Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

Amiin sea

Hoşbulduk hazırlıklar tamamlandı sayılır mobilyalarımızı aldık evimizin tadilatı bitmek üzere

senin modelin de çok güzelmiş canım hatta buna benzer bir gelinliği denedim ama nerde olduğunu hatırlamıyorum o kadar gezmiştim ki kaydirigubbakcemile3 gittiğim yeri özelden yazabilirim canım tanıdık olduğu için ben çok güveniyorum daha önce diktirenler de çok memnun kaldı inşallah ben de memnun kalırım

kızlar tost makinesi için tefali önerebilirim. ben versatilis modelini aldım 140 liraya çok ucuzdu, ızgara olabiliyor ve plakaları da teflon değil döküm yani daha sağlam. yenisahradaki optimumda ve şirinevlerde tefal outlet var her şey çok ucuz, ben optimumda aldım üstelik çeyizlik olarak yazdıkları için garantisi de düğünden sonra başlayacak

Son düzenleme:

hım evet ucuza almıısn baya güzel günlerde kualn cnm bnde uğrayım şu optimuma bi ara olumunekankayizsmile

bende geldim kızlar haziran geliniyim bende aman bir telaş bir telaş geçiyor günler
düğün tarihi 06/06/2010 inş

dtes 1312 hos geldin :) teşekkürler ndrcn güzel gelinlerin sayısı gittikçe artıyo :)

Güle güle kullan canım. Bizim burda YKM' de de 130 TL Tefal in Versatılıs model tost makinesi. Sanırım Tefalde indirim var.

cok tesekkürler özelden yazarsan sevinirim canım pazartesi kısmetse bende karsıya geçicem bakıcam

kızlar balayı işini ne yaptınız biz daha karar veremedik eyvahedigeldismile bu gidişle de veremeyeceğiz.
ikimiz de denizi sevmiyoruz o yüzden güneydoğu yada karadeniz turuna katılmak istiyoruz, arabamız olmadığı için turla gidince daha çok yer görürüz diye düşünüyoruz. sizce nasıl yapalım, fikir verin litfen a.s.

yarenka bence balayına turla gitmek iyi bir seçim değil. yinede sizin kararınız tabi. biz balayına sideye gitmeye karar verdik.sueno hoteli ayarladık bakalım nasıl olacak?
bu arada bugün mobilyacılar ölçü almaya geldi eve. neyi nasıl istediğimi teker teker anlattım. bakalım istediğim gibi olacak mı? nisan sonunda teslim edecekler. inş herşey gönlümüze göre olur kızlar...

bunalımdayım 2 mayıs
pinsur 14 mayıs
drearines 5 haziran
sea.1013 6 haziran
dtes 1312 6 haziran
vildan 12 haziran
yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
fztfatmafzt 13 haziran
minito 17-18 haziran
yağmur 19 haziran
gülpembe 20 haziran
ndrcan 26 haziran
şebnem - - temmuz
sedaemra -- eylül

Son düzenleme:
günaydın kızlar :) bncede turla gitmeyin çünküm balayı tatili olduğu için rahat edemezmişsinz gibi gelıyo bizde bodrum voyageyi seçtik.. bakalım inşallh güzel anılarla ddöneriz :)

Günaydınnn herkese....Biz de Voyage Belek'e gideceğiz Allah nasip ederse..

haklısınız kızlar, genellikle turla gitmeyin diyorlar ama denizi de sevmiyorum...
olmasa kendimiz gider gezeriz artık

yarenka canım biz turla gidicez voyage turbüküne hep tura baglı olabilirsin kültür turlarında inş uygun bişey bulabilirsin

fztfatmafzt 13 haziran hihoyyyt

cnm bende önümüzdeki hafta gelinlik bakıcam balayı için karar veremedik 5 nisanda bitiyor erken rezarvasyon yunan adaları veya türkiye içi bir otel bakalım günler geçtikçe yoğunluk artıyor yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…