2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy canım ya çok geçmiş olsun işe başlıcaksa da zor ama Allah ım şifa verir inşallah bi an önce

inşallah canım günü bilmek iyi tabi ona göre hareket ederiz en azından

Ben de denemeyi düşünüyorum onu ama başarısızlıkla sonuçlanır gibime geliyor. pelini o yüzden özellikle merak etmiştim öyle olacak mı aceba diye ama malesef sezaryenin yollarını tutmak zorunda kalmış. senin yine az da olsa açılman var. Ben de hiçbişi yok. Gerçi olup olmadığını da bilmiyorum da, daha hiç çatı muayenesi olmadım. Doktorum anlamsız buluyor o muayeni. Doğum başlayınca belli olur çatının durumu dedi. Ben dediğim gibi yine de sabırlıyım da babası artık gelseydi diye söylenmeye başladı. Dayanamaz oldu heralde.

sağol burcucum...
offf cnm sıkılıyor yaa.
oğluşuma şekerlerini koymak için sepet yapıyordum daha doğrusu kararsızdım yapsam mı
diye benim kınamdan kalma beyaz bir sepetim vardı herşeyini söktüm mavi satenle ve mavi tülle
kapladım şimdi de sapını süslüyorum..yapmayacaktım ama artık neye bağlayacağımı şaşırdım
sepet bitmiyo diye oğlumun da gelmediğini düşünüyorum deli miyim neyim bitireyim bari dedim.
oturdum onu yapıyorum hem oyalanmış olurum hem psikolojik olrak rahatlarım diye düşündüm:))
komik ama napıymmm...

ayyy aynı benim kocam o da artık öyle sık sık dile getiriyor hadi artık yaa gell.
diyip duruyor..ayy damlanın kocası nasıl heyecanlıydı tel de bugün yaa bebişi
içerdeymiş bişiler anlatmaya çalışıyor ama arada dedi çok heyecanlıyım şu an
dedi.ayy babalara da yazık yavv onlarda ellerinden bişi gelmeden dışarıda bekliolar:)))

bu arada benim 2 cm açıklığım var ama geçen hafta dr.açılman bu şekilde olursa
sancıda versem işe yaramaz dedi..sanırım yumuşama falan bişi yok kanala da
inmemişti...
pelin çok uğraştı bekledi ama yok olmayınca olmuyor bi türlü benim de olmayacak
içime doğuyor bakalım...

ezgi göbişin baya buyuk benimki de öyle gördüysen seninki daha fazla
benimkinden ama başka da biyerinde bişi yok ama sadece göbişte.
benim doktorumda dedi karnın çok buyuk 3500 gr var dedi bebek için.
1 hafta geçti aradan ve ben deli gibi yiyorum durduramıyorum kendimi..
çok çok fena aç kalınca da elim ayağm titriyor nasıl yiyeceğimi şaşırıyorm.
ama son 10 gündür falan bu böyle daha önceleri normal yiyordum..
bir de biliyor musun sabah vc ye diye kalkıyorum 7 7 bucuk falan aman allahım
mutfağa nasıl atacağımı şaşırıyorm kendimi kilerde ne bulursam artık tatlı tuzlu
ne olursa gözüm kapalı tıkıştırıp ağzıma doooğru yatağa uyuyorum yine..

gördüm ezgicim bu arada koltuk takımın aynı benimkiler sadece yastıkları kahverengili.
oturma odamın:))))yağmur mobilyadan almıştık:)))

ya hiç belli olmuyor işteee...allahım hayırlısını versin. Kolaylıklar versin hepimize. Mesela ben numaramı damla'ya vermiştim..Benden geride daha diye. Doğuracak olursam ona haber verecektim ama bak damla kucağına aldı bile bebişini maşallahhh..yani hepsinin bi zamanı var. O zaman geldiğinde bağlasan durmazlar da..biz biraz sabırsızız. Babası dediğim gibi gelse de sevsek artık derdinde. Gelince de nasıl olur bilmiyorum. Şimdi bebek ağlayacak..huysuzlanacak..o zaman da söylenirler hemenn. yerimseniben

canım yap tabi bitir ama onunla alakası yoktur yani:)) bebeğinin gelmemesinin sepetle alakası yok yani:)) hurafe o hurafe:)) ama sen yapta rahatla
ya benimkilerde yapılcak bekliyro ama kokulu yapamıyorum çünkü lavanta fena kokuyor yani bi türlü yapamadım belkide şeker alır onunla yaparım:))
sen ne kadar şeker aldın canımbide badem şekeri aldın dimi:))

Bunca zaman hiç yapmamıştım ama artık ben de gece ya da sabaha karşı wc için kalkıp birşeyler atıştırıp öyle uyuyorum. Evet herşey göbeğimde toplandı..hatta görenler hep erkek bebek taşıdığımı sanıyorlar..hiç kız göbeği değil diyorlar. Ama doktor yanılıyor olamaz heraldeee sempatiksalakcinni

gördüm ezgicim bu arada koltuk takımın aynı benimkiler sadece yastıkları kahverengili.
oturma odamın:))))yağmur mobilyadan almıştık:)))

Herşeyimiz benzer yaaa...buna da şaşırmadım valla cnmm kaydirigubbakcemile3

şeker dediğime bakma burcucum yaa yanlış söyledim lavanta benimkilerde.
mıknatıslı mavi pullu tüllü deniz yıldızlı lavanta 50 adet aldım ben sadece çok
yakınlara doğum da gelecek olanlara vericem okadar...ama fena kokmuyor ki lavanta
yaa niye kötü mü yapıor seni???

canım ben toksi- pelin arkadaşımızla konuştum sunni sancıyı hiç hissetmemeiş açılması olmamaış mecburen sezeryan sende sezeryan olursan anesteziliyi öneririm diğerlerinde bayağı yan etki var ben iki defa oldum anestezi hiç yan etki olmadı

ben çıkayım canlar eğildikçe göğsümün altı uyuşuyor bide sırtım belim ağrıyor uzanayım
hepinizi öperim kocaman Allah a emanet olun yarın akşam 6 dan sonra girerim yine görüşürüz inşallah
Alah yardımcımız olsun hepimiz yavrularımız sağlıkla sıhhatle gelsinler bi an önce kucağımıza inşallah

angel sendemi normal bekliyosuna.s.

canım herhade bana dokunuyor arkadaşlarımdanda yapan oldu kimse etkilenmiyor ben 2 poşet aldım 40 adet yapıcam inşallah poşetlere minik delikler deldim balkonda bekletiyorum kokuları gitsin diye:))
bide sen yaptıklarını bebeğinin odasınamı koyucaksın o zaman oda ağır kokar yaa:)) ben taktım bu kokuya:))

allah doğumunda hayırlısını versin yanım da yatan kız normal doğum istemiş 22 dikişi varmış iç dış

Canım ben anesteziden korkuyorum yaa..yani kendime gelirken neler yaparım aceba diye çekiniyorum. aslında ben ameliyat filan hepsinden komple korkuyorum da..tek temennim epidural normal doğumu başarı ve kolaylıkla atlatabilmek. İnşallah allah gönlüme göre yaşatır.

angel sendemi normal bekliyosuna.s.

yok canım benim sezeryan olucakmış bu hafta dedi doktor ama gün vermedi daha erken dedi haftaya salı gittiğimde kesinşecek inşallah
ben amliyat olmuştum geçen sene kist ameliyatı açık ameliyat o nedenle sezeryan olmam gerekiyomuş hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…