2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selamlar canlar nasılsınız
benim için yorucu bi gündü yeni eve geldik sayılır
hemen bi duşa attm kendimi buz gibi nerdeyse
birde size bakayım dedim

hepinize iyi geceler guzel anneler :)

erken yatip erken kalkmam lazim,yarin 9:30 da doktora gidicez bakalım ne dicek guclubacismile

selamlar canlar nasılsınız
benim için yorucu bi gündü yeni eve geldik sayılır
hemen bi duşa attm kendimi buz gibi nerdeyse
birde size bakayım dedim

Selam...

hepinize iyi geceler guzel anneler :)

erken yatip erken kalkmam lazim,yarin 9:30 da doktora gidicez bakalım ne dicek guclubacismile

Allah rahatlık versin...

iyi aksamlar herkese.. berrakada seninle satlarimiz ayni.. ben de normal olsun istiyorum beklemedeyim..kim once dourcak bakalim kaydirigubbakcemile3

Bakalım kim doğuracak???

bugünde doğuramadım deli gibi hurma yiyorum
hep hareket halindeyim belki faydası olur..

Ben de hareket halindeyim ve hurma yiyorum..ve sanki ikisini yapmaya başladığımdan beri daha çok sancı giriyor. Her sancı için de açılmayı sağlaması için dua ediyorum. Hemen şimdi doğurmayı istiyor değilim aslında..aceleci değilim..ben sadece normal doğum başladığında herşeyin güzel gelişmesini, açılmaların iyi olmasını istiyorum..o yüzden.

iyi aksamlar herkese.. berrakada seninle satlarimiz ayni.. ben de normal olsun istiyorum beklemedeyim..kim once dourcak bakalim kaydirigubbakcemile3

Bakalım kim önce doğurucakkk.Bence sen daha önce doğurursun kesin. kaydirigubbakcemile3

Yeni gelenler hoşgeldinizzzz. :1hug: a.s. Çisem senden bugün ses çıkmayınca herkes doğurdun sandı ama ben dedim doğursa mesaj atar diye. kaydirigubbakcemile3

hayırrrrrrrrr ben doğurcam önce :)

Sen sıranı bekle bakiiim . sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Doğurabilirsin canım, kimin ne zaman doğurucağı belli olmuyo baksana, yatıyoruz gece, sabah bi kalkıyoruz biri doğum yapmış .kaydirigubbakcemile3

selam kızlar ben geldim

Hoşgeldinnn...

Doğurabilirsin canım, kimin ne zaman doğurucağı belli olmuyo baksana, yatıyoruz gece, sabah bi kalkıyoruz biri doğum yapmış .kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

Kimin ne zaman doğuracağı hakkaten belli olmuyor. Ancak en geç doğuracak olan benim diye düşünüyorum. Hepiniz büyüksünüz bizden. Düşününc şimdi aramızda çok fark var gibi geliyor. Ama sonra bir bakmışız çocuklar yaşıt oluyor...

oyyy canım benim on numarasın valla ne güzel cevap vermişsin öyle çok sağolll anca gördüm çünkü bebiş durmadı bu gün hiç aslında böyle yapmazdı ama neyse şuanda ağlamak üzere yine kıpırdanıyor offf ya yeni uyutmuştum oysaa (((sempatiksalakcinni

Hoşgeldinnn...

Doğurabilirsin canım, kimin ne zaman doğurucağı belli olmuyo baksana, yatıyoruz gece, sabah bi kalkıyoruz biri doğum yapmış .kaydirigubbakcemile3

Kimin ne zaman doğuracağı hakkaten belli olmuyor. Ancak en geç doğuracak olan benim diye düşünüyorum. Hepiniz büyüksünüz bizden. Düşününc şimdi aramızda çok fark var gibi geliyor. Ama sonra bir bakmışız çocuklar yaşıt oluyor...[/QUOTE]

Kız 1-2 haftanın neresi çok . kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bana da en son ben doğurucakmışım gibi geliyo.Galiba hepimiz aynı düşünceler içindeyiz. kaydirigubbakcemile3

Kız 1-2 haftanın neresi çok . kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Bana da en son ben doğurucakmışım gibi geliyo.Galiba hepimiz aynı düşünceler içindeyiz. kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

Demekki hepimiz aynı şeyleri hizssediyoruz gerçekten. Ben şimdi çıkyorum kızlar. Sıfır noktasını izleyeceğim. Sinemada izleyememiştim. Görüşmek üzere. İyi akşamlar...

ayyy çok yorgunum mert resmen kudurdu ne gece uyudu ne gündüz şimdi yatırdım bakalım kaça kadar uyuyacak bende yatmaya gidiyorum hepinize iyi geceler bu arada şeymacım gözün aydın canım benimm

ben de selam vereyim bu saatte kim var kim yok göreyim dedim.
ben heralde gece doğuracağım :) sancılarım hep akşamları geliyor. şuan da sancım var karnım kasılıyo öyle kalıyo anlamadım valla. ama sanırım doğurmam bu sancılarla daha canım yanmıyor :)

facede bebişleri de gördüm maşallah hepsi biribirnden tatlı.ebruyu çok merak ettim ne haber var ne bebişinden resim.bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…