2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

annelik güzel gidiyor bir de bu sıcaklar ve ağrılar olmasa. Yataktan koltuktan kalkmak bir işkence ama 15 günde geçer diyorlar. 3 saatte bir uyanıyoruz doyuruyoruz temizliyoruz minnoşu. Bugün ilk defa biz banyo yaptırdık ter içinde kaldık şimdi uyuyor. Allah hepimizin evladını bağışlasın , Allah olmayanlara da versin.

annelik güzel gidiyor bir de bu sıcaklar ve ağrılar olmasa. Yataktan koltuktan kalkmak bir işkence ama 15 günde geçer diyorlar. 3 saatte bir uyanıyoruz doyuruyoruz temizliyoruz minnoşu. Bugün ilk defa biz banyo yaptırdık ter içinde kaldık şimdi uyuyor. Allah hepimizin evladını bağışlasın , Allah olmayanlara da versin.

Ebrucum, doğum yaptığın günden beri hastanenin sitesine bakıyorum oldu mu resmini koydular mı diye ama yoktu... Neyseki sen tez zamanda aramıza dönüp güzel haberi verdin çook ama çook tebrik ederim... Allah bize de yaşatsın en kısa sürede inş. avatarındaki bebek meleğin mi? ben de face olmadığı için göremiyorum meleğini... dediğin gibi Allah her isteyene versin inş. tekrar tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün opuyorumnanaktan

ayyy ebrucum senı nasıl meraketmıstık hemen gırememıssın tabı normallll..
ama bız sabırsızısız...
bebeğin fotosunuda goremedık hastanenın sıtesınde...
ıyısındır umarım omru uzun ve guzel olsun yavrunun

aa bu arada bişey merak ettim canım göbeği düşmeden yıkanmaz derler bebek için size dr bunun için bişey demedi mi? ya da göbeği düştü erkenden o yüzden yıkayabiliyorsunuz... ya da oraya su değdirmeden yıkıyorsunuz ... hangisi :))

bende cıkıyorum bı sıcakkk dus almam lazımm..evet kızlar boyle sıcakta yanlıs duymadınız belkı oğlusumun gelmesını hızlandırırım

bende cıkıyorum bı sıcakkk dus almam lazımm..evet kızlar boyle sıcakta yanlıs duymadınız belkı oğlusumun gelmesını hızlandırırım

ben de çok denedim onu canım ama yok gelmeyeceği varsa gelmiyor hani hevesini kırmak gibi olmasın ama boşa yanıyorsun sıcak duşlarda işte sen yine de dene belki sen de tutar boshayallersmile

ben de çıkayım iftar vakti yaklaşıyor :) tutmuyorum ama beraber yiyelim eşim ve ailemle :)

kızlar bişi sorcaö ben doğum yapalı 6gun oldu ilk günler kanama normaldi ama dun ve bugun kanamam yok sizce normalmibilmiyorumkismile

özlemcim benim de cuma ya da c.tesi olabilir.sunni sancı yolları taştan olayı(senin deyiminle)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

olmadı sezercikkkk cuma c.tesi ya da p.tesi kaçışı yok artık daha fazla beklemek istemiyoruzzz...kaydirigubbakcemile

merhaba kızlar nasılsınız bakalım ramazanın ilk gününüde geride bıraktık bu sene oruç tutamadığım için ramazan havasına giremdim ben eşim çok zorlanmadığını söylüyor.......allahım bu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine sağlıkla bir an önce bebeklerimizi kucaklarımıza almayı nasip etsin..

arkadaşlar merhaba bizimde tarihimiz belli oldu 19 ağustosta sezeryan olucam. ama ben çook korkuyorum anesteziden. bebeğimi hemen göremiycem sağlıklı olucakmı vs vs.. bisürü kuruntu oluştu kafamda offff:KK43:(((

X