Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydın haziran gelinleri..

günler geçtikçe zamanımız da azalıyor.nasıl gidiyor hazırlıklar..

bizim evimizin tadilatı bitti dün de beyaz esyalarımız kullanıma hazır hale gelmiş.hafta sonu mobilyalarımızı alacagız inşallah...ay sonunda gelinliğimi alırım sanıyorum :)

4 hazirana da nikah günümüzü aldık.evde tadilat başladı boya badana temzilik...hazırlıklar hızlandı...

günaydın gelinler..

baya hızlısınız maşallah. ya da biz geç kaldık bilmiyorumkismile
bizim ev hazırda mobilyaları bekliyoruz. Beyaz eşyalar filan daha gelmedi.
Önce yatak odası dolapları gelecek marangozdan. Sonra temizlik yaptırcaz.
Mayısın ilk haftası 7 si gibi de mobilyalar gelecek.
Çok panik yapıyorum geç kaldık diyebenneyaptımki

doğum günüm beniiiiim inş size de uğur getirir zemuszemus

bende haziran geliniyim kızlar 17-19 haziran

bu aralar pek siteye uğrayamıyorum:gitme:

bende baya bişeyler hallettim
halıları aldım
yatak odam tamam
gelinliğim tamam

ev tutulacak ve de salon takımı filan alınacak onlarda daha sonra inş

ama bende heyecan hiç yok yaa kafamçokkarıştı

günaydınn kızlarrrrr keyifler nasıllll :)selen ayyyyy bnde nişana 1 ay kala falan cok stres olmusdum istediklerimi halledince fazla bi heyecan stres kalamdı hazrlıkların tamam seni endişelendirecek birsey yoksa heyecan gitmiş olabilir :) bnde hazrlıklar acısından gec bi safhadayımm o yuzden heyecan tavanda bnm yatk odam mobilyacıda 15 mayıs gibi faln gelck hfatayada boya yapılcak beyaz esyalr gelcek evdeki tadilat işi bitcek hafta sonuda mobilyaları aldık mı hafta içide avrupa yaksından gelinlik ve kına kıyafetini çözersek tamm ınşallah

Son düzenleme:
slmm kızlarrr çok yorgunum dün geç saatlere kadar dolaştık koçtaş practiker e filan gittik çok güzel ve değişik ürünler var , ayrıca perde işini konuştuk fiyat aldık taç tan ama daha sipariş vermedik bir de taçtan pamuk saten nevresim takımı aldım çokhoşuma gitti hihoyyyt

bizim dolaplarda mayısda gelecek. Yetişemicez gibi geliyor.
Her gece kabuslar görüyorum. Sürekli birşeylere yetişemiyoruz.

yetiştiririz allahın izniyle kızlar strese gerek yok planlı programlı olalım eşya çok sıkıntı değil..... gelinlik, nikah yeri -tarihi ve fotoğraf benim için en önemli olanlarıydı bir kısmını hallettim çok şükür , ev zamanla tamamlanır diye düşünüyorum

bnde yedim geldim afiyet olsun bizeeeee :) bncede sea cım ya cok sıkıntı etme kendıne hersey bizm istedğimiz gibi hallolcak inşallh senn düğüne ne kadr kaldı ?

aynen öleee canımmm bugün tamm 50 gün kaldıııı biz seninlee aynı gün evleniyoruzz :)))

gelinliğinin siparişini verdin mii yoksa aysonu mu vericeksin??

off biz de halı perde işi var daha ben baktım bi sürü perde ama çok kararsız kaldım yani tamamdır bu model olsun diyebileceğim bi perdeye daha rastlayamadımm ( :umursamaz:

m_ucizemm koçtaş, praktiker de neler vardıı bakiimmm?? ben de banyo takımları için falan gidicektim ama bayadır uğrayamadımm?? biz de pazar günü linens te perde bakmıştık ama fiyatları biraz yüksek gibi geldi bana metresi en düşük 45 tl falan gibiydi :s eyvahedigeldismile

breezep cim metresini çok yüksek söylemiş Taçtaki perde modellerini beğendim ben aslında ama yandan bağlamalı yaptırırsam tüller yere kadar olmalıymış kalorifer peteği kapanacak acaba hoş durumu tüller petekten gelen ısıyla sararırmı diye düşünüyrum ben de :sm_confused:
katlamalı mı baktın canım sen perdelere??
practiker ve koçtaş ta harika şeyler var canım mutlaka uğra derim, benim banyo dolabım yok banyo aksesuarlarına baktım sabunluk takımım filan da eksik onlara baktım canım ,evimin hol ve girişi için halı baktım sgayy olanlardan fena değildi
:1rolleyes:

koçtaş da çok güzel banyo aksesuarı ve banyo takımları var. Mutlaka bak. her banyoya uygun var. Havlularu halıları herşeyi takım var. hihoyyyt

selam gelin hanımlar opuyorumnanaktan nasılsınız..
şimdi 58 gün sonra oturacağım evde yazıyorum size sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…