Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

kaydirigubbakcemile3 canım o zaman senide kaderdaş ilan ediyoruz heraaaa nın dediği gibi :) aramıza hoşgeldin

hos geldinnn kaderdaş :) bizm sevdğimz yanımzd olsun yetr gelinliğin nasıl gulpembe ? sebnem ben bakdım da san patrike daha öncedne 36 modeli bepenmişdim bide 5 gelinlikçiye dedim bole bişi istyom bana bunlar gecen senenin modası dediler hevesimi kırdılar hainler

osbuldummm kaderdas canım benm gelinliğim http://www.kadinlarkulubu.com/gelinlik-modelleri/356912-gelinlikkkk.html iki gelinlk arasında kaldım ben ama staprezde benm gnlümmm daha baslamadım ben siz ne yaptınız

slm kıslar nasılsınız
benim ev hazır gibi sadece oturma odası kaldı gidicek oda 2 hafta içinde hazır olucak beyaz eşyalar da alındı tüllerin siparişini verdik halıların bi kısmı alındı gelinlik kaldı geriye

Selam kızlar bende 2010 ekim gelini olcam kısmetse , ama şimdiden yatak odası ve yemek odamızı aldık.Sizce erken mi oldu ki biraz?

Selam kızlar bende 2010 ekim gelini olcam kısmetse , ama şimdiden yatak odası ve yemek odamızı aldık.Sizce erken mi oldu ki biraz?
slm cnm kendi evinse eve getirirler durur evinde beğenerek aldıysan ister önce ister sonra ne farkederki

gülpembe gelinliğe bakdım cok hoslar gercekdne ama nişanlın biraz daha kapalı istiyomus herlde bnm arsıvmde olan bi modelin üst kısmınına bi bak istersen cnm

Eklentiler

• $26996_378571644430_730404430_3461619_3679649_n.jpg
    7,3 KB · Görüntüleme: 58
oo esracım maşallh ne güzel erkncikden halletmişisn darısı biz tembel çiftleirn başına perimsin sanada hayrlı olsun esranında dedği gibi beğenerek içine sinerek aldıysan bnce değişen birsey olmaz güzel mutlu gunlerde kullnamanı nasip etsin Allah canım :)

saol cnm kendi evimiz olucağı için şanlıyız erken yerleşmesinde kirada olsaydık erken getirtemezdik gibime geliyo ev komple tadilat oldu tek duvar kaldı desem yeridir

yatak odası yemek odası salon takımı bellonadan oturma grubu mondiden çamaşır bılaşık makinası arçelik ocak fırın davlumbaz ankaste oldu beko buzdolabı beko

gülpembe gelinliğe bakdım cok hoslar gercekdne ama nişanlın biraz daha kapalı istiyomus herlde bnm arsıvmde olan bi modelin üst kısmınına bi bak istersen cnm

cok güzelmiş canım ekledim listeye saolasınnnn yeni arkadaslarrr hos geldinizzzzz

önmli değil cnm inşallh perikızı gibi gelin olursun :) ya kızlar ider mobi behram modeline bakabilrmizin nasıl sizce :)

bunalımdayım 2 mayıs
pinsur 14 mayıs
drearines 5 haziran
sea.1013 6 haziran
m_ucizem 6 haziran
dtes 1312 6 haziran
m-ucizem 6 haziran
vildan 12 haziran
esra8608 12 haziran
yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran
minito 17-18 haziran
yağmur 19 haziran
gülpembe 20 haziran
ndrcan 26 haziran
şebnem - - temmuz
sedaemra -- eylül
:dance:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…