2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

haha komikkk :lepi:

walla ben nomalde hiç terlemem,hamilelikten bu yil nerdeyse ciplak gezicem evin icinde delikafadulden

:)) aynen vallaa

evet ya onlar bizim nazimizi cekecegine biz onlarinkini cekiyoruzzznaniknanik

dunya tersine mi dondu neee sırnaşık şey

döndü döndü :))
şu halimle bile naz yapamadım bundan sonra hiç yapamam:))

bizimki gelir birazdan,bilgisayar kavgamiz baslar kaydirigubbakcemile2

bugün sabahtan dedim bende laptop benim alamazsın elimden
yiter ya dedim bari hafta sonu bende olsun merak ediyorum kızları neler yapıyolar
yakında unutcaklar beni dedim:))
elleyemiyor şimdi bana:)))

selaaaaaaaaam
bugün kontrole gittim kalp atışları zayıflamış. dr alalım dedi veeeeeeeeeeee
OĞLUM ABİ OLDU.
17:34 de bursa acıbdem hstanesinde kızım dünyaya geldi.
darısı tüm bekleyenlerin başına.
emdi krnı doydu uyuyor şimdi.
spinal epidural sezryen oldum.
ÇOK ŞÜKÜR İKİMİZDE İYİYİZ.
MAŞALLAH :))))

ayy canım ne güzel çok sevindim
sağlıkla almışsın kızını kucağına
41 kere maşallah canımopuyorumnanaktan analı babalı büyüsünler
Allah yavrularınla birlikte sağlıklı hayırlı ömür nasip etsin
darısı başımıza inşallah

hepinize iyi geceler kıslar
Allah rahatlık versin rahatça uyuyun
benim biraz ağrım var daha önce hiç olmayan bi şekilde
böle karnımdan göbek deliğimin ordan doğru giriyor taa altlara doğru vuruyor
anlık yani sonra bi daha oluyor
sizce bu ağrı nedir
oturmaktanmı acaba uzanayım bari ben biraz belimde ağrıdı çünkü

Kimsecikler yok sanırım.Offf tv de de hiç bişey yok doğru düzgün..

Özlemkg doğum yapmış haa..çok sevindim..Haftası kaçtı acaba bebişin kalp atışları zayıflamış demiş dr u çünkü..

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün canımm. opuyorumnanaktan

Ben varımmm, yeni geldim gezmeden. Çoooook sıcakkkkk.

Hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün canımm. opuyorumnanaktan

Ben varımmm, yeni geldim gezmeden. Çoooook sıcakkkkk.

Hoşdeldinn..gezmeci seniii..anacım sen hiç durmadınki zaten gezmeden :)) deniz sahil ohhhh en iyisini yaptın valla..sana hep imrendim..
Valla duş almaktan derim yüzülcek artık hatta birazdan yine bi soğuk duş alayım diyorum..

gözün aydın özlemcim.. İkinizde iyisiniz ya önemli olan da bu..

Off ne sıkıcı bir hava
Topictede bir ben varım
Birde bebek :)
Artık bende oğluşumu istiorum

Ayy kızlar ben geldim yineee.Birazdan yatıcam artık. Uykum geldi. Ayak parmaklarım da dünden beri ağrıyo. Sadece sol ayağımın parmakları. Neden acabaaa? Bi de alt tarafta bi hareketlilik hisseddiyorum. kaydirigubbakcemile3 Hadi iyi geceler tekrardan hepinizeee. Öptük sizi ve bebişleriiiii. opuyorumnanaktan

sıcaktan uyuyamayanlar teker teker geliyor galibaa
artık ateşimizi klimalar bilem söndüremiyor
özlemcim allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin ne mutlu sana sende aldın bebişini kucağına darısı biz bekleyenlerin başına...inş...

kıslar herkese günaydın,

dün gelemedik kayınvalidemde minik selenimizin doğum günü vardı sabahtan oraya gittik.gece 2 de geldik bakamadım neler olup bitti. özlem doğum yapmış tebrikler canım allah analı babalı büyütsün inşallah.

yarın kontrolümüz var bakalım doktor amcamız normal mi sezeryan mı diyecek. normal derde daha bekletirse dayanamam artık yaaa. sağımdan soluma dönemiyorum. yürüyüş mi nerde?????
kayınvalidem 2 sokak ötemde yürüyerek gidip gelemiyorum.

kıslar dün gece rüyamda değişik şeyler gördüm anlatayım sabah niyetine ehemen.

banya yapacakmışım tam ir baktım kan akıyor 5-6 damla kadar aktı. dedim bu ne? birazz eğildim derken sümük gibi olduğunu fark ettim. allah nişanım geldi dedim o arada kasıklarım başladı ağrımaya belim başladı birden. aaaaa doğuruyorum dedim hemen eşime bağırdım evde kalaba ama kiler varpek bilemiyorum. dedim çabuk hastaneye gidelim doğuruyorum başladı diyorum ama inanılmaz bir acı hissediyorum. o anda uyandım. biraz kasıklarım ağrıyordu. bu ara geceleri kasık ve bel ağrım da başladı. doktor 1 haftaya doğurursun dedi ama bende hala tık yok offfffff....

herkeze merhaba... kızlar dun zeynep canan hayatımıza teşrıf etmıs bulunuyor...:):):)

3180 kg ve 51 cm cmle dogdu normal oldu herkezı opuyorum

kızlar günaydın,bebişleri olanların gözleri aydın,onların haberini aldıkça bizim heyecanımız artıyor,blackberry haklısın valla gitgide ağırlaşıyoruz,artık her şeyi yapmak zor geliyor,seninle aramızda ,3 gün var,ben de yarın doktora gidecem inş bana da söyleyecek normal mi diye,çatı ne durumda die,nst ye de girecem ben sancı bekliyorum ara ara ağrılarım oluyor çünkü,bi de akıntım çok fazlalaştı.bakalım inş ya bebişler yarından sonra gelir ya da sezeryan olur kurtuluruz,epidural sezeryan yakın geliyor bana.dün de sinemaya gittim kızlar,bu halde komik oluyor,doğururum diye korktum valla:)

herkeze merhaba... kızlar dun zeynep canan hayatımıza teşrıf etmıs bulunuyor...:):):)

3180 kg ve 51 cm cmle dogdu normal oldu herkezı opuyorum

aa inanmıyorum..şaka gibi..dün burdaydın sanki sen. Hayırlı uğurlu olsn cnm...ayrıntıları bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…