2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkeze merhaba... kızlar dun zeynep canan hayatımıza teşrıf etmıs bulunuyor...:):):)

3180 kg ve 51 cm cmle dogdu normal oldu herkezı opuyorum

tebrikler Allah analı babalı büyütsün seninle beklenen doğum tarihlerimiz aynıydı belki benim kızımda gelir bugün yarın:Saruboceq:

şeymaaaaaa tebrik ederm tatlım sende kavuştun yavruna :)
Dikkat ettim de normal doğum yapanlar hemen kendine gelip pek bi şen şakrak oluolar:)
Sezeryanda acı ve kendine gelme süresi daha uzun olduğu için sanırım...

Demetcm bnde karman çorman rüyalar görüorm artık
Gece solumda hep sancı yaşadm ayacıkları çıkıo sandım dışarı
Öyle bir ittirdiki sabaha kadar uyutmadı ve çok sancı oldu ittikçe
Acaba artık çıkmak istioda çıkamıo mu die düşünmedm değil valla :)

Günaydınnn herkeseeeee. :)

herkeze merhaba... kızlar dun zeynep canan hayatımıza teşrıf etmıs bulunuyor...:):):)

Hayırlı olsunnnn, Allah analı babalı büyütsün canımmm benimmm. Çoook sevindim...Öpüyoruz seni ve bebişi. Merakla doğum hikayeni de bekliyoruzzzzz. opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Kızlar biiz geldik..
Ne ne seymacım dourmuş mu inanmıyorum Allah analı babalı büyütsün zeynep kuzuda geldi maşallah
Özlem mi özlem de mi dourdu??? :1shok:

aaa özlemde doğurmussss...
allahım hayırlı evlat olmasını nasıp etsın sızıde basından eksık etmesın ınsallah

aaa özlemde doğurmussss...
allahım hayırlı evlat olmasını nasıp etsın sızıde basından eksık etmesın ınsallah
Ayyyyyy ağlamak istiyorum sat daşım bile dourdu ticker ım bile bittii delikafadulden çıttırıyoruuuuuuuuum.
Neyse kendime geldim Allah analı babalı büyütsün nasıl olmuş ne zaman olmuş ayy çok merak ettim.Bu sabah bi sancı girdi dedim tamam dourucam bugün ama bida tık yokk.

yani günün doldu ne olucak şimdi doktorun ne diyo benimde durum onu gösteriyoda

İsim adaşımmmmm umarım bnm kaderim sana benzemezzzz
Ahh arkadaşımmm tickerın bile dolmuş neyse sağlıkla doğsunlarda ama çokta bekletmesinler yaaa

yani günün doldu ne olucak şimdi doktorun ne diyo benimde durum onu gösteriyoda
Bugün işte son ama gelcek gibide deil gerçi bellide olmuyo heralde baksana sohocum enson 21:30 gibi forumdaymış.Yrn da beklices salı günü gidicess suni sancıyla başlatıcas doumu inşallah gerek kalmazda kuzum kendi gelmeye karar verir..

hayırlı sağlıklı olsunnn tickera göre 35 haftalıkmı doğdu. iyiseniz mesele yokkk analı babalı büyüsünnnn inş.

canım allah analı babalı sağlıklı büyümeyi nasip etsin.

Ficil arkadaşım senin soruna cevap vereyim önce. Evet doğru 35 haftalık doğdu benim oğluşum. agustosun 2 sinde gece her zamanki gibi kalktım saat 3 gibi bi bardak süt içip yattım tam o sırada içimde bişeyin patladığını hissettim ve 1 dk sonrada fışkırır gibi suyum açıldı bendeki korku bana yetti eşim şaşkınlıkla kalktı annem bendeydi hemen onu kaldırdı eli ayağı karışmıştı herkesin hemen beni kaldırdılar ve soluğu hastanede aldık kaotrollerde açılma yok dediler ama benden nasıl su geliyor anlatamam.
sonra sezeryana alacaz dediler erken dogum bebekte sorun yok dedi doktor. süt içtim suyum açılmadan önce deyince 4 saat beklemek lazım dedi dr.
Ben beklerken bebek susuz kalır korkusuyla sabahı ettim.Bu arada sancılarımda bi yandan başlamıştı.5 dk da bir sancı geliyordu ama benim çatı dar ve açılma az diye normal dogum yapma şansım yoktu. Sonuçta acele bi şekilde saat 8:30 da sezeryana alındım kendime geldiğimde karnımın acıdıgını sayıkladıgımı hatırlıyom sonrasında 3.gün hastaneden çıktık. benim dikiş yerlerim hala acıyor. yataktan kalkarken kendimi zorluyom diye dikişin biraz üstünde morarmalar var. Göbek derseniz aynı sanki bi bebek daha içimde varmış gibiakannehir
Oğluşum şimdi iyi prematüre gibi deil zaten ölçümler hep 2 hafta ileriyi gösteriyordu gelişmiş yani bebek. ismini Sertaç koyduk 3600 dogdu.

Allah sizlere kolay dogumu nasip etsin sağlıcakla kucağınıza alın :Saruboceq:

Bi sanie bi sanie özlemkg dourmuş yoksa soho özlem mi???
yanlış anladım galiba...

ahhh canım benım...
dun nette kk acık kalmıs sende o sıra yazmıssın cok kotu sancım var dıye bende yemek yapıyorum esım nete gecmıs gormus senın tıcker bıtmek uzere dıyokı bana toxicdaısy cok sancısı olmus hastaneye gıddıyorlermıss
bende bı sokkk allah dedım pelın doğuruyor bıde gelıp baktım kandırmıs benı hep anlatıyorum ona bugun bu kada kısı doğurdu bebısın kılosu falan bıde fotolarda gosterıyorum benımkısı tabı daha bı sabırsızlanıyor gordukce delikafadulden

bakalım bızde 40, haftaya gırdık hayırlısıyla yarın 12 de kontrolumuz var ve catı muayenesıeyvahedigeldismile
nstyede baglar catının ve bebısın kılosuna gore normalse beklıycez değil catım darsa sezeryan gunu alırız dıye dusunuyorum

:roflol::roflol::roflol:
koptum yaa vay köftehor nasi kandirmiş seni,ah canım keşke gerçek olsaydı kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol:
koptum yaa vay köftehor nasi kandirmiş seni,ah canım keşke gerçek olsaydı kaydirigubbakcemile3

sırnaşık şeysırnaşık şey
keske ya senı daha ıyı anlıyorum satı erken olanlar doğurdukca cok sabırsızlanıyorum bende hayırlısıyla ınsallah bızlerde koklıycak kuzularımızı az kaldı:1hug:

kızlar ebrudan hala haber yok değilmi
Bebişkosundan daha haber verememiştir hala hast.deyseler.
Ama beni angelnrcn kanser etti %500 dourmuştur çünkü onun temmuz sonuydu ama bi kere giripte bişi yazmamış aklıma kötü kötü şeyler geliyor töbe yarabbim inşallah kimsede sorun felan yoktur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…