Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

günaydınn güzel gelinlerrrrrrrrr :) fztfatmafzt senide mutluluk listemize ekledim :) sebnemcim snein temmuzun kacı düğün ? evet zamn daraldıkça insan daha bi stres yapıyo :KK43: hersyı hayrlısyla halledicez inşallh :)

haklısınız kızlar, genellikle turla gitmeyin diyorlar ama denizi de sevmiyorum...
olmasa kendimiz gider gezeriz artık

Bence ne denize ne de gezmeye çok gerek duymazsınız. 5 yıldızlı otellerde balayına özel sunumlar olduğu için hoş olur diye düşünüyorum.

ben de 6 haziranda evleniyorum kızlar...hazırlıklarınız ne durumda?

biz beyaz esyaları aldık evimiz tadilatta şu an.mobilyaları daha alamadık beğenemediğimiz için.geliklik de bakmadım daha....

kızlar balayı işini ne yaptınız biz daha karar veremedik eyvahedigeldismile bu gidişle de veremeyeceğiz.
ikimiz de denizi sevmiyoruz o yüzden güneydoğu yada karadeniz turuna katılmak istiyoruz, arabamız olmadığı için turla gidince daha çok yer görürüz diye düşünüyoruz. sizce nasıl yapalım, fikir verin litfen a.s.

biz de daha karar veremerdik balayına...marmaris düşünüyoruz ama 5 yıldızlı otel değil.her şey dahil konseptinde daha sakin bir yer...

karadeniz güzel oalbilir eger deniz sevmiyorsanız ama balayında tur tercih etmeyin bence ,balayı gezip görmektten çok başbaşa kalma zamanı bence...

benımde düğünüm 6 haziranda :)
ev içi hazırlıgına nisan ayında temızlıkle baslıcaz:)
cok az kaldı:eek:

benımde düğünüm 6 haziranda :)
ev içi hazırlıgına nisan ayında temızlıkle baslıcaz:)
cok az kaldı:eek:

aynu gün evleniyoruz demek bikaç kişi daha gördüm 6 haziran olan..

biz de tadilat bitsin nisan 15 den sonra baslarız temziliğe çarşı pazar alışverişlerine...

cok stresli geciyor su günler ama cok da zevkli..
benım nikah ayrı bi tarih 5 mayıs ta.

biz daha nikah günü de almadık ama salona istiyoruz bir değişiklik ve çok fiyat farkı olmazsa eger.

11 temmuz bizim düğün tarihi daha var ama son 1 ay rahat etmek istiyorum inşallah :)

yarenka denize girmeyi sevmiyoruz demişsin kk de okumuştum bolu abantı düşünebilirsin doğa içinde sakin sessiz bence bi bak cnm

biz daha nikah günü de almadık ama salona istiyoruz bir değişiklik ve çok fiyat farkı olmazsa eger.
canım eğer salonda nikah yapacaksanız şimdiden başvurun belki de geç kalmış olabilirsiniz. bizim de 13 haziranda düğün salonunda olacak ama ocak ayında aldık nikah günümüzü

11 temmuz bizim düğün tarihi daha var ama son 1 ay rahat etmek istiyorum inşallah :)

yarenka denize girmeyi sevmiyoruz demişsin kk de okumuştum bolu abantı düşünebilirsin doğa içinde sakin sessiz bence bi bak cnm

teşekkür ederim canım, bakarım boludaki yerlere opuyorumnanaktan

Kızlar beni de aranıza alırmısınız :ked BÜYÜK GÜN ....6 HAZİRAN....hihoyyyt:nazar:

6 haziran gelinleri son 68 günümüz
6 senedir bekliyorum bu günü
6 sene geçti 68 gün geçmiyor

Ahhh Ahhhh ben 11 senedir bekliyorum ben napıyım...
30.11.1999'dan beri :Saruboceq:

:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: drearines 5 haziran
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül[/QUOTE]

oooo 6 haziran mussmutlu gün :) kızlar bişi sorcam muttfakda boya mı fayansmı daha iyi olur :)

X