Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yeter cnm bu kadar tembellik sonra hiç ayağa kalkamıcam hepsi bi yana bebiş doğunca zor gelcek işler :)

olsun canım ya nasıl olsa annen de kayınvaliden de yakın yardım ederler sana, öyle bir durumda ben ne yaparım bilmiyorum 100 km'ye kadar tanıdık hiç kimsemiz yok

merhaba herkese :))) Antalya yağmurlu bugün... Canım 20sinde randevumuz var o gün göstermesini umuyoruz bakalım :))

merhaba kıslar nasılsınız ben eve geldim günler idare eder şeklinde geçiyor eşimde cok şükür iyi

luckycim ve sebnemcim hayırlısı olsun az kaldı cinsiyetini ögrenmeye saglıklı olsunlar

lucky geçmiş olsun antalya da havalar kötüymüş

yarenkacım moralini bozma derslerine calıs

iyi olmanıza sevindim canım burda da hava çok kötü tam 3 saattir yağmur durmadı sanki kovayla camlara su döküyorlar, orda havalar nasıl

iyi olmanıza sevindim canım burda da hava çok kötü tam 3 saattir yağmur durmadı sanki kovayla camlara su döküyorlar, orda havalar nasıl

hep ben mi üşücem biraz da siz üşüyün burda da havalar cok kötü kaloriferi yakıp oturursun o derece bu sabah biraz daha iyidir yagmur soguk karısık havanın durumu

hep ben mi üşücem biraz da siz üşüyün burda da havalar cok kötü kaloriferi yakıp oturursun o derece bu sabah biraz daha iyidir yagmur soguk karısık havanın durumu

sen alışkınsın canım ama bizim için daha erken soğuk hava:) senin kurs nasıl gidiyor canım

Son düzenleyen: Moderatör:
nasıl olayım ödevlerimi yapıyorum sen neler yapıyorsun canım bu sizin için geçerli benim bulundugum noktada yokki ahh keske bitse aa bu arada ben epilasyon aleti aldım suyun altında bile calısıyor

doğru canım sen bizim sınırların dışındasın:) bu arada güle güle kullan ama ben korkarım su altında çalıştırmaya elektrik çarpmasın

doğru canım sen bizim sınırların dışındasın:) bu arada güle güle kullan ama ben korkarım su altında çalıştırmaya elektrik çarpmasın

saol canım yok sarj ediyorsun tabiki kablosundan cıkartıyorsun ben ilk aldıgımda eşim evdeydi denedim bende korkarım o kadar rahatki heryerine kullanabiliorsun acı hissetmiorsun ılık su ile biraz daha rahatlatıyor seni

iyi o zaman canım güle güle kullan tekrar, benimki de soğuk hava üflüyor ama pek bir şey fark etmiyor:)

merhaba kızlar nasılsınız ???

dün doktorumuza gittik çok şükür bebeğimiz sağlıklı ve büyümeye devam ediyor
ama cinsiyetini göstermek istemedi bacaklarını karnına cekip kamufile etti nasıl olsa öğrenicez o yüzden ben çok merak etmiyorum 10 gün sonra tekrar gidicez kısmese doktorumuza k

yarenkacım kurs nasıl gidiyor ?
gülpembecim nasıl geçiyor günlerin ?
damlacım alicik nasıl ?
luckucim sizinde az kaldı inşallah gösterir kendisini :)

ay mektup gibi yazdım

iyi o zaman canım güle güle kullan tekrar, benimki de soğuk hava üflüyor ama pek bir şey fark etmiyor:)

saol canım

sebnemcim senin bebiş utangac bakıyorum karnın cıkmaya basladımı peki belki sende biliyorsundur karnın geniş ise kız top gibiyse erkek derler hayrlısıyla ögrenirsiniz inş

ben iyiyim işte zaman sayıyorum ama cok zor Allah kimseyi yalnız bırakmasın bekarkenki hasretle evli iken hasret bi baska

iyi olmasına çok sevindim canım artık cinsiyet için de biraz daha bekleriz ne yapalım:) dersane de iyi gidiyor canım bugün yavaştan ders çalışmaya başladım

işte uzak olmanın dezavantajı canım günler çabucak geçer inşallah, eşimin de 26-30 ekim arası ankaraya gitme ihtimali var giderse annemlerde kalırım ben de

günaydın herkese..gelemedim iki gündür nasılsınız?
Biz önceki gece çok şiddetli göğüs ağrısı ile acile gittik..Kalpten şüphelendiler sanırım ekg çekildi çok şükür bir şey çıkmadı ordan kalbin etrafında su toplaması mı var diye ultrasona girdik kalp için.doktor çok çok iyi birisiydi.normalde bebeğim için gittiğim hastahane değil.bebeğe de bakalım dedi.ultrasn cihazı çok net ve gelişmişti bebeğimi ve minik kalbini gördüm öyle mutlu oldum ki inanın ağrımı bile unuttum.vee yüzsüzlük edip cinsiyetini de öğrendim doktor normalde acildeki bi doktor kadın doğum uzmanı.normalde böyle fallara bakmayız biz bana fazla güvenme ama normalde hiç de böyle net olmaz aslında deyip cinsiyetini söyledi.tabi biz kendi doktorumuza gitmeden tam emin olamıyoruz ama artık sanırım cinsiyetini biliyoruzzz :))) sölemicem işte söylemicemmm

çok geçmiş olsun canım ya peki neden olmuş ağrı? yaa ama merak ettim valla cinsiyetini:) bence erkek. hadi söyle söyle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…