Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

bakdım canvas lilaya oda kibar hos bi modelmiş gercekden ayyy hepsini isityorummm sositososito organik senn kide hosmus güzel günler de uyu canım aklinialirimsmile

sağol canım inşallah hepimiz ben nevresim takımlarımı rengarenk yaptığım için uyku setim romantik olsun istedim ben hala evlenceğime inanamıyorum:asigim:

ayy bu aralr sık sıkk kendıme aynı soruyu soruyorummm diyorum 59 gun sonra evlenicek sen miisnnn cevbım hiç inandırı değil walla evlncem gitcem hala inanmıcam evlendiğime

selam kızlar bende haziran gelinlerindenim.6 haziran benim düğünmde.gün yaklaştıkça stres çoğalıo bende.

sebnm ve nçakır hos geldiniz kızlar walla bn iyiym sizlr nasılsınz bakım :) nçakır o stresden bende de bol milktarda var hazrlıklar nasıl gidiyo

iyim kızlar napalım mutlu ve mesudum heraaaacım hayırlısı olsun kına yerin bende tuttum çok şükür. bugünde gelinlik ayakkabılarıma bakıcaz tekrar ay çoğu gitt azı kaldı stress yooookkk :)

sen napıyorsun yarenka nasıl gidiyor

ben de iyiyim canım bu aralar araştıracağım bir şey kalmadı zaman geçmiyorkaydirigubbakcemile3
biz de kına için eve çok yakın bir dernek var orayı tutacağız galiba

evet bitiyor çok şükür hepsi birden olunca daha iyi oluyor :) kızlar bu arada yarın istanbula gelicem avrupa yakasında nerden gelin ayakkabısı bakabilirim

kızlar bu arada ben çıkıyorum akşama burdayım tekrarrr görüşürüz kendinize iyi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…