2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet cnm normal doğumiçin de iyi rahat gaz çıkartığ rahat tuvalete çıkman lazım. al yanına unutma. ben kayısı bulamadım dün eşimle son alışverişimizi de yaptık tıka basa doldurdum evi. amakayısı yok bir yerde bile. kuru kayısıdan yaptırcam bende bugün. birde sezeryanda hasta bezi istiyorlarmış ben almadım ama eşime söyledim isterlerse canpedin alırsın diye. o iyiymiş orta boyu olacak aklınızda bulunsun. giderken görümceme de tembih ederim o çok girgindir ve asla da unutmaz.

hasta bezi yatak bezi ped falan hepsini aldım ben markasını hatırlamıyorum bile
hasta bezinin..paket çok buyuktu çıkardem poşetledim öyle koydum çantaya.olmadı hastenenin
oralardan alırlar..dün çiğdem yazmışbebek bezleri de işe yarıyormuş bu konuda...

ah canımmm heyecan basmazmıı. bazen sanki bir arkadaşımın doğumuna gidicem gibi geliyooo sonraaa aaa en diyorummm. nefesim kesiliyooo. korkuyorum sondadan falan:)))birde iğneden zaten iğne kausumdurr tans yükselir bayılacak gibi olurum fobii yenemiyorumm ama hayırlsııı kuzumu koklamak için herşeye değerrr

rahat olmaya çalışıyorumm ama elimde değil birden parlıyorummm hep ağlamaklı halim varr üffffff geçecek inşş
eşinede çok geçmişş olsunnnn
inş canımmmm zaten diyorum kuzumu bir koklıyayım kimseyi sallamıcam:))
benimde eşim,babam,3 arkadaşım, kayınvalidem,görümcem,kaynım,k.perder,teyzem ve daha sayamadığım milyolarcası:))))))

banada geldii sppinalmış sondan falan takmışlar. az kaldı en geç bir saat

özlem burada naptın özlemcim senin kontrolün bugün değilmiydi?

günaydın kızlar hemen bakıp çıkayım dedim evet canım benim bugün kontrolüm var sabahtan beri de farklı bir bel ve kasık ağrım var ümitlenmeyeyim diyorum ama bakalım şimdi bir duş alıp dr a gidiyorum ve biz de doğum tarihimizi alıyoruz inş....

kaynanam gelmiş erkenden töbee yarabbim yaa.... sinirden doğuramıyorum ben anladım kesinlikle... öğleden sonra gelirim detayları anlatırım...

iyi günler canlar...

hadi inşallah doğurupta gelirsin özlemcim olmaı tarih alın en azından sezeryan için mi
isteyeceksin tarihi yoksa sunni sancı mı önce?

fahriye ne zaman çıkıcan evden..???
konuşacak bişi de kalmadı yavv..son günler hepimiz doğuma odaklandık.
topiğin yarısı doğurdu zaten..

aaa ebru buraadaaa.
ebru seni çok merak ettik cnm 2-3 gün boyunca bebişin fotosu da koyulmamış siteye.
baya bi meraklandık anlayacağın...

Ben geldimmmmmmmmmmmmmmm

kayınvalidemleri gönderdik şimdi ortalığı toparlıyor annem. İnsanın hakikatten kendi annesi gibisi yok. Beni besiye çekti, sezeryanda çok kan kaybetmişim dr özel diyet hap verdi.

Ağlaya ağlaya gittim ama kızımızı görünce aşık olduk , çok güzel bir duygu. Bir de şu ağrılar ve sıcaklar geçse herşey tam super olacak.

Sizden haberler nasıl tıpasız doğurdu mu ?

Hepinizi çok öptüm , geçmişe bakamadım. Sizden özet bekliyorum.

Şimdi kızımıza kocişle göz ve ağız bakımı yapacağız.

bana oturmaya gelsene sen bugün

fahriye ne zaman çıkıcan evden..???
konuşacak bişi de kalmadı yavv..son günler hepimiz doğuma odaklandık.
topiğin yarısı doğurdu zaten..
aa gelim canım lafımıda esirgemem hee sonra senide benle gözdermesinler:)))))))))
valla çıkmam lazım aam halim yok be canım liste yapmam lazımmm şimdi bir taraftan liste yapim bir taraftan size bakimm 12 yi bulur çıkmam yineeee

günaydınn... hayırlı ramazanlar olsun hepimize....

Günaydın. Sana da hayırlı ramazanlar...

Hoşgeldin... Hayırlı olsun bebişin....

ebru dorukk hoşgeldiniz..
hayırlı ramazanlar ben daha doğurmadım ebrucum niyetide
yokk.neyse şimdilik çıkıyorum kocam geldi girerim gene..
fahriye akşama uğra...

ebru dorukk hoşgeldiniz..
hayırlı ramazanlar ben daha doğurmadım ebrucum niyetide
yokk.neyse şimdilik çıkıyorum kocam geldi girerim gene..
fahriye akşama uğra...

tamam canımmm gelirim inş. bir şey olurs ahaber verrr. bende çıkıyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…