2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım bence doktorunu değiştir.Tamam kimilerinde yumurta erkende çatlar ama bir dakka ilk adet gününden sayarsak 13.günüm yazmışın bugün çatlaması normaldir canım.Dediğim gibi bazılarının yumurtası erken çatlar seninkide öyle olmuş demekki.Ama kafan karışıksa başka doktora git ozaman...
bende hergün eşime % kaç diyorum geçen hafta %50ydi bu hafta %65e çıktı olma olasılığı,kendi kendine oran yükseltiyo,:roflol:
Alemsiniz ya...kaydirigubbakcemile3
Biz bu dertten öleceğiz.Böyle stress yaptıkça olmıyacak kızlar..Doktor da dedi, bu kadar çok takarsan olmaz.
Bugün doktorumda bana dedi sitres yapma sitres hep hamileliği geçiktirir...
:roflol:

Benimki de gelip bakıyor bazen napıyorum diye.Anlatıyorum bir tek kadınlar var diye.Nereden biliyorsun bir tek kadınların olduğunu diyor: )
Ewet canım benimkide ne yapıyorsun ne yazıyorsun diye sorunuyor.Bende sadece bayanlar var diyorum nerden biliyorsun karşındamı diyor.Ben bile acarım bir nick kadın olarak tanıtırım kendimi konuşurum diyor...
sporstar ii geceler ,kızlar idrarınıın rengi ne renk baktınızmı hiç ilk idrardan belli oluyormuş diyolar ama ne kadar doğru bilmiyorum koyyu renk olcakmış

Yok canım ya alakası yok idrarla.İdrar sadece teste yarıyor anca öyle...

bende istiyorım buay kızlar benide ekleyin 21 nisan 2. deneme

tamam canım eklicem seni de . hoşgeldin.

aaa ilk hamişimiz gelmiş am ben yoktum kusura bakmayın.

aaaaytyyyyyyy hadi ahyırlı olsun canım şimdi klomen yumurta sayını çoğaltmaya ya d abüyütüp çatlamasına yardımcı olucak. duruma göre çatlatma iğnesi d eyapar. hadi baklaım sonuç ne olucak. inaşşalalh gzüel haberler bekliyoruz.

benimde 24 nisan
kızlar birşey sorucam,folik plus kullanıyorum,bazen unutuyorum,3 ünü birlikte almak mümkün mü
ve de folbiol mu kullanıyorsunuz yoksa folik plus mu?

canım kaçıncı dnemen onuda yaz ekelyelim canım.. ben folikplus kullanıyorum günd e1 tne azmıki.

bekle bekle. bak geçerse çok heyecanlı olucak. şimdi çıkazsa boşyere üzüceksin kenidni.

var tabi canım olma olurmu. yumurtan olmasa nasıl çatlıyacak. siz değerlendirin şu 1-2 günü ozman. folik asit d alabilirisn. sonuçta bu yapılması egreken bişey.

canım stres yapma olacağı varsa olucak. hepimi elimziden geleni yapıyoruz . gerekirse tedavi olmay da razıyız. gerisi Allaha kalmış napalım artık.

ksinlikle katılıyorum havadan sudan yemekten bakımda herşeyden konuşalı kızlar ya şu belirtielri falan atın bi keneara emin olun adet belirtielriyle aynı. uzaklaşalım bakın zman daha çabuk geçicek.

yok normal tuvaletin gelince idrarından rengi koyu geliyorsa hamişmişiz öyle diyolar doğrumu bilmem, ilk derken erken hamilelik belitisi demek istedim

yok artık kızlar herşey d ebelirti olamaz. idrarkoyuluğu idrar yolu enfeksiyonundan d aolur nasıl anlıcaz. boşverin ya. idrarı sadce test yapmak için kullanalım.

