2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

ay geçen günde ben nete dalıp çaydanlığımı yaktım neyseki cifledimde geçti şidi de yemek yiycem sonra gelirim öpüldünüz

evet canım yaparlar küçük hastaneler poliklinikler bile yapıyor ama sağlık ocağı geç veriyormuş kan testini

denizim çatlatma iğnesini pek tavsiye etmedi kendiliğinden çatlasın yumurtan dedi ovulasyon testi kullanıyorum birazdan onu yapıcam

bende bir keresinde düdüklü tencereyi yakımıştım mercimek çorbası yaparken

Evet yaa ne bilim ben anlamadım.Değiştiricem 2. bir alternatifim var ona gözüküceğim Bu sefer oporetör değil profosör'e gideceğim.Aslında ilk baştan ona gitmeliydim.Kızlar bu gittiğim doktor bana hormon tahlili verdi ya,onları da yapsammı acaba yeni gideceğim doktora götürürüm o bakar.

yaptır bence onlar normakl herkesin istediği am içlerinden bi hormon testi bildiğim kadarıyla adetin 3. günü yapılıyodu. ama hngisi hatırlamıyorum.

Bunu hangi günden başlıyorsun.Nasıl yapılıyor.

canım yumurta takibind eyumurta çatlayabilecek kıvama gelince iğne vuruluyo bitane. yumurtayı çatlatmak için akşama da ilişki öneriliyo. am senin belki kendiliğinden çatlar diye bi bakıcaktır. baksın. olmadı bidaahki ay çatlatmak için iğne kullanır.

meraba kızlar nasılsınız bugün. okulu bitirdim geldim bende. eeeee hadi kafa dağıtalım biraz. ne yemek yapsam akşama.

Eşime kızgınım yapmayacağım herhalde: ) ama yaparsam fırında karnıbahar yaparım ve makarna.

Son düzenleme:
tatlım yumurtalığın hangisi 18 ml olursa yani büyürse çatlamazsa kendiliğinden iğne veriyorlar çatlaması için

canım ovulasyon testi ne zaman yumurtladığını gösteriyo bu yöntemli bir sürü arkadaşım hamile kaldı

kizlaaar selaaam :)))nabersiniz? muhabbetler almis yürümüs gene :hulya:
2 gündür is yerimin oldugu yerde 3 eczanede dolastim,piyasada folic asit bulamiyorum.Deporlarda kalmadigini söylüyorlar.Benim de az kaldi, nerden bulacagim bakalim :uhm:
Folbiol vermek istediler, degistirmeyim , dr uma sorayimdedim..sanirim yerli ürünler satilsin diye yok deniliyor, anlamadim ki!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…