2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar selammmmmm var mı yeni doğuran berrakada ne yaptı bi haber var mı
uff geçmişe bakamıorum hiç çünkü evim dandini :) dinlene dinlene sabahtanberi iş yapıorum heryeri kaldırdım umarım herkes iyidir

ama bnm moralim çok bozuk anneme dün sezeryan olcam cuma yada p.tesi diorum hımmm hayırlı olsun dio twebrik edio beni
yanında kim kalacak bi işin bi istediğin var mı die sormadı bile
lohusa şerbetini yapcaz halamla perş. akşamı diorum
evi temizlicem diorum
halılarımı sericem diorum
hatta büyük kalıp bulabilirsem bebek kurabiyesi yapcam perş günü diorum
yani cuma hazırlıklı gidecem herşeyimin tam olması erek diorum -da sanki komşu kızından bahsediorum ben
öyle sakin tepki verio ki
hatta lohusa şerbetimi kaldı ? kurabiyeye ne gerek var yorma kendini dio bana

komşum bile pelin bak istersen gelirim gece bişi olsa söle dio bana ama annem
üzülüorum işte
insan beklio ama sormadı bile bana çok zoruma gitti :KK43:

uff geçmişe bakamıorum hiç çünkü evim dandini :) dinlene dinlene sabahtanberi iş yapıorum heryeri kaldırdım umarım herkes iyidir

ama bnm moralim çok bozuk anneme dün sezeryan olcam cuma yada p.tesi diorum hımmm hayırlı olsun dio twebrik edio beni
evi temizlicem diorum
yani cuma hazırlıklı gidecem herşeyimin tam olması erek diorum -da sanki komşu kızından bahsediorum ben

üzülüorum işte

canım ya üzme kendini bende aynı yalnızım yani annem ameliyat oldu gelemiyo kaynana zaten istemem oda bişey söylemiyo kendi yağımızda kavrulduk işte yorma kendini çok fazla artık son zamanlarda iyi olmuyo

canım ya üzme kendini bende aynı yalnızım yani annem ameliyat oldu gelemiyo kaynana zaten istemem oda bişey söylemiyo kendi yağımızda kavrulduk işte yorma kendini çok fazla artık son zamanlarda iyi olmuyo

tatlım ama bnm annemin hiç bir mazereti yok ki :KK43: Bnm kaynanamda kalır yanımda -ki çok severiz birbirimizi kendi annemden bi farkı yoktur bnm gözümde hatta ondan daha bile yakındır bana herşeyime koşar üstelik birde üvey annem var ben onun elinde büyüdüm o da gelecek ama işte bunlar böyle peşimde pervane olsa bile insan kendi annesinden bi tepki verio ve annem bana hastaneye kimle gitcen kim kalacak yanında gelirirm gelmem felan tek kelime etmedi üzüldüm işte..

ben geldim kızlar ama pek kimseler yok
benimde pek vaktim kalmıyo kızımla ilgilenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum
doğuran varmı başka diye bi bakim dedim

evi temizlicem diorum

üzülüorum işte

sıkma canını anlıyorum senı emın ol tabıkı annenden destk beklıyorsun laf soylese bıle yeter diyosundur ama bazen istedıklerımızı olmuyo malesf......bozma moralını hadı gel kendıne.........

tatlım ama bnm annemin hiç bir mazereti yok ki :KK43: Bnm kaynanamda kalır yanımda -ki çok severiz birbirimizi kendi annemden bi farkı yoktur bnm gözümde hatta ondan daha bile yakındır bana herşeyime koşar üstelik birde üvey annem var ben onun elinde büyüdüm o da gelecek ama işte bunlar böyle peşimde pervane olsa bile insan kendi annesinden bi tepki verio ve annem bana hastaneye kimle gitcen kim kalacak yanında gelirirm gelmem felan tek kelime etmedi üzüldüm işte..

anlıyorum ben seni zaten bu hamilelik sayesinde bende annemle yakınlaştım sadece son bir aydır onun öncesinde oda beni hiç aramadı sormadı bi kere bile nasılsın bebek nasıl demedi neler hissettiğini anlıyorum o yüzden keşke sen çağırsan belki çağırmanı bekliyodur bizimki öyle ben çağırana kadar ilgisizdi çağırdmamı bekliyomuş yani sen ara anne yanımda olmanı istiyorum de bence

herkese merhabaaa

2 gecedir akıntı gibi biseyler oluyordu ben de,suyum mu geldi anlamamıstım...

sabah doktora gittik,alttan muayene nst felan sonrasında su olmadıgıma karar verdi...

bende gebelik diyabeti oldugundan kan sekerim de hormonlardan dolayı yuksek cıkıyor,eger ki boyle devam ederse haftaya ya suni sanci ya da sezeryan olacak gibi :KK43:(((((((

sıkma canını anlıyorum senı emın ol tabıkı annenden destk beklıyorsun laf soylese bıle yeter diyosundur ama bazen istedıklerımızı olmuyo malesf......bozma moralını hadı gel kendıne.........
sağol canım iyiyim iyi kendimide bebeğimide üzmicem hem kimse tek kelime edemez ak herşeyimi tek başıma yaptım ben şu ana kadar onun zaferi var sanki içimde :)

