ne guzel anilar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…