Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

benım 2 mayısta arkadaşlar.bir türlu gunler geçmek bılyor.ben gelınlık modellemı buldum tek kollu 15 nısanda provası var ılkkez gıycem bakalım.bugunde davetıye modelelrı bakıcam:)

Ayy ne güzel Canımm Düğünün hersey kusursz ve istedğin gibi gecer inşallh net üzerinden beğendiysen yada resmi varsa bizimle paylasabilirmisin ayy çok merklıyım bnde yaa :) bnde tesettürlü olduğum iiçin yana yana kapalı model bbakınıorum :) :CüvCüv:

Mrh aynı gün nikahımıız canım ben de son sürat hazırlıklarla uğraşıyorum evi tuttuk içinde yapılması gerekenler işlemler vardı onları hallediyoruz beyaz eşyamız tamam salon takımı sipariş verdik yatak odasını doğtaştan alıcam ama karyola almıcam baza olacak ve biz dügün yapmıcaz nikah + kokteyl olacak inşallah :Saruboceq: herkese kolay gelsin kızlar:teytey:

mucizem hayrlı olsun :) nikah ve kokteyl de cok güzel oluyor gercekden hayatın boyunca aklına her geldiğinde yüzünde kocamn bi gülümseme olustracak hatraların olur inşallh :) gelinlik ne durumda cnmm :)

Allah içine sindirsin canım..
Bende baza aldım canım en mantıklısı o gibime geliyor..
Davetiyelerini filan seçtin mi canım..

Merhaba kızlar gelinlik demişken kapalı oaln gelinliğin üstü açık olan gelinliğin altıyla nasıl bi kombin olur sizce :):ecrin_bebek:

Eklentiler

• $23hlyqg.jpg
    6,9 KB · Görüntüleme: 101
  • $386.jpg
    7,6 KB · Görüntüleme: 107
Son düzenleme:
Bence kapalı gelinlik bu haliyle çok zarif. Ben kendi adıma gelinlikte pileyi sevmiyorum.Ama kapalı gelinliğin tarlatanı biraz daha kabarık olabilir

ben daha basladım bu hafta baslıcam işte sen nerde diktirioyrsun ve düğün günü nezman
kadıköyde diktiriyorum canım, düğünüm de 13 haziranda olacak inşallah... modelimi ekleyeyim bakalım haziran gelinleri beğenecek mi buyrunnnnnnnnn

Eklentiler

• $riima.jpg
    9,1 KB · Görüntüleme: 89
  • $rima.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 82
  • $rimaa.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba kızlar gelinlik demişken kapalı oaln gelinliğin üstü açık olan gelinliğin altıyla nasıl bi kombin olur sizce :):ecrin_bebek:
bence güzel olur heraa ama arkadaşın dediği gibi kapalı gelinlik daha zarif duruyor, eteğinde bir iki değişiklik yapıp hareketlendirirsen daha da güzel olur gibi

kadıköyde diktiriyorum canım, düğünüm de 13 haziranda olacak inşallah... modelimi ekleyeyim bakalım haziran gelinleri beğenecek mi buyrunnnnnnnnn

cok güzelmiş canımm Allah güle güle giymek nasip etsin demek benden bihafta önce gelin olcan cok heyecanlı opuyorumnanaktan bende gelinlkçi arıyorum gittiğin yer önerirmisin cok kararsızımda dur bende istediğim gelinliği ekliyim

Son düzenleyen: Moderatör:
heracım çeyiz hazırlığıda son sürat:) minder yaptırıyorum anneme. salonum bembeyaz olacak mobilyalar beyaz lazke koltuklarda beyaz olacak. bende parlak kadifeden süslü minder istiyorum mor . aksesuarlarıda mor ve gümüş renginde alıp salonu öle yapıcam. alışveriş olayını hiç sorma eksik hiç bitmiyor. mutfakla ilgili çoğu şeyi aldım. bir tost makinesi kaldı onuda hangi marka alıcam bilmiyorum. mutfağım amerikan mutfak benimde. o yüzden herşeyimin içinde illaki kırmızı var. :) off yalnız ben gelinliğime hala karar vermedim yaa çok sıkıntı yaptım kendime ((

kızlar gelinlik önerilerinde bulduğunuz için tesekkür ederim sizinde gelinlikleriniz cok tatlı çok beğendimmm mutlu seker gelinler olucaz inşallh :) vildancım sole bi düşündümde mor ve beyaz ayy çok tatlı şirin bi ev olur bnde otrma grubunu beyaz düşünüyorum ider mobilyadan beğenmişdik :) evet hazrlıklarrra devammm tost mak. korkmazın suan carrefour da ind. galiba bnde ondan almyaı düşünüyorum kızlar duyan bilen gören varmı

Kızlar dün akşam iş çıkışında davetiyelerimizin beğendik ve siparişini verdik. Umarım sizde beğenirsiniz. Nikah şekerimizde papatyalı yakım olsun istedim.opuyorumnanaktan

bunalımdayım 2 mayıs
pinsur 14 mayıs
drearines 5 haziran
sea.1013 6 haziran
dtes 1312 6 haziran
vildan 12 haziran
yarenka 13 haziran
heraaa 13 haziran
minito 17-18 haziran
yağmur 19 haziran
gülpembe 20 haziran
ndrcan 26 haziran
şebnem - - temmuz
sedaemra -- eylül

Kızlar başka bi topicde görmüsdüm bu listeyi çok hosuma gitti hemn çaldım

Son düzenleme:
Kızlar dün akşam iş çıkışında davetiyelerimizin beğendik ve siparişini verdik. Umarım sizde beğenirsiniz. Nikah şekerimizde papatyalı yakım olsun istedim.opuyorumnanaktan

ayy çok cici bii seçim olmus seacım :) Allah mutlu mesut etisn opuyorumnanaktan

Sea çok hoş bi seçim olmuş :)

Bende varım 05.06.2010

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…