2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merhabalar bayanlar,benim oğlum 8.ocak 2010 doğumlu,bende 1.hafta önce memeden tamamen kestim,artık emmiyor,devam mamalarına ve kavanoz mamalarına başladım.. Oğlum dahada kilo almaya toparlanmaya başladı...

aptamil mamanın içine pirinçli kavanoz mamalarından bikaç kaşık koyup oğluma veriyorum,aynı zamanda günde 1.ögün 150.ml.yoğurt veriyorum,birde pirinçli muhallebiler var yine milupa.nın onlardanda günde 1.ögün veriyorum,bayagı oğlum toparladı...

juli sen niye geçtin ek gıdaya?
maşaallah sütün yetiyor belli ki, doktor mu söyledi? bizim doktor 6 ay su bile yok diye diretiyor sempatiksalakcinni
canım sütüm azaldı melisada artık eskisi gibi emmiyor
bizim 6.ayına 1 hafta kaldı zaman

maşallah oğlusuna canım

kızlar face te ek gıda panosunda drumunzun bugun bize verdiği tarifleri yazdım uamrım yardımcı olur

slam ama kimsecikler yok nerdesiniz kızlar bizde gezmeye çıktık kuzeyle bi sizide ziyaret edelim dedik kendinize iyi bakın

çalışan bayanlarda olmasa bu topıgın hali harap in cin top oynuyo..sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

jasmin burak surekli mi seni istiyor yoksa sadee uyurken mi??
canim normalde annemde falan duruyor ama uykuya geciste beni istiyor
burak da aynisini ayp[iyor canim canbeebleri altini acrken kenardan yiyiyor
huggies de kullandim primada
arada fark pek yok.huggies biraz daha kalin sadece--benim farkettigim

simdi disarida kullanmak icin prem. care aldim gerçekten sıvı kakayi iyi emiyor.hiç bir bezde dişari taşma olmadi.
ben de prem. care kullaniyorum guzel gercekten yumusacik ben hep prima kullandim memnunum da primadan
Selam Jasmincim nasılsın?

kimsecikler yok herkes gezmelerde sanırım :)
slm canium kk acikti ama burda degildim simdi gorudm iyidir ne olsun evdeyim burak uyuyor urascik nasil

merhaba kizlar herkes gezmelerdeydi galiba bugun biz evdeydik aksam uzeri sadece 1 saat sitede dolasmaya ciktik burakla o kadar
tutkucum utkunun sikintisi gectimi inciler gelince simdi nasil

kızlar geçmişe baktım ne kadan konuşuyonuz yaa gözlerim acıdı okıcam diye sadece 2 güne bakabildim aklımda kalanları acık yazam bakam
ecrin kocana kızmışın alışveriş yapmışın sefan olsun bacımm 100 lirada benim için harcasadın:)
çatlaklardan bahsetmişiniz bende juliidenim türkiye dünya haritası lazım olarsa almayın sakın bana gelin:)
esmer ben sende o azmi görmüştüm ikinciyi yapaman 2 ay kalımı düşürdün bebeyi beceriksiz kadın
bez konusunda bende bu aya kadar molfix kullandım ama son zamanlrda hep kalktığında çağanın pıjaması sidik klokuyodu primaya geçtik geç,nce farkettimki molfix topaklanıyomuş primada hiç olmuyomuş ölee
çağanın son durumu rezene ve papatya çayı veriyom gene bütün gün uyumuyo ama 2 gündür şükrolsun mutlu bugün gezdik hep beraber yarında biz büyük oğlum eşim süt kızım sude sinemaya gitcez çağan anneannesiyle kalcak çağan doktor amcasını özlemiş onu görünce acık iyileşti kilomuzda 9800 olmuş bu hafta saltanımın son haftası annem 3 haftadır bende haftasonu götürcez annemi o gitmeden eyecene gezem bu haftaa:))))

günaydınlar herkese iyi pazarlar ....

Jasmincim Uras ne yapsın dün doktor kontrolümüz vardı ortalığı talan etti bir tartmak istediler tartının etrafında ne var ne yok hepsini aşağıya indirdi yattığı yerde altına serilen örtüleri yerlere indirdi hiç eli ayağı durmuyor hatta bir ara dr.ona hıııııı diye çıkışırken kolunu uzattı yumruk yaparak elini birde dudakları sinirli sinirli uzatıyor:) doktorumuzda afferin hep böyle hakkını müdafa et dedi :)

şeymacım doktora deniz konusunu sordum denize sokabilirsin ama saat 10 ile 4 arası kesilikle güneşe çıkmıyorsunuz , bunun harici saatlerde güneşe çıkarken asla kremsiz gezmiyosunuz yoksa güneş yanığı olur dedi...
sivriler içinse bir chicco dedi yada eczacıbaşının bir losyonu varmış sanırım kağıt eşimde aklımda değil şu an ismi onu sürersiniz şayet yinede ısırırsa fenistil sürersiniz ısırık yerlerine dedi.
500 gr almışız gayet iyi dedi bundan sonra zayıflar artık dedi hareketle birlikte...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…