2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

anam genemi buluşma varbeeee anam gene smilelerim kudurdu hepisi birden kıskanç hasett pöff pöfff bende yarın kaynanama gidicem anamlan kiraz yiycok siz kokmuş yemekelri yiyin ben mangal yicem
bu arada 3 ay sonra hamile değilmişim adet oldum bugün:)))))
esmer5 julii buluşanların hepiciği fazla yemeyin zaten göbeklisinizohaoldumsmile az yiyin suda içmeyin su işçseniz yarar mazallahlülülülülülü
ay bende bu arada 65 olmuşum göbiş çıktı gene pöff neyse yarın mangalı yiyim gider göbeğim muhahahah zuhahahah öptüm hepiciğinizi iyi eğlenceler

iyi geceler kızlar...
ya mehlikasu cnm sen nasıl izin veriyorsun bunlara ya...ne demek ben bişey diyemem yapım değil...o senin çocuğun onu sadece ve sadece sen emzirmelisin..hiç mi korkmuyorsun mikrop kapacak ağzına elalemin memesi girecek...ne bilim ya afedersin ama kıl olur tüy olur iğrenç bişey yaa...ohaoldumsmile
ben senin yerinde olsam o personeli parçalardım nasıl izin veriyorlar yalmaz: ....o bebeişler onlara emanetler ama demekki orda kim kime dum duma....:umursamaz:
belkide berilin hastalanması öksürmesi falan elalemin sütünden bulaştı kimbilir...
lütfen tepkini koy cnm ya...guclubacismile

bu arada kızlar yarınki buluşma da herkese iyi eğlenceler...bende orda olmayı inanın çok isterdim...:sinifsinif:

oyy ne uyumuşum be mirmirmir
koce mesaide bizde ana kız devirmişik dötü
bakalım gece yarısı kaçta patlatcak gözleri erkenden uyudu

nan cadaloz seni baya zayıf zanardım ben hem hiş göstermiyon kilonu
,neden... niçin...nasıl....

anaaa kaç saattir bi sayfa ilerlememiş burası.

yıkandım paklandım, bebeyi koceyi uyuttum bende bayılacaam birazdan

kimse yorum yazmamış bi bakıyım dedim bnde yatıcam bayılıyorum çünkü uykuszluktan sabah 7de uyandım akannehir

ohh melisaya aferim anne kız yatmışsınız ne güzel zemuszemusbnde bugün buğlemi yanıma lıp yatmadığıma pişman oldun işten geldim banyo ayptrdım 2 saat uyudu o uyandı uyanacak die ytamdım boshayallersmile

ay anlamadığım nokta sütü olmayan kadın neden emzirir yaa
haz alıyo herhalde
:mymeka:
çok sinirlendim
zaten seğrettiğim dizide hep kötüler kazanıyo kadın öldü

Yoksa "Unutma Beni" adlı diziyi mi izliyorsun,eğer oysa bugünki bölümde hakikaten moralim tepe taklak oldu izleyince...

Yoksa "Unutma Beni" adlı diziyi mi izliyorsun,eğer oysa bugünki bölümde hakikaten moralim tepe taklak oldu izleyince...

bu unutma beni dizisi adam bi kızla nişanlıken kızkardeşinden bebe peydahlıyo falan o diziimi yavv izlemeyin böle dizilerikaydirigubbakcemile3 benim herife ben her bölümde yaprak dökümünnü her bölümünde alirıza bey ölcek diyom adama inme incek diyom eşimde 5 sene oldu nasıl adamsa ölmedi gitti diyosempatiksalakcinni

kız gösteriyom bee nasıl göstermiyom ama benim kilom bölgesel göbekten çok basende var benim annemin tabiriyle yiyom yiyom arkama atıyomlaelaelaelaelae bu aradaha bi genişledim nedense annem var diyemi bilmiyom artık birazda boy varya kamufle ediyom ama yazlıkalra girince zor oldu olay kış daha iyidi daha zayıf gözüküyodumsempatiksalakcinni
yazdıklarıma bakın kızlar şaftı kaymış -tatlicadiarzu-

yazdıklarına baktım şimdi napam

Bebeğim 4.5 aylık,şu ana kadar hiç ek gıda vermedim ama karpuz yerken ağzını şapırdatıyor,biraz versem bi zararı olur mu acaba fikir sahibi olan var mı...
ben karpuzun suyunu vermiştim bir gün, o akşam zor uyudu, ağladı,
ben de gaz yaptığını düşündüm bir daha vermedim...

bu arada bu kreştekilerin emzirme işine çıldırdım ya ben, kavga etseydin ya mehlikasu, senin yerine benim çok edesim var, iğrenç, pis, hasta ruhlu
kadınlar, ben bu konuda çok hassasım, benim ilk bebeğimde üst
katımdaki dengesiz, gerizekalı kadın iki günlük bebişimi kapıp aç bu diye
pislik memesine yapıştırmıştı, o da iki ay önce doğurmuş, ben tabii yeni doğum yapmışım fırlayamadım
yataktan, bağırdım, annem gelip hemen onun elinden aldı ama 13 yıl geçti,
hala geçmedi öfkem, kabus gibiydi, kusura bakmayın, bu konuda sakin
kalamıyorum, kötü şeyler söyledim, biliyorum ama size kibarlaştırarak
söyledim, içimden daha beter sövüyom, bi de bebek cuk cuk emdi demiş
salak, bebe la bu, emme refleksi var, ağzına ne dayasan emer, emiyo bu diye
ayağını da mı vercen, al kreşten mehlikasu, almadan önce şikayet et ama...

Son düzenleme:
gunaydın kızlar. istanbulda buluşacak arkadaşlar hepinize iyi eğlenceler fotoları bekliyoruzzzz

selam kızlar kabus gibi bi gece geçirdik.dün oğlumun 3 aşısı vardı 2 koldan bir ağızdan..yavrum acıdan kıvrandı tüm gece ateşi çıkmadı ama hiç uykuya dalamadı.10 dk da bir ağlayarak uyandı.ek gıdaya tam olarak başladık gaz sıkıntısıda oldu.hepsi üst üste geld.kilosu 10,700 boyuda 70 cm olmuş buluşmayada nasıl gitceğimi düşünüyorum.eyvahedigeldismile

günaydın kızlar. 07:30'da kalktık oğlumlan. onu yedirdim uyuyor şimdi, bende kendime tost yapıyorum. o olurken bi bakem kim var dedim.
dün gece pc'nin başında uyuyakalmışım iyi mi. gece koce gelip toparladı beni

maşallah utkuya. ateş huzursuzluk yapmıştır meraklanma. ek gıdaya geçişte gaz oluyor birkaç güne kadar alışır bünyesi.
gel bugün gel

sağol canım..şimdi iyi utkuda ulaşımı nasıl ayarlıcam onu bilmiyorum canım ya..eşim çalışıyo bugün utkunun arabasıyla otobüse binemem.arabasızda orda rahat edemem..taksiyle gitsem çok yazarmıki acep..ben düşünürken kaçırırız zaten buluşmayı

seyranda buluşmuştuk ya. oradan migrosun oraya 6-7 lira yazar en fazla. oraya uzak mıısn sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…