Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

vereliniortakvereliniortak

valla kızlarrr dış mekan çekimi gibisi yokk :) biz ayarladıkk darısı sizin başınıza artıkkk :))

inşallah kızlar ya ben de ayarlarım dış mekanı :Saruboceq:
çok işimiz var daha heraaacım iyiki sizler varsınız da birbirimizi tamamlıyoruz fikir veriyoruz :lepi::enbuyukkk:

evet brezep nerde nasıl ne kadr kiminle calısıoyrsunz özel soru sormus olabilirm cvb vermk istemeyebilirsin tabi :) bnde dıs cekim isityorummm

süper bi rakam bn daha fazla beklıyordum düğün hikayesi tarzında değil dimi beli tek mekna gidilip resim mi çekilcek ?

süper bi rakam bn daha fazla beklıyordum düğün hikayesi tarzında değil dimi beli tek mekna gidilip resim mi çekilcek ?

yok canım tüm gün değil sadece dış mekan çekimi olcakk o kadarr :)) isterseniz mail adresini verebilirim görüşmek isteyen olursa biizm düğün haftaiçi olduğundan (cuma) boş gününü yakalayabildikk

ne yapıyorsunz bakım gelin kızlarrr kızlar gelinlik alanlar gelinliğinizi ne zaman teslim alcaksınız ? birdee evden bohca ne zman cıkacak ne kdr süre kala yani?

heracım ben gelinliğimi 8 haziranda alacağım, önceden verseler de almam gidip gelip bir yerine dürterim mazallah gelinlik diye bir şey kalmaz ortadakaydirigubbakcemile3 çeyizim de 31 mayıs pazartesi günü gidecek canım son haftaya kalırsa çok yoruluruz diye erkenden gidecek

bu arada herkese selama.s.

eeee canım yetecek mi peki? yoksa Extra birisi ile devam edecekmisiniz?

salonda ya salonunn fotoğrafçısı ile devam edeceğiz ya da extra birini ayarlıycam canım o da arkadaşım zaten ben stüdyo fotoğrafı istemediğim için dış mekan fotoğrafı çok istemiştim o kısmını o yüzden öl ehallettik :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…