2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benim eşimde 6 buçukta evde oluyo ama iftar 8 buçukta. bnm zamanım var kalkamiciiim şimdi

Benim eşim de 4.30 gibi eve geliyorr..iftara da çok kalmış oluyor ama ben o gelmeden yemeğimi yaptım pişirdim vallaa..hem aklımda kalıp iyice dert olmasın bana dedim. Hem de eşim evdeyken pişirip heryeri kokutmak istemedim. Yine de kokar ona da, pişerken ki kadar değildir.

ay şimdi düşüp bayılacağım....akannehirakannehirakannehir temizliği çok seven biri olarak şu anda hiç bir iş yapamıyorum...hem canım istemiyor,hem de eğilip kalkacak durumum yok...maşallah arkadaşım sana... şunun sırrını söyle de ben de senin gibi canlanayım biraz....tembellikten gına geldi yaa....-tatlicadiarzu-

Ya var yaa okudukça çok şaşırıyorumm..ben hiç böyle annelere denk gelmemiştim. Anne sonuçta ilgisiz kalamaz diye düşünürdüm. Ama okudukça çok üzülüyorum..eminim sizler çok farklı anneler olacaksınızdır arkadaşlar..Benim annem aramadan bir gün geçiremez. Hamile değilken de öyleydi. Üstelik aynı şehirdeyiz..yakın oturuyoruz. Sonrasında ablalarım ve abilerim de buara hergün arayıp ne durumda olduğumu soruyorlar. Ben de bu durumdan yakınıyordum telefonum hiç susmuyor üfff diyee..aslında nasıl şanslı olduğumu farkettim bi anda.

oh oh maşallah bu ne hamaratlık biz yemek yapmaya zorlanıyoruz hatun yemek pişerken evi temizliyoo..

ahh be arkadaşım napimmm eteklerim tutuştu cuma belki sezeryan olabilirim ve cuma olmasa da p.tesi kesin o yüzden böyleyim üstelik yardım edenim yok
bende dinlene dinlene tek başıma bakıorum işte başımın çaresine... nasıl bi cümle oldu yaa bu :)))
birde heycan var yaa o yüzden sanırım böyle enerji artışı oldu :) dünde 12 felandı geldik market alış verişinden 2ye kadar onları yerleştir yemek ye duş derken 10du uyandım ve hala iş yapiorum :) dinlenerek yaptığım içinde böyle uzun sürüo yoksa bu kadar çok yok işim gerçi bn ağustosa girdiğimizden beri çok sık temizlik yaptımmmmmm :) bu son oluo sanırım
herkeze merhaba ben geldım..
canıııımmmm hoş geldin :) kızımız nasıl :)

hep şunu söyledim hamileliğim boyunca
Allah ım ben böyle anne olmak istemiorum
çünkü yaşadığım için elbette çok daha düşünceli olacağım kesin
umarım bunu başarabilirim
çünkü gerçekten şu durum beni üzüo
az önce düşünüodm yine acaba hastaneye ne zaman gelecek ?:sinifsinif:

selam kızlar...opuyorumnanaktan
oğluşu uyuttum kızımı da babası götürdü gezmeye rahatım biraz...
ben gelmeyeli doğum yapanlar olmuş.

Merhaba bayanlar. Bugün kontrolümüz vardı. Kızımız 3300 olmuş 37+3 deyim. 20 si için gün aldık. Kızımız o tarihte dünyaya gelecek inşallah. Gerçi doktor amcası kasılmalarıma bakıp belki dayanamayıp önce gelir dedi.:) Çok heyecanlandım. 9 gün sadece...:)))

benimki normalde dün olacaktı cumartesi gecesi oldu:)))

benimki normalde dün olacaktı cumartesi gecesi oldu:)))

Yaa ben kalıcam heralde böyleee... bilmiyorumkismile

hayır ben normal istemedim direk sezeryana aldılar beni o yüzden....a.s

Ben de aynen normal istemiyorum. O yüzden doktorum bişey hissettiğin anda gel hemen dedi...

Yaa ben kalıcam heralde böyleee... bilmiyorumkismile

Dur daha benimkine çok var. O zamana sen çokta doğurmuş olursun. Zamanlayıcıdan öyle görüyorum...

merhaba canım nasılsın
minik kızın doğmuş hayırlı olsun Allah ım analı babalı büyütsün artık işten ayrılıp eve geçtiğimden ve gündüzleri pc olmadığından uzaktan takp edebiliyorum ancak
ayy kızına baktım face de çok tatlı maşallah
darısı hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle başımıza inşallah
nasılsın canım nasıl geçiyor ilk annelik günlerinopuyorumnanaktan

selam canım sağolasın haber verdiğin için
ayy ne güzel yaa oda aldı meleğini
face de baktım şimdi resimlerine kendide kızıda çok tatlı maşallah
bende istiyorummmmsempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…