2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aa çisem gelmiş hoş gelmiş opuyorumnanaktan

üff bu sıcakta yemek yapmak öyle zoruma gidiyooo ki
önceden idare ediyoduk ama şimdi eşim oruçlu diye geçiştirmek istemiyorum ama ayakta durmaya ocağın sıcağına dayanamıyorum akannehir

ay adamcagizlarin isi daha zor yazik sicaktaaaa

ben de koydum yemegi pisiyor ocaktaaa,walla oruc tutmamak da tuhaf geliyor bana :ecrin_bebek:

ayy şeymaa şimdii aynı cümleleri yazacaktımm babamada bize gel dedimm beraber iftar yapalım sonra yapamayız diiyr valla gözümde büyüyoo yoruldumda çokkk. şimdi adam akıllı tatlılı falan sofra lazımmmmmkaydirigubbakcemile3

çisem kız hep sorcam unutuyorum tasarımcı diye gördüm profilinde. hangi alanda kıyafet mi mobilya mı vb.

öf geldim ama gidicem bugün butun gün uyudum ben
eşim iyi sayılır topallıyooo.ama evde ya beni sinir ediyo arada
kızdırmak maksatlı tabiii...
pelinden haber yokk üstelik atabilirse gelişmeleri mesaj atıcaktı.
eşim şimdi aşağıda ben de gidicem salata falan istedi değişik bişi
onu yapıym börek falan sardık k.validemle yukarı çıkdım bi bakıp
çıkarım dedim geçmişi okudum şimdi gidiyorum byyyy...pelinden
haber gelirse haber veririm burdan ayzamazsam mesaj atarm size...

17:30a kadar izin verdim kendimeeee sonra mutfakda devri alemm
birde uyku bastırdııııızemuszemus

makina tasarım şekerrr (mobilyada olabiliyor)kocamın mesleğide aynııı.
çalıştım evlenmeden önce makina fabrikasında ressam olarak ama
evlenince olmadı bidaha işe bakalım hayırlısı sevgili kocamda benim için
istemiyor bu mesleği maalesefff...

ay adamcagizlarin isi daha zor yazik sicaktaaaa

ben de koydum yemegi pisiyor ocaktaaa,walla oruc tutmamak da tuhaf geliyor bana :ecrin_bebek:

öyle valla. biz oruç tutsak da yine evdeyiz yatarsın dolanırsın bişiy yapar zaman geçirirsin çalışırken zor oluyo yaw

ama işte biz de şuan normal değiliz sıcak beni mahvediyo ocağın başında sabrım tükeniyo
allahtan dünden yemeğim vardı yanına eklicem bişiler..

oğlum birazdan kalkar benim maraton başlar gece 1 e kadar uyumuyor hep beni istiyor öyle yorgunumki anlatamam (((

hıım ne güzel. zevklidir..hayal gücünü resme dökmek tasarlayıp üretmek..

tekrar geçmiş olsun eşine. bugün nazlanır sana hem ayağı ağrıyo hem oruç işin zor kaydirigubbakcemile3 bebiş gibi ilgi bekler :)

güle güle dua et inş doğurayım bugün

topic hareketlenmiş :) ama okuyamadım tabi temizliğe ara verip markete çıktım kociş niyetli ben değilim ya kendimi suçlu gibi hissediom
temizlik üzerine ymeek yapmakta pek bi zor gelio
bide sebze bulamadım ya bu ne iş anlamadım valla :/ ne yapcam ben pufff
nese şimdi önce ciflenmiş banyomu durulıcam sonra ymeeklere girişicem onlar pişerken evi süpürüp silecem birde toz alıcam ve halılarımı artık serecem :)
yeter bu kadar evin çıplak kaldığı :)

defnecim valla annler nie böle yapio anlamıorum bnm kardeşim de gelmio üstelik okul yok şuan amaaannn
geçmiş olsun bu arada eşin rahatsızmış

toxi pelinden inş haber gelir yaa

oh oh maşallah bu ne hamaratlık biz yemek yapmaya zorlanıyoruz hatun yemek pişerken evi temizliyoo..

artık eskisi gibi muhabbet edemiyoruz. herkes doğuma odaklandı. doğum yapanlar gelmeyince sayımız azaldı. aşağıda bi sürü isim var ama yazan yok. sıkıldım biraz dolaşayım ben de.

artık eskisi gibi muhabbet edemiyoruz. herkes doğuma odaklandı. doğum yapanlar gelmeyince sayımız azaldı. aşağıda bi sürü isim var ama yazan yok. sıkıldım biraz dolaşayım ben de.

topikte iki türlü muhabbet olacak doğuranlar ve bekleyenler arasında :))

biz de şimdi kuzuyu yıkayacaz daha hiç yıkamadık annem bileziklerini çıkarıtyor kuzumun uyanmasını bekliyoruz bakalım ne yapacaz :))

Allah hepimizin yardımcısı olsun bu sıcaklar insanı mahfediyor....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…