2010 NİSAN AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENELER

oozggee.........................6 nisan.......... .......3. deneme
sevdalinka06..................7 nisan..................7.deneme
panki.............................7 nisan..................11. deneme
sporstar..........................9 nisan .................1. deneme
sherin.............................9 nisan..................4.deneme
lulu55............................10 nisan..................2 .deneme
buurcuum.......................10 nisan.................1.deneme
cotanak28......................10 nisan..................2.deneme
horuda............................12 nisan.................5. deneme
ronya..............................12 nisan.................???????
bsbirkin...........................15 nisan................3.deneme
mse121822.....................16 nisan................3.deneme
suur.................................18 nisan...............1.deneme
eda80..............................18 nisan................????????
vesade.............................21 nisan................2.deneme
hilal24.............................21 nisan................3.deneme
d_kupcu..........................21 nisan................1.deneme
andac.............................21 nisan.................3.deneme
nurmeh...........................23 nisan..................3.deneme
gelincikd.........................23 nisan..................2.deneme
denizim16.......................24 nisan........... .....1.deneme
pelin67...........................24 nisan.................5.deneme
gülpembe80....................24 nisan.................???????
bahar07..........................26 nisan.................4.deneme
deniz1958......................27 nisan..................2.deneme
azize1.............................29 nisan...... .........1.deneme
carna81..........................30 nisan................2.deneme
chocolate........ ...............30 nisan........ .......3. deneme
karakaya..........................??????.......... .......??????
luckysenem.....................??????............. ....??????
ifsumnadial.......................??????.......... .......???????
elifecevural........................??????........ ........????????
integral0027.....................???????.......... .....?????
sellvi................................??????...... ............???????
esindirim..........................??????......... ........2.deneme
angel409..........................??????.......... .........????????

2010 NİSAN AYININ GÜZEL HAMİŞLERİ

bebişkom88........1 nisan........6.deneme (BİZE UĞUR GETİRİRSİN İNŞALLAH)

2010 MAYIS AYINDA HAMİŞ OLMAYI BEKLEYENLER

welcome.........................7 mayıs.................13.deneme

benimde 24 nisan
kızlar birşey sorucam,folik plus kullanıyorum,bazen unutuyorum,3 ünü birlikte almak mümkün mü
ve de folbiol mu kullanıyorsunuz yoksa folik plus mu?

selam canım:)))
ben de folik plus kullanıyorum, ocak ta başladım ve günde 3 alıyordum, 1 ay kadar bu şekilde içtim, daha sonra kan testimde kanım sınırda çıkınca dr gynosanol kan hapı verdi, bu hap B12 ve folik asit destekli olduğundan, şimdi 2 adet folic asit ve 1 adet kan hapı alıyorum...yani 3 tane içmiş gibi oluyorum...unuttuğum zamanlar 2 ini birlikte içtiğim zamanlar oluyor yerimseniben. 3 ü birarda alınabiliyor diye biliyorum canım..folic asitle ilgili topiklere bakarsan daha fazla bilgi sahibi olursun yerimseniben

burcucum ben hamileyken (tabi ki bilmiyordum, 1-2 gün gecikti sanıyordum) regl olacakmışım gibi göğüslerim ve hafif hafif regl olacakmışım gibi kasık ağrısı (ki ben hiç regl ağrısı bilmem) ikide bir wc e gidip akıntıyı regl sanıp, kontrol yapıyordum...genelde böyle oluyor galiba...hayırlısı canım ..inşallah hayırlı haberler alıryerimsenibenhihoyyytız..

Welcome ve denizim16,ama ben 35 günde oluyorum regl.35 günde bir regl olan birisinin bu kadar erken çatlaması olabilirmi.Yani acaba yumurta göremedi de yumurtan çatlamış mı dedi: ) kafam çok karışık valaha.

ınternette 35 günde 1 regl olan birisin 21. günde çatlaması olur falan yazıyor.

''Genel olarak kadınlarda bir adet dönemi ortalama 28 gündür. Yumurtlama ortalama olarak beklenen adetten 14 gün önce görülür. Eğer adet dönemi daha uzun veya kısa ise yumurtlama gününün hesabı değişecektir. Örnek olarak; adet dönemi 35 gün ise (33-14=19) 19. gün, adet dönemi 25 gün ise (25-14=11) 11. gün yumurtlama olması beklenir.''

