2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım ben işe başlıycağım zaman doktora götürdüm taha yı
doktora işe başlıycam ne kadar saate bi vermeliyim sütü nasıl bi yol izliyim emzirmeye de gelicem nasıl yapayım diye sordum
resmen bağırdı bana ne saati bebeğe saat uygulanırmı böyle bişey olmaz
ne zaman açıkırsa o zaman o ne zaman isterse vereceksin dedi
ki biz çoçuğa zorla fazla vermeye çalıştığımızda hepsini geri çıkarıyodu
saat uygulamıyoruz açıktığında ağlamaya başlıyo veriyoruz

siz bebekleri kaç saate bir kaç cc ile besliyorsunuz merak ediyorum

canım ege 3 saatte bir 150-180 cc arası içiyor. ama tabii biz bayağı bir ek gıdaya başladık. cumartesiden beri kahvaltı filan da veriyoruz artık. dolayısıyla devam sütü günde 3 kere alıyor. onda da 150-180 cc arası

günaydın kızlarr...
posi geçmiş olsun inş.sorunsuz çıkarabilirisn evraklarını..
esmer ayaz alem zaten yaw..
feyza sende uzatma barış madem haksızsın yorma adamı..
tutku inş.barışırsınız ..
aklıma gelenler bunlar..kpss orta ögretim önlisans başvuruları başlamış düşünen varsa baksın.ben gircem de.akşamda kitap sipariş ettim:)))
belkim çanakkale balıkesir gezisi yapabiliriz eger planım gerçeklerşirse bakalım..

ecrin bende gircem inş bende kitap aldım amaaa çalışan yokk
hangi kitabı aldın cnm

selam herkese herkesin hafta sonu kötü geçmiş..benimkide bom boş geçti..

piknige falan gittik ama..hiç eglenmedim...

selam hatunlarım
neden herkesin haftasonu kötü geçmiş yaww
herkese kolaylıklar

bizim dr cuma gunu kontrolde tam kan sayımı istemişti. haa dedim artık bize de herhalde o hepiniizn kullandığı kan ilacından verecek. şimdi aradı. sonuçlar gayet normalmiş. kan ilacına kesinlike gerek yok dedi. ya bu kan ilacı neden veriliyor? hala ısrarla vermedi bize dr.

selam kızlar
nasılsınız?
nihayet bizim ev sakinledi
hatta dün evde ece ile yalnızdık
bugün de arada eltimler falan geliyor ama yine de o kadar kalabalık deil

oyy ben geldim evi sildim süpürdüm ayrisi uyuttum makinaya çamaşır attım çok terledi kayfemi aldım gofretle yiyom:)
delf bize verdi dr kan sayımı yapmadan hemde sinir oldum şimdi.senin dr bence iyi yapmış..gerek yoksa neden boşuna veresinki ilaç sonuçta.
sced ii hadi gözün aydın rahatlmış ev biraz..allah sabır versinnnn:))))))))
haftasonu cumartesi feshaneye gittik ismek sergisini gezmeye dünde akşam foruma gittik sıcaklarda çekilmiyor aertık gezmeler bence off.

iyi bişey işte ege ye maşallah
bizede bakılsaydı keşke
demir eksilikliğinde veriliyo ama bizim dr lar maşallah her çocuğa veriyo

ecrin hiç bişey yapasım olmuyo benim yaa
ev duruyo hep
ne yapıcam ben pasaklı ben
maşallah sana

bizim velet hiç bir mamayı sevmiyo yemiyo şu büskivli tahıllılardanda aldım yemiyo ne yapıcam bennnnnnn,,,

bide önemli bişeymi zorla ağzına sıkıyorum bi kaç cc yada diğer şu tahıllıdan çocuğun ağzının kenarları süt gelen yerler kırmızı kırmızı oluyo bu ne demek
sizdede oluyomu

kızlar kan sayımında kaç tüp kan alınıyor,bir de bebekler çok ağlıyor mu?
ben de yaptırsammı acaba berile,
sağlık ocağından ferro sanol vermişlerdi ama tadı çok iğrenç,
ben berile başlamadım daha,

semiha ne yapayım mecbur yapıyoruz istesekte istemesekte:)))yoksam eviii şeyler götürür..
dun guya teknosa.da foto bastocaktım akşam gittilk akıllı ben cd yi evde unutmuşum bugun gitsem iyi olur aslında off.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…