Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

anladım cnm benim hayırlısı olsun orda daha güzel şeylerle döşersin evini inşallah istediğinden daha güzel olur herşey :Saruboceq:

ndrcn merhaba cnm

hayırlısı olsun canım benimm

anladım cnm benim hayırlısı olsun orda daha güzel şeylerle döşersin evini inşallah istediğinden daha güzel olur herşey :Saruboceq:

ndrcn merhaba cnm

saol canım ordan sonra buraya gelince ev telasım olcak
biraz kötü bi durum tabi ama herseyin hayırlısı tabi
güzel dilekleriniz için tesekkürler :1hug:

saol canım ordan sonra buraya gelince ev telasım olcak
biraz kötü bi durum tabi ama herseyin hayırlısı tabi
güzel dilekleriniz için tesekkürler :1hug:

her şeyin en güzeli olur inşallah canımopuyorumnanaktan ne zaman döneceksin belli mi

her şeyin en güzeli olur inşallah canımopuyorumnanaktan ne zaman döneceksin belli mi

inş canım belli değil suan için 2011 marta kadar ordayız nisanlımın sözlesmeli olrak calıstıgı için her sene sözlesme yenileniyor kafamçokkarıştı

inş canım belli değil suan için 2011 marta kadar ordayız nisanlımın sözlesmeli olrak calıstıgı için her sene sözlesme yenileniyor kafamçokkarıştı

iyi cnm çok kalamayacaksınız
yer zaman önemli değil inşallah çok mutlu olun :Saruboceq:

iyi cnm çok kalamayacaksınız
yer zaman önemli değil inşallah çok mutlu olun :Saruboceq:

tabiki 4 senedir emek verdiğimiz bi ilişki bizimki inş mutlu sonla biticek

herkes mutlu olur inş bakmısız 2010 gelinlerinin hamile bölümü diye baslık atarız :lepi:

Bence de hepimiz çok mutlu olalım inşallah Kızlarr yemek odası ve yatak odasına mobilyalarımı ekledimm

Bence de hepimiz çok mutlu olalım inşallah Kızlarr yemek odası ve yatak odasına mobilyalarımı ekledimm

nerde cnm bakalımmm :)

GulPembe ahh cnm benim inşallaaahhh hepimiz mutlu olalım mutluluğumuzun mevyelerinide yazarız inşallahh :) bu arada ben temmuz geliniyim ama sizede alıştım bilmiyorumkismile

nerde cnm bakalımmm :)

GulPembe ahh cnm benim inşallaaahhh hepimiz mutlu olalım mutluluğumuzun mevyelerinide yazarız inşallahh :) bu arada ben temmuz geliniyim ama sizede alıştım bilmiyorumkismile

inş canım yerimseniben

olsun temmuz agustos sevdiklerimizle beraber olcaz :asigim:

kal burdaaa ha temmuz ha haziran çeyiz köşesinde cnmm

gitmiyorum cnm bir yere buralardayımm kaydirigubbakcemile3

baktım cnm benim bu arada hepsi çok güzell

evet yaa o günlere az kaldı ama gelmicekmiş gibi geliyor

ndrcn sen benden 6 gün sonra evleniyon vala geçmiyo kızlar ya bugun 70 gün kaldı sempatiksalakcinni

ah ah bide gelse zamannnn kıslar yemek konusunda nasılsınız ve mihir olayını ne yapcaksınız onda bosansanda bosanmasanda vermesi gereki istediğini

ya mihir olayını anlamadım ben boşanınca verilmez mi mihir??? ben yemek yapmayı bilmiomm (

yemek konusunda fena değilim kek pasta yapmayı falan çok severim çok şükür nişanlımda yemek konusunda seçici değil

valla mihir konusunu hiç düşünmedim isteirz cnm altın fln ne istenirki başka ?

slamiyette evlenirken erkek tarafından kadına verilen nikâh bedeli,kısacası kadının güvencesi ve sigortası anlamındadır.
mihr-i muaccel, mihr-i müeccel olmak üzere iki kısımdan olusmaktadır

mihr-i muaccel, nikâh öncesinde kız tarafına ödenmesi gereken para veya mal cinsinden şeyler;

mihr-i müeccel, erkeğin karısını boşaması halinde karısına o günün şartlarında kadının hayatını garanti edecek şekilde nikahta vermeyi taahhüt ettiği para veya zînet eşyasıdır.

kızlar bunu buldum yemek konusunu kafanıza takmayın bende biliyorum dedim de birkaç şeyi biliyorum internet var evde ne var yaz yemek tarifi çıksın :)))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…