2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

offff valiz hazırlamam lazım
ama hiç durmuyor bu kız

bizimki bu sıralarda canbebe altaçma varya bir tane paketten çıkardık verdik eline beşiğe koyunca bir müddet onunla cebelleşiyor bizi unutuyor ama uzunca bir müddet değil tabii :) bunuda alt açarken baktık her defasında çekiştirip ağzına sokmak istiyordu dedik verelim eline o da rahatlasın bizdee

kaynanamlardayım sabah sabah geldik:umursamaz:
neyseki şmdi onlar çarşıya gidecekler ben küçük görümceyle kalacam....

esmer cibinlik yokmu cnm?
bzm park yatak ben kenarlarından cibinlik geçiriyorum en garanti çözüm...
ayrıca esemmat takıyorum geceleri ecenin odasına...
artık kızım tek başına uyuyor odasında ağladığı n zaten odasındayım...telsiz çok işime yrıyor...

ecrin, cssa ne günaydını yavv.
öğle yemeğine gidiyorum ben

ayça cibinlik var ama 10 gün sonra odasına geçeceği için tavanı delip takmadık.
park yatağının üzerine örtü gibi örteyim demiştim gece bi kalktım ki onu çekmiş 3 kere kafasına dolayıp düğüm etmiş kendini, zor çözdüm.
kaldırdım hemen tabi.
10 gün falan daha yiyecekler bu durumda, odasına geçince cibinliği kurarız artık.

telsiz dedinzde bnde chıccodan almıştım .uzun süredir kullanmıyordum bozuldumu ne hiç ses iletmyorum bi fırsat bulsamda götrsem garantsi var yenisni verirler aklıma gelmişken bugün eve gidne bi deniyim

öğlen kalkıyolar yaaa inanamıyorum bugün öğlen kalkmaya çok ihtiyacım vardı :gitme:

sinemis
boyum 1.63 cnm:sinifsinif:seninki kaç:uhm:
bir de benim yan tarafta çatlağım kaldı:sinifsinif:sadece sol tarafta her ne hikmetse

Son düzenleyen: Moderatör:
afedersiniz çalışan hatunlar günaydın dememk lazımdı sorry
kızlar ya o bebik telsizlerine çok radyasyon yayıyo dioalr araştırdınız mı hiç

bugun canım çok sıkılıyor keyfim yok.kocikle kavga ettim.

anam gene neyi paylaşamadınız

sinemis
boyum 1.60 cnm:sinifsinif:seninki kaç:uhm:
bir de benim yan tarafta çatlağım kaldı:sinifsinif:sadece sol tarafta her ne hikmetse

benim yanım altım üstüm sağım solum heryerim çatlak.
keşke sadece solumda olsaydı razıydım

valla benim de aynen her yanım çatlak içinde...:1ninca:
ama göbeğimde hiç yok...sadece belimin yan tarafları ve kalçalar...
çok gıcık oluyorum acaba denize gidersek ne giyecem:2:

bugun canım çok sıkılıyor keyfim yok.kocikle kavga ettim.

ne oldu bacım hayırdır nie kavga ettiniz

sinemis
boyum 1.60 cnm:sinifsinif:seninki kaç:uhm:

benim 1,68 boy kilo 57-58 değişyor .çatlak hiç kalmadı .lise dönemden bacağımda çatlak vardı o var göbüşte hiç yok
afedersiniz çalışan hatunlar günaydın dememk lazımdı sorry
kızlar ya o bebik telsizlerine çok radyasyon yayıyo dioalr araştırdınız mı hiç

evet bencede soryyy
araştrmadım radyasyon herşeyde var konuştuğumz teller hep radyosyon

kızlar benimde bacaklarımda vardı çatlak aynı sefa diye bi krem aldım aktardan etkili oluyo bence deneyin ucuz bişeydi zaten

sinir etti beni.kredi kartı bende gidip forumda bi guzel harcayayaımda ekstre gelince görsün gününü..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…