2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Ferayeb dr ne dedi doum konusunda ne konuştunuz gelmezse bu bebiş ??

Ferayeb dr ne dedi doum konusunda ne konuştunuz gelmezse bu bebiş ??

ya benim ilk gittiğim kontrolden beri hep 10gün eksik çıkıyordu bebek.şimdi haftasıyla uyumlu çıkıyor ama doktorum "ultrason son haftalarda yanıltıcı oluyor bizim için ilk ölçümler daha doğru ve doğum tarihi 19 ağustos "diyor.perşembe çatı muayenesi yapcak.bakalım ne diyecek.
bide ben mayıs doğumluyum ama nüfusa 10 ağustos olarak yanlış yazdırmışlar.oğlum 10 ağustosta gelcek gibi geliyor bana.tarihte güzel 10.08.10:)

şeymacm umarım okursun ve cvp yazarsın yaa

Bebiş kanala girmemişti hala peki doğum nasıl gerçekleşti yani samcıyla mı girdi kanala yoksa hemen yerleşebilio mu nasıl oluo ya merak ettim çok
Çünkü bnm bebişte 3ay oldu ve baş aşağı duruo ama doğum kanalına hala girmedi
O yüzden mrk ediorm bn çok

Evet tarih süper.Beki benim oğlanda o zman gelir.Anladım canım...

Merhaba guzel annisler ve bal hamisler:) ben geldim kuzumu emzirdim uyuyo şimdi. Siz napıyosunuz bakalım, umarım hersey yolundadır. (bağlantı berbat, umarım yazdıklarm gelır)

Bence de :) Hepimiz yeterince istersek bu iş olur gibime geliyor :))

Hadi toplu doğum duası edelim, yağmur duası gibi. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Merhaba guzel annisler ve bal hamisler:) ben geldim kuzumu emzirdim uyuyo şimdi. Siz napıyosunuz bakalım, umarım hersey yolundadır. (bağlantı berbat, umarım yazdıklarm gelır)

Hoşgeldin canımmm. Doğuranları ve doğuramayanları konuşuyoruz. sempatiksalakcinni Uyusun da büyüsün kuzucukkk.

selam kızlar..ben de bugün doğurucam sandım ama geçti. Üst üste sancı geliyordu. Yine yürüyüşümü yaptım bugün. Yürüyüşten sonra aşağı doğru çok hareket oluyor. yerleşiyor heralde. Hazırlığımı tamamladım..saçlarımı da boyattım bugün. Malum bebişle hemen kısmet olmayacak. Bi de kızım güzel görsün beni di mii? Ya ebru'yu ben de çok merak ediyorum..bebeğin resmi de eklenmedi. İnşallah herşey yolundadır. :Saruboceq:

sancılar benim de oluyor, nidilat verdi doktor 1 hafta daha geciktirsin kasılmaları diye, dilerim bu sefer de 42ye kadar beklemez benim yavru :/

kızlar dualarim sizinle.. Sağlıkla kavuşursunuz kuzularıniza inşallah. Toplu duaya dahil olayım bende, 10 ağustos bakalım doğum olur mu.

kızlar dualarim sizinle.. Sağlıkla kavuşursunuz kuzularıniza inşallah. Toplu duaya dahil olayım bende, 10 ağustos bakalım doğum olur mu.
Ayy gelmişken sorayım sancı geldiinde bebek hareketli oluyor mu sancılar arasında ya da?? bi de tam olarak nası bişi.
Benim belim ağrıdııda oluyor,kasıklarım ya da ikisi birarada bugün oldu,artık hangisinin sancı olduunu karıştırdım şuandada feci şekilde kasıklarım ve belim ağrıyor sanki birazdan adet olucakmışım kan gelicekmiş gibi anlatabilmişimdir umarım...
Bu yine yalancılardan çünkü geçti hemen

Son düzenleme:
merhabalar..
ben beklenen doğum tarihim olan 2ağustosta doktoruma gittim, dediği gibi aç olarak.. açıklık yoktu ama suyun azaldığını söyleyip yatırdı beni, sonra suni sancı yedim 8saat kadar, düşükten başlayıp yükselen dozlarda:) ve biryandan sürekli nst'ye bağlıydım.. açıklık ancak 1-2parmak oldu, sancı da olmadı... nöb.dr. sabah 5te gelip nst sonuçlarını da çok düz buldu (bebeğin kalp atışlarını) sabaha risk olabilir filan diyerek sezeryana aldı.. en azından şimdilik pek detaylı yazamıyorum fazla ama kısacası 3ağustos 5:20de tostosum dünyaya geldi hamdolsun.. şimdi hafif bir sarılığı var ve bol emzirme ile geçecek türdenmiş inş.. ona uğraşıyoruz..

gerçekten yaşanmadan anlaşılamayacak kadar olağanüstü bir mucize.. böylesi bir mucizeye vesile kılınmak muazzam bir şeref ve şükrü eda edilemeyesi bir nimet! her anı izlenesi bir tefekkür eseri.......
ve özellikle ilk anlar çok büyülü, çok yoğun duygusal anlar yaşıyorsunuz, sezeryana rağmen böyle hissettim, annemin demesine göre normal doğumdaki bebeğin bedenden tam olarak çıkmasından sonraki rahatlık hissi öylesi bir güzellikte imiş ki defalarca kez yaşamak istenirmiş..inş bundan sonra hayrlısı ile normal yapabilirim.. zira burada da açıklamıştım ne kadar normal istediğimi.. lakin risk misk dediler ve biyerden sonra güvenmek zorunda kalıyorsunuz.. inş. gereksiz bir erken müdahele olmamıştır..herşeyin hayrlısı..Rabbim sizlere de hayrlı doğumlar ve bebiş büyütmeye başlamaklar nasip etsin

ya kızlar cidden ebrunun bebeğinin resmi yok acıbadem sitesinde inşallah iyilerdir onunla haberleşen yok mU?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…