2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hayırlı uğurlu olsunnnnnnnnnnnnn:lepi:

günaydın kızlar
Fahriye nbr şekerim senin de az kaldı ama benim de az kaldı biliyor musun?
cuma herşey kesinleşecek...

damla ve pelin inşallah hayırlı haberlerini alırız bugün ikisininde..
ama galiba soho özlemin de bugün kontrolü vardı demi?

ahh cnm benim.inşallah ağrısız sızısız biter herşey...:Saruboceq:

günaydın kızlar
Fahriye nbr şekerim senin de az kaldı ama benim de az kaldı biliyor musun?
cuma herşey kesinleşecek...

günaydın canım benim. evet az kaldı çok gerginim çisem yaaa. herkese gıcık oluyorummmm :)) en çok görümceme kayınvalidemi severim Allahtan nerdeyse kimse gelmesin ben tek başıma gidicem dicem hastaneye. ugünde dışarı çıkıcam sanırım son kez. bankaya,kaşa,markete gitmem lazımmm bayağıı alınacak var malum ramazan birdee Allahım yardım etsinn.
seninde cuma kesinleşirde inş kafan rahatlarrr her ne olursa rahat ol olurmu? önmeli olan doruk ve sensin. ikiniz için hangisi iyi olacaksa o olsunnnn.

günaydın kıslar,

damlacım hayırlısı ile al bebeğini kucağına inşallah.
pelincim sende cnm hiç stres yapma boşver ne anlayışsın katı annen varmış benim annem yapsa hayatta çekemem kovarım valla. sen hiç üzüülme hayırlısı ile doğumun olur inşallah sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın tatlım.
fahriye günaydın cnm nbr? ay heyecan bastı mı seni de ya of ben çok tuhaf oldum. bebeğimin kıyafetlerine bakıp ağladım dün gece eşimde yanımda ağladı. onca zamaan içinde büyüt ve sonra çıksın ne bilim bir boşluk olacak gibi hisssettim. eşimde aynı şeyi söyledi. hayırlısı ile gelsin bebişlerimizinşallah cnm.
çisemcim günaydın. sen nasılsın tatlım? hadi bakalım hayırlı haberlerle gelirsin inşallah cuma günü.

canımmm dur sen de rahat ol sıkma kendini herşey olacak bitecekkk.
meleğine kavuşacaksınn.hiiiç sıkma canını ben öyle karar verdim zaten herşey
olacağına varır..cuma da doktorum ne derse kabul sonuçta 2 şekilde de oğluma
kavuşacağım.ama şu kesin (allahın izniyle) en geç p.tesi hollolmalı herşey..
cuma sabah aç ve erken çağırdı belki hemen sezeryana alabilir..belki de sancı
deniyelim der olmazsa sezeryan der.belki de c.tesi ikimiz birdenkaydirigubbakcemile2

benim kocişim evde bugün yine ayağı daha fena oldu gece kalktık falan..şimdi
tekrar hastaneye gittiler babası götürdü araba bile kullanamıyor o derece yani.
Bugün de çok çok aktif yazamayabilirim ama bi gözüm hep burada olacak
pelinden gelen haberleri de ileticem tabi gelirse.Sen de yokmuşsun zaten bugünnn:çok üzgünüm::çok üzgünüm:..

günaydın demetçim hoşgeldin.
ben artık zırlamayı sıkılmayı bıraktım cuma günü herşey bitecek inşallah

fahriyecim stres yapma tatlım ya herşey güzelolacak inşallah.

bizim hastaneye gelecek olan insanları sayıyorum bak,daha doğuma giderken gelecekler bunlar;
eşim
annem
kayınvalidem
babannem
görümcem
görümcemin arkadaşı ama kendisini çok sevdiğim için o da 2.görümcem
kayınpederim
belki görümcemin eşi

bunlar sadece benim bildiklerim tabi,bilmediklerimde olabilir..