anlıyorum ben seni zaten bu hamilelik sayesinde bende annemle yakınlaştım sadece son bir aydır onun öncesinde oda beni hiç aramadı sormadı bi kere bile nasılsın bebek nasıl demedi neler hissettiğini anlıyorum o yüzden keşke sen çağırsan belki çağırmanı bekliyodur bizimki öyle ben çağırana kadar ilgisizdi çağırdmamı bekliyomuş yani sen ara anne yanımda olmanı istiyorum de bence
daha 3 aylık hamileyken evime misafir gelecekti anne dedim herşeyimi yaparım ama koltuklarımı çekemem dedim çağırdım sadece koltuklar için hala gelecek :)
o dönem işe başlamayı düşünüodu ee dedim kim kalacak yanımda kim olcak bnmle başlama şimdi
bişi olmaz sen herşeyini kendin yaparsın dedi
hem tek yapman daha iyi zaten ne yapsak beğenmezsin ki dedi
hem bnm yanımdada yoktu kimse ne oldu büyüdünüz işte dedi
bu sadece 2si :) arada gelen laflar hariç
ee bunlar üzerine çağırmaya da dilim varmıo açıkçası..

kpss ye giren varmı aranızda?
ben yüksek lisans öğrencisiyim.hamileliğim boyunca bebeğim üniversitede üst düzey matematik dersleri dinledi,2 kpds, üds,kpss sınavına girdi,şu anda da inglizce kursuna gidiyorum.
eşime :"bu çocuk okumazsa sorumlusu ben değilim " diyorum.e haksız mıyım:))

Kızlar selamlar ben eylülde doğum yapacağım arada sızlerede bakıp tecrube edınıyorum..ne guzel aranızda doğuranlar olmuş.... doğurmak üzere olanalr da var... Allah hepımızı kolaylıkla kurtarsın inşallah.... bu mübarek gunlerde dua edıyorum herkese tum hamılelere...
ben hala calışıyorum ..hiç bişeyımde hazır değil...ne yatağım ne geceleğim hiç bişimm yok ..bebiş bı erken gelse yandık valla...

damla face resim koymuş pek tatlı kızı maşallah:) bende işlerimi bitirdim süpürdüm sildim temizledim her yeri bugün iş yapasım geldi 9 ay sonra :)))) canım bi şey çekti ki sormayın gitsin çıldırıcam eşime msj attım getirirmisin diye ama ses yok uzun zamandır canım bi şeyi bu kadar istememişti valla.
bu arada annelerle ilgili sıkmayın canınızı valla bizler mi çok hassasız insanlarmı çok rahat anlamış değilim annem yok mecburiyetten yani ama kayınvalideminde salladığı yok arkadaşlarım arıyor sen neden evde yanlızsın diyorlar ama kayınvalidemin umrunda bile değil eşim işe gitmek zorunda bide ben doğumdan sonra izin kullanmasını istiyorum ama kayınvalideme sinir oluyorum doğumdan sonra kimse ayrılmaz kesin yanımdan ama ben hiç istemiyorum hele kayınvalideme hiç numaradan torun sevmeye gelir kesin

ebru gözün aydın allah analı babalı büyütsün ama korkuttun bizi acıbadem korkuttu doğrusu resim olmayınca acaip merak ettik bide orda bi bebek vardı anne adı ebru soyadıda seninle aynı ama erkek diyorum allah allah acaba kız dediler oğlan mı oldu neyseki bi sorun yokmuş :))

off sinir oldum bulamıyomuş canımın istediğini aslında bulur ama kesin aramadı sinir oldum ya hayret bi şey bu adama bi türlü anlatamadım can çekince yenmesi gerektiğini off ya 9 aydır aynı şeyi yaşıyoruz bide gerekli gereksiz bi şey istemem gece vakti istemem gerçi biliyorum istesemde almaz

off sinir oldum bulamıyomuş canımın istediğini aslında bulur ama kesin aramadı sinir oldum ya hayret bi şey bu adama bi türlü anlatamadım can çekince yenmesi gerektiğini off ya 9 aydır aynı şeyi yaşıyoruz bide gerekli gereksiz bi şey istemem gece vakti istemem gerçi biliyorum istesemde almaz

ne isiyor canın kız...bende ütü yapıyorum oğlumun odası havalandı sayılır yatağını yapayım artık dedim onlarla uğraşıyorum .birde kızlar benim bebiş baya uykucu oldu ya böle karnıma dokunuyom oynuyo sonra gene uyuyor heralde sesi çıkmıyor yani her zaman değil ama uzun süreli uyuyor gibime geldi...

merhaba güzel annişler oğluşumu uyutup geldim biraz bakayım diye face damlanın kızının resimlerini gördüm allahım ne tatlı şey o öyle maşallah valla başka doğuran yok bu gün değilmi geçmişe biraz bakayım bariii

Maşallah damla'ya yaa..fotolar hemen geldi vallaa...ne güzel..çok duygulandım ama yaaaaaa.. mafoldumben ben hiç böyle olmazdım. Doğumum mu geldi yoksaa..

merhaba güzel annişler oğluşumu uyutup geldim biraz bakayım diye face damlanın kızının resimlerini gördüm allahım ne tatlı şey o öyle maşallah valla başka doğuran yok bu gün değilmi geçmişe biraz bakayım bariii

Hoşgeldin cnmmm. Bi de pelin (toxicdaisy) var bugün doğuracak olan. Ama ona önce suni sancı vereceklerdi açılma başlasın diye..olmazsa da sezaryene alacaklardı..işi zor ve uzun yani..allahım yardımcısı oluyordur inşallah.

merhaba kızlar ben geldim masal zor uyudu 1 saattir sallıyorum yarım saate kalkar acıkıp çok yorgun ve uykusuzum ayrıca kocişle kavgalıyız annem oruçlu sinirleri tepesinde anlıycağınız zor 1 günnn

X