2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kimsenin sesi çıkmıyor herkes geçmişe daldı sanırım
valla öyle içim sıkılıyor ki anlatamam depresyona girdim resmen

slm kızlar ben geldim nst miz güzel çıktı tansiyonum 13/8 di kızım çok formundaydı sürekli problara tekmeler savurdu.içim rahatladı cuma günü tekrar gidicez kontrole
bunun haricinde eğer bebişim ve ben bu şekilde iyi seyredersek ayın 23 ü pazartesi sabah 7:30 a günümüzü verdi 13 gün sonra bugün allah izin verirse bi aksilik olmazsa kızımla evimizde olucaz allah hepimize şu mübarek ayın arefesinde yavrularımıza sağsalim kavuşmak nasip etsinnn...

sitenin birinde bi karikatür valla koptum resmen adam haydi hayatım suyun geldi hastaneye gidelim diyor telaşla kadın pc başında sen gide dur ben kadınlar klubü msjlarıma bakayıp geliyorum diyor :))))))

bebiş 1 hafta geriden geldiği için sattan 7 gün önceye gün verdi.ayyyyy bugün kasılmamda olmadı hiç bütün gece kızımla konuştum işe yaradımı dersiniz

gözün aydın sitare sevindim bebeğinde iyi sende iyisin maşallah tansiyonunda iyi çıkmış. bende de vardı tansiyon sorunu drun yanında 16 dan aşağı inmiyordu bide idrarda protein var ama şükür şimdi iyi yani 13-8 dr senin sınırın bu diyor ilaç kullanmıyorum ama hastaneyede alıştım geçen 1 gece yattım 12-8 falan çıktı genelde

gebelik.org da da var yanlış hatırlamıyorsam bende gördüğümde çok gülmüştüm aynı bizzzz

bende orda gördüm bu kadar iyi anlatılır bende sancılansam fırsatım olursa kesin yazarım hastanede telden bağlanılmıyor nete çok sinir şifreli ama şifre tc kimlik no falan tel kabul etmiyor etse sancı çekerken yazarım :))

canım benim idrarda protein şükür yok ama tansiyonum 15/11,5 e falan çıkıyordu büyük neysede dr u telaş ettiren küçük tansiyonum ama ben alfamed kullanıyorum ilaç aldığım halde 14/8--13/8 arasında sabit kalıyor gerçi böyle olsun bize yetiyor yani sınıra 1 kala idare ediyoruz ama benim genetik sanırım annemde bana hamile iken tansiyon çıkmış hala çekiyor teyzemin 2 hamileliğinde çıkmış şuan tansiyon hastası drumunda yanında hemşirelik yapıyor zaten .
dr um diyor aileden yada sıcaktan doğumdan sonra dilerim kalıcı olmaz.

aaa bu arada benim hastanede kablosuz varmış laptopu alırım hastaneye iyi olursam yazarım kesinn

dammmlaaaa doğuruyormusun kız sonunda allah uzun omur versın analı babalı buyutmek nasıp olsun....
bakalım bız normal beklıyoruz iki gındur kasılmalar arttı insallah pazartesıye kadar gelır oğlum..
pelın ve soho ozlem ne yaptı pelıne bugun sunı sancı verceklerdı değilmi kızlar

Doğuruyorum valla. Gelmiyo gelmiyo dedik , yarına doktor almaya karar verdi. opuyorumnanaktan İnşallah zorluk çekmem.opuyorumnanaktan Benimde dünden beri kasılmalarım var. İnşallah sende istediğin şekilde doğurursun canımm. opuyorumnanaktan Ben normal doğuramadım bari siz doğurun. kaydirigubbakcemile3

selamlar kıslar nasılsınız
ben iyiyim çok şükür bugün kontrolümüz vardı kızım iyi çok şükür herşey yolundaymış:) bugün nst ye girdim ilk kez 15 dk kadar kaldım onun sonucuda güzel çıktı zaten hemşire sürekli başımızdaydı siyor ki ne yedirdin bebeğine hiç durmuyor hop hop hopluyor :) ama sancı falan çıkmadı haftaya tekrar kontrol dedi doktor. Bu arada göğsümün alt kısmında uyuşukluklarım vardı nedenini sordum bi tarafını dayamıştır dedi:) ve en önemlisi doğum şeklimi sordum geçen sene ameliyat olmuştum dedim doktor raporlarıma falan baktı bu durumda sezeryan olman gerekecek dedi ama bi hocamla konuşucam dedi sonr gitti raporlarla ama hoca yokmuş bi yere telefon etti okudu falan raporları telefonda doktora orasıda riskli gebelik bölümüymüş oraya yönlendircem seni doktor konuşcak dedi belkide sezeryan için gün verir dedi ordada doktor inceledi büyük ihtimal sezeryan olucaksın ama gün içib erken dedi haftaya tekrar kontrolüne gelirsin o zaman takip ederiz dedi
yani sezeryan olucam bende kızlar büyük ihtimal hayırlısıyla kızımı alıyımda kucağıma farketmiyo zaten doğum şekli
sizler nasılsınız neler yaptınız ben malesef pek sık giremiyorum artık ve hepinizi özelliklede doğum yapanları çok merak ediyorum geçmişe dalıncada çıkamıyorum

selam kızlarr.
bütün gün gelemedim neler olmuş neler. bende temizlik vardı akşamda drda son kontrolumuz. göürümcele k.validem geldi sabahtann her zamanki her şeyi çook biilen benden 8 yaş küçük görümcem beni gerim gerim gerdi ayy neyse düşündükçe sinirleniyorum. doktorumuza gittik c.tesi sabah 9 dedi bir aksilik olmazda nasip olursa.

DAMLA hani beni bekleyecektin:))) şaka ya canımm lütfen kafana akma inan okuduğumdaa gözlerim dolduuu herşeyin hayırlsııı yavrunu koklacaksın sağlıkla inş. dede 6 yanıılmaya payıyla bildi aferin. gezemeyeceksin artık ohhhhhhh :))))) bu arada bende ramazan koyucam adaş olacaklar:))))
DEMET hayırlı olsun canım senide cumaymış. tosuncuk geliyorrr maş.
ÇİSEM sağol hayatım merak ettiniz eşinede geçmiş olsun sende perşembe doğur işteeee ne güzelll
DİDOBA didem hayırlı olsun ipek kızın. sağlıkla büyüsünnnn
ŞEYMA epic sağol canım yaaaa kaydirigubbakcemile2 senide pazara alalım
fotolkolik ptesi hayrıla gelsinnn canımm

damlacım allah hakkımızda en hayırlısı neyse onu versin her zaman bende normal istedim ama olmadı bebiş ayaklarıyla geliyor + tansiyon çıktı....sonuç sezeryan hiç korkma sağlıklı olsunlarda normal yada sezeryan aynı eskiden olsa tamam d a şimdi ikisindede kesip dikiyolar böle düşün yavrunun yarın kollarında koklucaksın ne mutlu sana allah daha büyük dert vermesin haline şükret tatlım yarın içinde şimdiden geçmiş olsun canım bebişe iyi bakkkk kokla kk için..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…