2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

pelin sancı verirken epidural de olucan mı???
Çok haklısın canım çok pişmanım Allah ım beni affetsin ama 1 günlük olay deil 15 gündür hep aynı şeyler oluyor hep söleniyo beni hasta etti artık patlama geldi bana,Kendimi kaybettim senağlama
eger açılma olursa 4 cmden sonra epidural ama ben uumutlu deilim sanmam açılmam olsun ne de olsa günü gelmedi daha çocuun delikafadulden kafı üşüttüm sonunda

Son düzenleme:

Ayy cnm benim ne kadar dolusun sen..inan hissettim sanki yaşadıklarını. kendim yaşıyormuşum gibi. Böyle doğuma gitmek hiç kolay olmaz. Allahım yardımcın olsun cnm..bebeğini al kokla ve hepsini unut..hiçbirini takma inşallahhh. :Saruboceq:

ahhh canım benim nasıl da dolmuşşş...

ahh ahh o 4 cm benim de sonum o pelincim belki de cuma günü.
çünkü biz 41.haftayı sürdürmeyi istemiyoruz kesinlikle eşimle kararlıyız zaten doktorum
da çok ısrarlı değil bu konuda...cuma 40+1 oluyorum belki c.tesi çağırır sunni sancı için
ama 4 cm olmazsak hemen çek dur sancıyı valla korkuyorum da ne yalan söyliyeyim.
ama açılmazsam da dayanabildiğim kadar dayanıcam olmadı sezeryan...

pelin yarın gelişme oldukça atabilirsen mesaj at tabi yapabilirsen.Ben buradaki
arkadaşlara yazarım yarın tüm gün evdeyim kısmetse:)))

ay dövesim geliyo böyle insanlarıı hem de çokkkk...
kim olacak yanında anne olacak tabiii kaynanadan iyidir herzaman
bu nebiçim bi düşünce yaa gerikafalı kadınnn...kötükedihüso

kızlar kimse yazmıyo ben çıkıyorum..
yarın damlacığıma daa pelin sana da allah kolaylıklar versin.
güzel haberlerini bekliyoruz.ayy nasıl heyecanlısınızdır siz şimdi.
neyse görüşürüzz byyy...

Bende çkıyorum yrn gelişmeleri msj atarım defne25 haber verir artık bi müddet giremem heralde bakalım yinede hayırlısı.
Son okunmuş hurmalarımı yedim rezenemi içicem :bbo: ve tabiki doumu başlatan o slak karışımımı da yedim Allah ım çatlıcam yaa şu doum olsun bitsin günler geçsin herkes gitsin yada ben sonunda kovucam herkesiiii....
Görüşürüz dua edin bana yatmam lazım fitilimi takayımda offfffffffffff....

iyi geceler kızlar
yarın doğuma girecek arkadaşlara kolaylıklar diliyorum ALLAH yardımcıları olsun

ben geldim işlerim yeni bittii
biberleri doğradım ufak ufak,bazılarını da jülyen
poşetledim attım dolaba
1 kilo taze fasulyem vardı bozulmasın diye onu da halldettim biraz kocişe yemek biraz da poşetledim yine
çamaşırlarımı yerleştirdim anca bu saat oldu
hiç uykum yok
zaten 1 saat sonra sahura kalkıcaz
takılayım bende azcık
kendime cacık yaptım yiyiorum canım istedi bu satte

selamlarr
bende bişeyler hazırladım kocişle beraber yedik
zeynep kuzuda kalktı sonuna doğru mama içirdim uyudu tekrar
kociş yattı şimdi
bende mutfağı topladım
ama hiç uyuyasım yok
yarın nasıl olacak bilmem en fazla yarım saat uyumuşumdur
ilk sahurumuz oldu ne güzel ben tutmasamda ramazan güzel bolluk bereket getiri inş hepimize
herkese hayırlı ramazanlar
sabah annem gelince nst için hastaneye gidicem giremeyebilirim bugün haberiniz olsun
öpüyorum hepinizi
hayırlı günler diliyorum

Günaydınnnn kızlarrrrr. Doğuma gitmeden önceki son mesajımı yazayım dedim. :))) Hadi ben doğuma gidiyorum.sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 Biraz bakkala gidiyorum der gibi oldu .kaydirigubbakcemile3 Hepinizi öptük çoooooook. darısı tüm doğuramayanların başına inşallah. Sizi seviyorummmmm. opuyorumnanaktan

ay çok duygulandım ağlıyorummmm:)))) hayırlı haberlerin gelsinnnn inş.... kuzuşu koklaaaaa ve herşey bitsinnnn ohhhhhhhh

ay çok duygulandım ağlıyorummmm:)))) hayırlı haberlerin gelsinnnn inş.... kuzuşu koklaaaaa ve herşey bitsinnnn ohhhhhhhh

Ohh be gitmeden görebildim seni de. kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan Ya ben doğuma gidiyo gibi değilim galiba , ondan çok rahatım. Annem benden daha stresli , demin midem bulandı.Sabahları genelde oluyo ya. Baktım kocişimde benim arkamdan kusmaya başladı. Heyecandan sanırım. kaydirigubbakcemile3 Hadi görüşürüz canım benimmmm. Kendinize iyi bakınnnnn. opuyorumnanaktan

canım Allah a emanet ol hayırlı haberlerini bekliyoruz

canım şimdi okudum valaa Allah yardımcın olsun inş. kolaylıkla olurrrrrrrrrrrr

görüşürüz canımm seni yakalıya bilmek için her yerden yazdımmm:))))))) çok mutlu gel inş

günaydınnn kızlarr hayırlı ramazanlar
damlayla pelinin derdine düştüm sabah sabah. Allahım herkes güzel haberlerle gelir inş. mis gibi bebişlerimiz olurrrr bende çok feci gerginimmmmm. sanki 2 gün sonr adoğurucamkaydirigubbakcemile3

Arkadaşlar merhaba...
size güzel bir haber, doktorumla verdiğimiz ortak karar sonucu ben daha fazla beklemeden yarın bebeğime kavuşuyorum. Sabah 9.30 da sezeryanla olacak doğum...
Çok düşündüm artık kafayı yemek üzereydim normal ve sezeryan arasında ama artıları eksileri yan yana koyduğumda normal doğumu beklemek yerine sonrasında çekeceğim sezeryan acısına rağmen bebeğimi kolaylıkla kucağıma almaya karar verdim... o zorlanmadan riske girmeden gelsin yeter diye düşündüm sonrası hiç önemli değil nasılsa kalkıcam ayağa ...

işte benden böyle...
sevgiler herkese...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…