demetçim oda suıt mi olacak eğer öyle olmayacaksa o psikolojiyle kovarsın
herkesi valla ben korkuyorm birilerini kırmaktan...

günaydın demetçim hoşgeldin.
ben artık zırlamayı sıkılmayı bıraktım cuma günü herşey bitecek inşallah

hoşbulduk hayatım,

hakkında hayırlısı olsun inşallah. ama bence sunni sancı çekeceğine direk sezeryanla aldır daha iyi diyorum ben. olsaydı açılman şimdiyeolurdu cnm o acıyı da çekme. hem normal doğum gibi acı çekeceksin sonrası sezeryan olursa seniniçin daha zor olur sonrası hayatım. tabi sen daha iyisini bilirsin. hayırlısı ile alırsın inşallah kucağına doruk bebeği. zemuszemus

demetçim oda suıt mi olacak eğer öyle olmayacaksa o psikolojiyle kovarsın
herkesi valla ben korkuyorm birilerini kırmaktan...

cnm hastanenin 3 suiti var eğer boş bulabilirsek ki inşallah buluruz suit olacak. bulamazsak mecbur normal oda olacak ama odaları da geniş zaten küçük değil. eee herkes de odada durmaz zaten ben derim valla çıkında gaz çıkartayım diye.:kedi:
kayısı kompostosu yaptırcam annemleregaz çıkartmakta çok iyiymiş. ezeryana girecek arkadaşlara duyurulur. birde bol sulu yemeller yiyin çok ekmek felan yemeyin ki tuvalete rahat çıkın dediler.ohaoldumsmile

offf bende annemi bekliyorum otobüsten inmiş ama hala gelmedi telini de masus açmamış daha ki 100 kere aramıyım. kulağım dışarda bir araba sesi duysam geldi diye fırlıyorum. bugün anneme kavuşuyorum çok güzel bir günn =))))

çisemcim bu arada eşine deçok geçmiş olsun tatlım allah şifa versin. nazar değimiştir cnm ben nazara çok inanırım. eşini oku geldiği zaman. suya da oku içsin. allahım şifa versin.

işte cuma alttan bakacak doktorum geçtiğimiz cuma eğer açılman böyle olursa
sancı da versem işe yaramaz demişti.eğer açılmamda bir değişiklik yoksa sancı
deneyelim dese bile kabul etmeyeceğim..direk sezeryan olayına gireriz konuşuruz diye
düşünüyorum..ama ben sezeryana karar verirsem hemen o sabah alır gibime geliyor..
belki 2 saatlik 1 izin alabiliriz eve gelirim çantalar falan.işte neyse bakalım neler olacak...

hmm inşallah bulabilirsiniz bizim de bi kesinleşse biz de ayarlıycaz ama belli değil.
evet bugün annene yakında da meleğineopuyorumnanaktan
çisemcim bu arada eşine deçok geçmiş olsun tatlım allah şifa versin. nazar değimiştir cnm ben nazara çok inanırım. eşini oku geldiği zaman. suya da oku içsin. allahım şifa versin.

aminn canım valla eşim de öyle mıymıy bir insan değildir yani yürürken bi
görseniz ayağının üstüne basamıyor bi dekendikendine söyleniyor oğlum
gelecek benim halime bak diye gece yatmadan okudum zaten gelsin bida
okurum yeterki ayağı iyileşsin...

damlaya mesaj atmıştm cvp geldi 1 saate gircekmiş.anestezi şekline spinal demişler..
epiduralden daha iyi uyuşuyor sezeryan için daha iyi bence de..çok heyecanlanırsan sakinleştirici
iste dedim.sakinleştirici yaparlarsa çok daha iyi olur uyuyr uyanık meleğini de alınca kucağına
uyanırrr:))) allah yardımcısı olsun arkadaşımın...

kayısı kompostosu mu kaçırmışım orayı bizim aşağıda var hemen 1 şişe
yi çantaya atayım...eee ne de olsa benim de sonum sez.gibi görünüyor ne
olur ne olmaz koyayım çantaya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…