2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ebruyu ben de çok merak ettim yaa perşembe akşamı ruyamda görmüştüm buraya biri
haberini veriyordu falan çok karışıktı tuhaf bir rüyaydı hayra yoruyorum yine umarım sez.iyi
geçmiştir ama fotosunu niye koymamışlar ki siteye oysa o gün görebilirsiniz demişti ebru.
diğer bebekler var o gün doğan neyse umarım sağlıkla bebişine kavuşmuştur.

herkesçikler mışııııl mışıl uyuyor sanırım benim uykum yokk
konuşan da yokk neyse iyigeceler herkese...

bende uyuyamayanlardanım.bende dün doktora gittim bebişim 3 kilo olmuş çatı muayenesi yaptı doktor.tam anlamadım ama neyse bir kemiğimden dolayı bebeğin çıkışı zor olabilir dedi birde bebek iri bir bebek olacak falan dedi .10 gün sonra tekrar çağırdı .o zaman belli olur herşey dedi ayırca şuan yakın bir zamanda gelmeye niyeti yok gibi dedi.özellikle hergün 1saat yürümemi söyledi bizden haberler bunlar.birde benim doktor anladığım kadarı ile sezeryen taraftarı hastalarını ona yönlendirmeye çalışıyor gibi geldi ama ben normal doğumda kararlıyım bakalım herşeyin hayırlısı...inşallah ebru arkadaşımızda iyidir..

Babamızla çıktık biraz yürüdük ark. ugradık geldik 1 saat geçti aradan ayy eve girince cehennem gibiymiş ev.
Yarın annem geliyor eşimin surat 5 karış canımı sıktı.Oysa annemle çok iyi anlaşırlar.Neymiş evinde rahatı olmuyomuş sanki kadın habire geliyoda bide adam zaten 11-11:30 gibi geliyo yemek yiip aşaı inip yatıo burası çok sıcak die bide evinde rahatı olmuyomuş.Sanki evde durduu var SALAK şey salak işte sadece canımı sıkıyor

cnm 38 haftalıksın ama 3 kilo da normal 38 hafta için neden iri bi bebek dedi ki
doktorun e ben 39 haftalıkken 3 buçuk kilo dedi...
bence de doktorun sez.taraftarı gibi geldi bana da cnm keşke bi dr.a daha görünsen...
10 gün sonra da çokmuş cnm yaa sen de sonuçta heran doğurabilirsin yani...

ayyy bu durumlar çok zor pelin yaa facedeki duvar yazıma baksana..

Bencede canım senin dr sezeryan için bahaneler üretmiş gibi geldi bana.Bi kemik yüzünden garip geldi bide 38. haftandasın ve bebiş 3 kg diyosun çokta iri değil yani...
aa pelin azıcık daha takılym
sancın var mı?
Yok be canım annem geliyor hurma getiricek hocası umreden geldi bide özel bi hurma varmış sancıların tuttuunda 3 tane çekirdeiyle yutuyomuşun şansıma ondanda bulmuş bide zemzem getircekmiş artık umudu onlara bağladım...

kızlar bu akşam sezeryan doğ.izledim ama çok korktum yaaa...
sez.olacak arkadaşlar için bişey demiyorum ama çok kötüü.
çok korkunç ameliyat sonuçta allahıma dua ediyorum ne olur normal doğum olsun diye...

ben de deli gibi hurma yiyorum bakalım açılalım diye ama bende de yok sancı falan..
bi de humananın çayını içiyorum süt için hem sütüm hazır olsun çok beklemeyelim
diye hem de belki sütüm daha fazla gelirse hormonlar vs doğumu başlatır diye..

Off evet okudum zorr yaa.Neden şimdi geliyor diyor doumdan sonra gelsin diyor.Dur biraz kalsınlar zaten surat asmaya başlar.Karışıyomuş bazı şeylere eee evladıyız heralde evlendik die ipimizi hepten salıcak hali yokya ana işte.Ama kendi annesi karıştıı zman bişi olmuyo walla herkes kendi işine geldii gibi.

ben iyice taktım normal doğurucam diye iyi yapmıyorum biliyorum ama
çok istiyorum normal doğumu yaaa

Şimdi ben kadına ne diim.Torunu doğduunda görmek istiyor.
Hem insanın kendi insanı gibi var mı ben onun ailesinin yanında mı rahat edicem yoksa kendi ailemin yanında mı.
Ödüm kopuyo zaten ufacık bişi olucak die annem de çok alıngan bişi söleyince hemen yanlış anlıyo ağlıyo bide.Bişi sölense küsücek.Yüzgöz olmalarını da istemiyorum arada da kalmak istemiyorum.Beni morallendirmeleri gerekirken sanki inadına bu son günlerde üstüme üstüme geliyorlar daha çok bunaltıyorlar her kafadan bir ses Allah ım daha çocuk gelmeden sorunalr başladı akannehir

e kız annesinin kaynanalığından ne our be canım asıl onlar kendi annelerine baksınlar
gelin diye alıyolar ama hizmetçi sanıyolar dimi ama annen istese de ne yapabilir senin
kocana hiçbişi nekadar rahatsızlık duyabilir ki annenden allah allaaah erkek sonuçta
ki doğumda da bi zahmet katlanıversinler annelerimize demi ama biz bir ömür onların
anneleriyle yaşamayı kabul etmişiz.Düşünsene kayananmızla aynı mutfağı paylaşıyoruz
hergünümüz onlarla geçiyor hep onların gözü üstümüzde annen dooğumuna gelicek te 3-5
(üj-bej bu arada) şeye karışıcakta rahatsız olucaklar sabretsinler valla laf söyletme
annene pelincim...
benimkinin allahtan öyle şeyleri yoktur hiç bana rahatsızlık duyuyorum falan demez çoook
zor yani eşim çok sabırlıdır hatta faazlasıyla saygılı bazen kızyorum bile...

bende taktım hatta beklemeye karar verdim yine 10 unda gidicem ama kontrol etsin tamam bi problem yok derse bu hafta sonuna kadar beklesem die düşünüorum zaten annemde öle düşünüyo.Ama eşim salı güdelim işi bitirelim dio lafa bak "işi bitirelim".
Ben dicem beklicem bi kaç gün eşim dicek gidelim annemde dicek bekleyelim eşimde bi laf sölicek karıştı die sonra annem küsücek offf.

işi bitirelimkaydirigubbakcemile3
tuttum ben bu lafı İŞİ BİTİRELİM PELİNNNNkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…