2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayhhhhh bilmiyorummm...ne zor iş bu karar verme işi yaaa. Ya zaten kimse benim normal doğum yapabileceğimi düşünmüyor. Sancım biraz başlasa hemen beni sezaryene alın dermişim ben. Öyle diyorlar. O yüzden dedim ele güne rezil olmadan atlatsaydım diye.. Şimdi normalden vazgeçsem olacağı buydu diyecekler. Halbuki ben hiç naz yapan, şuram buram ağrıyor diye gezinen biri değilim. Bence canım berk epey. Ama herkes konuşuyor işte. sezaryen olsam da hemen kalkabilirim diye düşünüyorum. Ya yaşamadan bilinmiyor işte hiçbirşey. Allahım hayırlısını yaşatsın inşallah.

ya kızlar ne sorcam bebek şekeri için lavantayı ayrı olarak mı aldınız yani bende kendim yapıyorum şekerleri ama erir diye şeker yerine lavanta koyayım dedim nerden alınır bilmiyorum bide minik mıknatıslardan i,stiyorum bide onları nerden bulabilirim

kızlar ben 4 sat sonra kalktım ağrım olmadı sezeyandan sonraevde tüm işimi kendim yaptım

maşallah canım sanaaa...dilerim bizde öyle oluruz. Doğumdan hemen sonra kendi işimi kendim yapabilmeyi o kadar çok istiyorum ki. Kimse benimle kalmak zorunda kalsın istemiyorum. Hemen çekirdek ailemle olan yeni yaşantıma atılmak istiyorum. zemuszemus

cnm ola ki sezeryana karar verirsen hiiiç kimselere hesap vermek zorunnda değilsin.
anlaşın kocişinle bebişin kilosundan dolayı ya da dr um çatılarıma bakarak normal
doğum yapamayacağıma karar verdi diyin sağa sola en yakınınıza bile...ya zeten cnm
benim sen daha fazla beklersen bebişin baya kilo alacak bak iştahım da var diyorsun
aynı benim gibi e senin bebiş daha kilolu anlaşılan usg ölçümleri tam olmasa da aşşa
yukarı belli.yani ben senin yerinde olsam sezeryan demiştim bile 3800 demiş dr.
bi de kilosuna...al sana hazır sebep bilmiyorumkismilebırak kim ne düşünürse
düşünsün...zemuszemus

nurcancım gerçekten çok kolay atlatmışsın ama herkeste öyle olmayabiliyor o yüzden
korkuyoruz genel anesteziden.bir de biliyor musun yapmak zorunda olduğun için birazda.
baktın gördün yapıcak insan yok yanında eehh iş başa düştü diyip kalkmıssındır mecburen.
aslında korumak gerekli cnm ne olursa olsun kaç dikiş var bu arada...

benimkiler hazırdı cnm ama ben hiç bilmiyorum burada arkadaşlar bi siteden
almıştı malzemeleri mesela soho özlem.didem falan ama hangi siteydi bilemiyorum...

Ben biraz daha düşüneyim bu konuyu.. bilmiyorumkismile bu haftayı çıkarayım. Önümüzdeki hafta bakayım artık. Neyse ben kaçtım..görüşmek üzereee..iyi geceler herkeseeee.

benimkiler hazırdı cnm ama ben hiç bilmiyorum burada arkadaşlar bi siteden
almıştı malzemeleri mesela soho özlem.didem falan ama hangi siteydi bilemiyorum...

bende netten baktım bi kaç siteye ama maalesef bulamadım bide nikah şekeri yapan yerlere sordum dediler bizede hazır geliyor yani kalakaldım öle

bende netten baktım bi kaç siteye ama maalesef bulamadım bide nikah şekeri yapan yerlere sordum dediler bizede hazır geliyor yani kalakaldım öle

allah allaaah hiçbir fikrim yok istersen sohoya özelden yaz o daha iyi bilir.
bi de havuzlu hana baktın mı ora da da şeker yapıyorlardı bi dükkanda.
oradan da alabilirsin belki tam bilemiyorum yardımcı olamadımbilmiyorumkismile

kıyafet olarak kısa yada uzun kol bir badi yeterli şu an

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…