Son düzenleme:

Canım bende 35 günde adet oluyorum ewet tahmini yumurtlama dönemini öyle çıkartıyor ama tahmini canım yani %100 doğru değil demekki senin yumurtan erken çatlamış ama 13 günde erken değil bana göre senin erken olması kafana takılmış canım bu adetine yakında çatlayabilirdi buda var yani ama dediğim gibi doktorunla ilgili bir şey varsa kafana doktorunu değiştir ozaman ama yumurta çatlayıp çatlamadığını ayıramayacak kadar değildir bugün ben bile yumurtalarımı gördüm yani vajinal ultrason hassastır ilk haftalarda görünsün diye zaten artık vajinal ultrasonla bakıyorlar keseye...

Canım beni bu ayın 16 çağırdı doktor sen kendinmi gittin yoksa doktormu çağırdı 13 de.

Zaten bana yumurtan çatlamış gözüküyor,temiz diyince ben afalladım.Aklımda olan bir ton soruyu da unuttum gitti.: ) erken derken şöyle çarşamba günü reglim bitti bugün 5 . günü yahu biz 2 kere ilşikiye girebildik.Çalışma bile olmadı doğru düzgün : )) ee şimdi ben kollarımı bağlayıp oturayım o zaman.Diğer aya mı çalışsam acaba :roflol:

Welcome sende yumurta takibi yaptırıcan bu ay galiba bakalım senin çatlaman ne zaman olucak.Ne zaman gidiyorsun dohtorr beye.

Canım beni bu ayın 16 çağırdı doktor sen kendinmi gittin yoksa doktormu çağırdı 13 de.

Hayır canım.Ben zaten genel anlamda kontrole gittim.Aynı zamanda reglim biter bitmez gittim ki yumurta takibi yapsın diye ama bizim yumurta gitmişkaydirigubbakcemile3

ama önümüzdeki ay 9. günü gel dedi.

Son düzenleme:

Canım yumurtalarının hepsimi çatlamış bu konuda bişey demedimi sana.
Ewet canım bende yumurta takibine başlıyorum canım.Bugün adetimin 3. günüydü doktor çağırdı bizde gittik baktı etti işte 16 gel dedi ama 15 günün akşamı yaramazlık önerdi rahmin içinde sperm olması gerekliymiş bakalım ozaman ne diyecek...

Canım yumurta çatlayıncada ilişki öneriyorlar ama senin acaba yeni çatlamamışmı?

Hiç bir şey demedi maalesef.Çatlamış gözüküyor dedi o kadar.Valaha tavsiye edilen bir doktora gittim beklediğim kadar ilgili değildi.

Yani benide neden 9, günü çağırdı bak seni 3. günü çağırmış.Bu arada ultrasonla baktı değil mi.

Canım bana 4 martta hormon testi yaptırdı çıkması gereken değerlerde çıktı sonra 8 martta rahim filmi çektirdi yumurtalıklarım temiz çıktı ve adetinin 3. gününe kadar gel dedi ve bugün 3. günümdü gittim vajinadan ultrasonla baktı yumurtalıklar temiz dedi kist yok dedi sadece rahim geriye dönükmüş oda önemli değilmiş bir bakıma normal yani dedi tedaviye başlayabiliriz dedi.Bana klomen yazdı bugün başlayacaksın dedi tabletin içinde 10 tane var dedi hergün 1 tane içeceksin ama 5 tanesini dedi diğer 5 adet kalanınıda buzdolabında saklayacaksın dedi eğer adet olursan birdahaki aya kullanacaksın dedi okadar...

Ahahhah ya biz seninle aynıyız galiba : ) Welcome kız kaderim benzemesin sana 12. denemeye kadar ölürüm zaten 7 yıl oturudum şimdi aklım başıma geldi, geeçç kaldım: )

Benimde rahim duvarım tersmiş.Ama hamileliğe engel değil.Aynı zamanda bendende hormon testi istedi, işte onları yapıp önümüzdeki reglimin 9. günü gideceğim.Daha yeni başladım izinden geliyorum valaha : )) Umarım bu ay çok güzel haberlerle gelirsin, yumurta takibi yapman işe yarar inşaallah.

Ewet canım bu ay ben ewleneli 1 yıl oldu ilk günümden beri korunmuyorum ama gelmedi inatçı bebişim.Bizde 1 yıl olunca doktora gittik işte inşallah işe yarar bu yumurtlama takibi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…