2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederiz cnm....darısı sizin incilere olsun...kaydirigubbakcemile5

günaydınnn
açılış benden olsun

günaydın çok erkencisn canım

esmer ne oldu ayazıma nazarmı değdi yoksa böcük gözlüme dün bunalım takıldı arada hepimz yalnız kalmak istiyoruz ama ayaz biraz erken başlamış cumartesi kime aşık oldu bu çocuk haaa söyle bakiyim

berilim iyi günlerde kullansın mehlikacım

oo hayırlı olsun kıtılar .yerim onu maşllah .bizimde yer belli hala çıkacak bi patlamdı gitti doğrusu
güzel geçtiğine sevindim canım iyiyki gittn sonra hep aklında kalcaktı keşke gitseydim diyecektin

dikkat canım ıhlamur veriyormusunn içine az pekmez,az zencefil at içini yumuşatsın.geçmiş olsun
Çoook çook geçmiş olsun feyza.Buğlem 'de kusma filan olursa ihmal etmeyip hemen doktoruna gösterin.Rabbim tekrarını yaşatmasınn.

sağol canım hemen uyutmadım zaten gece boyuda kalktım sürekli .çok teşkkürler

feyza geçmiş olsun canım
tehlikeli olmaya başladılar artık
çok dikkat etmek lazım

sağol canım hayır düşecek bi pozisyonda değilde nasıl geldi yanda düşmemeiş hayret edilecek bişey
feyza çok geçmiş olsun cnm,ayy açık kenepeden nasıl düştü ki,hayret doğrusu..Allah tekrar yaşatmasın cnm,
hem kanepe açık hem duvar tarafına dönük nasıl başardı ne oldu çözemiyoruz yan düşmesi gerek yattığı pozisyona göre önce yattığı yerdem yüz üstü önce düştü
sonra geri geri indi kanepeden diye düşüyouz düştüğnde yan değildi yüz üstü kedi gbiydi aynı .allahım bir daha yaştam çok kötü yaa

mehlika teşekkür ederiz...darısı sizin incilee inşallah....
feyza geçmiş olsun cnm ....ayy ne büyük korkudur allah bir daha göstermesin....

incilerinin hayırlı olsun.inşallah sıkıntısız atlatırsınız bu dönemi.darısı başımıza bu arada

Çok geçmiş olsun feyza. İyi ki bişey olmamış. Hiç yalnız bırakmaya gelmiyor artık.
Ben artık kanepeyi açacak da olsam üzerinde bırakmıyorum. Yere yorganm serdim, ayaz'ı da üzerine attım orada debelenip duruyor hep.

Teşekkür edercim canım.

Ayaz şimdi iyi. vücutta bir enfeksiyon vardı o teş yapmış ama geçti sanırım bişey yok şimdi.

toplu olarak alıntı nasıl yapıyor bide şu takip çizelgesi nasıl yapılır bi zahmet biri bana anlatabilirmi ?

Günaydın kızlar...

feyza çok geçmiş olsun bu dönemde düşmeler çok oluyomuş hepimizin başına gelebilir Allah korusun diyelim hepsini... dün bir arkadaşım anlattı kızı düşmüş dr. a gitmişler kontroller falan neyse dr.gece uyumayın gözünüz üzerinde olsun demiş bu arkadaş o gece kızı emzirirken içi geçmiş bu kez kollarından düşürmüş doktora söyleyememişler dr.siz Salaksınız der diye ...:))

burcu bizde memede yaşıyoruz onu bir reddetme durumu oluyor anlamadım neden nazarlandımı acep Ayaz....

Mehlika berilede geçmiş olsun ve cicilerini güle güle giyinsin....

bende çok yorgunum bugün yatak olsa anında kafayı koyar uyurdum ...

bu arada buluşma çok güzeldi çok keyifliydi şansımıza havada yağışlı değildi dünden beri nedir bu yağmuuuuuuuuur (

ayy ne bileyim canım yaa.
bi de su biberonuyla mama biberonunu tanıyor.
biberona bakıp ağlıyor. mama veriyorum cırlıyor, su veriyorum içiyor.

babalar gününde eşlerinize ne alacaksınız????

hiç bişey :dilcikar:
yağmurlu havada su yok ona.
zaten babalar gününden bi gün önce oğlunu alıp götüreceğim ankaraya. otursun burda kendi başına :dilcikar:

yok kimseye yüz vermedi oğlum. betişin kızıyla beşiklerini kerttik biz onların, bakmaz başkasına

ama feciydi valla dün. evi topluyorum, kıyafetlerini koyacam dolaba odaya girdim o zaman bile çığırdı niye gelmişim diye.

toplu olarak alıntı nasıl yapıyor bide şu takip çizelgesi nasıl yapılır bi zahmet biri bana anlatabilirmi ?

canım alıntı yap bıtonunun yanında NQ işaretli bir buton var ya.
alıntılamak istediğin mesajlarda o butona basıyorsun.
en son mesajda da alıntı yap butonuna basınca çoklu alıntı yapmış oluyor.

burcu bizde memede yaşıyoruz onu bir reddetme durumu oluyor anlamadım neden nazarlandımı acep Ayaz....

valla bizimki direk beslenmeyi reddetti. kaşıkla da yemedi hiçbişey. sadece su içmek istedi hep.

günaydın tatlı annişler.
facede gördüm buluşma fotolarınızı acayip kıskandım anlatamam size

Teşekkürler...

