2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayyy canım benimm hoşgeldin geçmiş olsun.
tekrar gözün aydın. annelik böyle bişy işte paylaşılmıyor değil mi? bakalım biz nasıl olacağız?
allah hayırlı uzun ömürler versin kızına.bizim için öp emi

Ara sıra oluyo bende , ama sürekli değil.

Mesajın tamamını okumadan önce sağlık ocağına git diycektim. burda sağlık ocağından arayıp çağırıyolar beni hep.Geçen hafta da çağırdılar , kan ve idrar testi yapalım diye, gitmedim valla. Biraz uzakta kalıyoç sempatiksalakcinni

Hoşgeldin canımmm. Ablamda sezeryandan dolayı pek bebeğiyle ilgilenememişti ilk zamanlar. Ağrısı oluyodu onunda.İnşallah çabucak atlatırsın canım. opuyorumnanaktan

Canım benim en son pazartesi 70 den aşaı inmedi 90 larda da gezdi hatta kaçkere 100 de takıldı kaldı sanki ama dr hiç bişi demedi.
Geçmiş olsun canım zeytinyağı iç aç karnına ne bilim kuru kayısı ya da kayısı marmelatı çok işe yarıyor.

inşallah sancıdır bu sabah nstde 25i zor gördü benim sancılar doktor biraz aşağı inmiş dedi Bide ultrason için yattım ya doktor ultrason aletini değdiğince acayip bi ağrı hissettim bastırmadı falanda aslında bide eve gelince hissettim .benim doktor tamamen normal doğum taraftarı hafta içi gel bi daha nst ye bakalım dedi beklenen doğum tarihim 14 ağustos yani cumartesi o zamanda bi alttan muayene yapalım bakalım dedi sonra karar vermemiz gerekebilir dedi 41.hafta sınır dedi yani 14de olmazsa 1 hafta daha bekleyebiliriz ama 40 a kadar normal doğmayan 1 haftada değişmez riske girmwywlim falan dedi ...bu akşam çıkıp iyice bi yürücem yürürkende tuhaf ağrılarım oluyo anlamıyorumkibilmiyorumkismile

kızlar bana müsade sırtım belim ağrımaya başladı yine biraz uzanayım.sıcak diye klima başındayım zaten tutulmıyım hepten. akşama yine gelirim inş. hepinizi öpüyorum.

öff kızlar ben kaçıyorum okuyupta yazamıyorum artık bşiler oluyo yaa bana.Mahvetti bu beni artık bebiş mi yapıyo sancı mı anlayamıyorum o kadar çok ağrılarım çoğaldı ki birbirine karıştı.

Ayy işte bende ondan korkuyorum şahsım adına..yani 40 a kaldıkmı riske girmek istemem kesinlikle..öle olunca acaba suni sancıylamı başlatırlar normal doğum için yoksa sezeryanmı olur??

dimii:)))

canım yaa bende seni kıskandım şimdi dönüpte bebeğini yanında grdüğün için:)) şaka şaka:kedi:
bakalım biz nasıl olucaz kıskanıcazmı annelerimizden:kedi:

Hadi inşallahh sancı dır :)) Gelebilir yani belli olmaz..

ayy ne güzelllll. darısı başımıza. Allah ayırmasın cnm.

sıkıldı çocukk içerde çıkacakda ışık göremiyoooo herhaldekaydirigubbakcemile3

Ayy işte bende ondan korkuyorum şahsım adına..yani 40 a kaldıkmı riske girmek istemem kesinlikle..öle olunca acaba suni sancıylamı başlatırlar normal doğum için yoksa sezeryanmı olur??

yani benim dokttor şunu söyledi suni sancının işe yaraması için belli bi miktar açılma falan olması gerekiyomuş o yoksa suni sancıyı boşuna çekiyosun sonra yine sezeryana kalabiliyosun dedi ben eğer hiç bi beli,rti koşul yoksa sezeryan isticem en fazla 15ini beklerim daha fazla beklemem ya

çok saol canım öperim tabi zaten butun 9 ayın birikimini bol öpücükle gidermeye calısıyorum:)
ama su sıcaklar beter oluyor nemden oda bende sular içinde kalıyoruz allahtan o sadece emerken ama ben adım atmadan yuzumdan akıyor sürekli
paylaşılmıyor gerçekten bide bu halleri malum başka şu anı en son kaçırmak isteyeceğim zaman:)

Hoşgeldin canımmm. Ablamda sezeryandan dolayı pek bebeğiyle ilgilenememişti ilk zamanlar. Ağrısı oluyodu onunda.İnşallah çabucak atlatırsın canım. opuyorumnanaktan[/QUOTE]

çok saol canım evet ya vallahi feci bişey ya resmen oturup kalkmak işkence

[

Hoşgeldin cnm..bizlerde pek bi gelişme yok..bi tek didoba da var haberler..sancıları ve açılmasını bekliyor..
İnşallah seninde ağrıların geçer bir an önce..
[/QUOTE]

insallah sizlerde en kısa zamanda en hayırlı sekli ile kucaklarsınız bebişlerinizi

Geçmiş olsun canım zeytinyağı iç aç karnına ne bilim kuru kayısı ya da kayısı marmelatı çok işe yarıyor.[/QUOTE]

kayısı yeme dedi nedense doktor zaten ilk zaman hastanede sadece petibör bisküvi ve caya izin var sonra pure ve haşlama bi süre ye dedi şuan çiğ sebze meyve yemek yasak
ama zeytinyağı içeyim doğru söylüyorsun

dimii:)))

canım yaa bende seni kıskandım şimdi dönüpte bebeğini yanında grdüğün için:)) şaka şaka:kedi:
bakalım biz nasıl olucaz kıskanıcazmı annelerimizden:kedi:

ay canım kıyamam sana allah en kısa zamanda kucağına almayı nasip etsinn

valla herşey kıskanılabiliyor :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…