Ayça hayırlı olsun dişler ne kadar zaman sürdü çıkması bizimde üst damakta beyazlıklar oldu herşeyi ağzına sokuyor kemirmeye çalışıyor çıksa bir an önce gerçi benimki kesin ısırıp durur beni benle ne derdi var anlamıyorum hep kötü davranıyor annesine sabah çıkarken babasının kucağındaydı öpüyorum seviyorum kafasını çevirdi canım sıkıldı bu duruma çok babacı yaaa oysaki geceleri koşup bakan ben horul horul uyuyan babası ((((

scedcedu ne zamandı babalar günü :kedi:

feyza bende yere battaniye üzerine kalın bir örtü daha seriyorum geçen gün uyudu beşiğe koydum işime bakıyorum baktım uyandı sesi geliyor beşiğe koyduğumda başı sağda ayakları solda sırt üstü idi gittim yanına baş solda ayaklar sağda ve yüzüstü pozisyondaydı daracık beşikte nasıl oldu bu durum aklım ermiyor...
bu arada kızlar geceleri artık hep yüzüstü pozisyonu alıyor uras ben normal yatırıyorum bakıyorum kıçını dönmüş yüzüstü yatıyor

Son düzenleme:

canım çoook geçmiş olsun.işte nekadar dikkat etsek özen göstersek olcak olunca oluyor canım.biryerine bişey olmadı dimi buğlemin.

ayy nazarlara geldi ayazcık.canım dişleri çıkacak olabilirmi ondan yemek istemiyor olabilir belki.keremde yemek yemek istemiyor son zamanlarda ve öptürmüyor hiç yanaklarına kimseyi yaklaştırmıyor bizde dişten biliyoruz.şimdi nasıl ayaz?

mehlikacım bizde c.tesi gittik weniceye evet süper şeyler var özellikle kızlar için bende aldım oğluşumun yazlıkların bir kısmını ordan.iyi günlerde giysinler.

c.tesi dr.muza gittik bir sürü soru sordum dr.ama ne dişlerini sordum nede keçi sütünü saf ben. ek gıdaya rahatlıkla devam ediyoruz diğer çorbalara geçebiliriz kıymayı ve tavuk etini az olmakla beraber yavaş yavaş arttırıyoruz sınırsızca sonra yiyebilir.inek sütünü kesinlikle hayır diyor doktorumuz ama ben keçi sütünü sormak gibi bir akıllılık edemedim. örümcek kesinlikle tavsiye etmiyor isterseniz 8.aydan sonra diyor.gelişimimiz çok güzel 7960 olmuşuz ve boyumuz 67 cm olmuş mamayı sordum reklamlarda 500cc 6.aydan sonra şart fln diyor dedim hayır dedi mamayı günde 1-2 kere akşamları verebilirsin dedi onun dışında gerek yok dedi ek gıdaya ağırlık ver en sağlıklısı onlar dedi.bebe bisküvisi boşuna kalori yapıyor onu vermene gerek yok kilosu iyi zaten dedi.
ama kahvaltıyı tarif etti ben nasıl yapacağımı unuttum esmer sen nasıl veriodun kız kahvaltıyı

sağol canım teşkkür ederim

teşkkürler canım buda bana ders oldu zaten [/COLOR][/COLOR]TE=aYca24;13605020]mehlika teşekkür ederiz...darısı sizin incilee inşallah....
feyza geçmiş olsun cnm ....ayy ne büyük korkudur allah bir daha göstermesin....[/QUOTE]

hemde çok büyük dünyam yıkıldı bir anda .sağol canım
babalar gününde eşlerinize ne alacaksınız????

hiç bişey o bana bişey alıp gelmedi :1no2: klasik çiçek faslını yaptı hediye alabilrdi :dilcikar: bnde sadece kutlarım yeter anlasın benim ilk anneler güğnümdü çiçekle savdı öyle yağma yok

yuhh yaa söylenmezmi dr ne derse desin ya bişey olsa ben uyutmadım 1saati geçik sonrada gece 3de yattım her yarım saatte rengine ateşine baktım bu gece tam bir kabustu

ayy yerim onu bakmazmış kimseye sadık olcek desene .yavrum ya nie öyle yaptı acaba çok garip bunlar büyümüşte küçülmüşler vallaha çok garip hareketleri var insan şaşıryor

kızlar bu öneriler topiğini bulamadım.

carfourda prima bezlerde indirim vardı bilginize kampanya yapmışlar 4+ 120 adet 28,50 ydi yanlış hatırlamıyorsam.

günaydın ceyce maşllh benim keremime .

evet canım bnde dün hayret ettim benim olay 5 dk içersnde oldu ona hayret ediyoruz .bnde bundan sonbra yere bişey serip orda yatrcam oyansın .oyun halısı almadığıma çok pişman oldum bu bebişler nasıl beceriyor anlamıyorum .

yok ceyce şükür bişey olmadı ağlamdıda ben kucağıma ladım hemn sustu yavrum benim ya gözümn önden hiç gitmiyor:gitme:

feyzacım sende yatır yere bizim oyun halımız var ama oynamıyorki bende yere yayıyorum battaniye üzerinde diğer oyuncaklarıyla tepine tepine oynuyor.çook geçmiş olsun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…